DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 19:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

znam, nije ih bilo ni na asku. nego ja se samo nadam da svi ovi koji “dokupljuju” i koji bi kupili, ali eto nemaju količine, sad dobili i da su sad sretni, pa se mogu zahvaliti i prodavačima [thumbsup]
a gdje je kolega Bigboss, nestao onako kako se i pojavio…baš čudno [undecid]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

To nisu bile jedine 3 nule danas.Ni ovdje nisi vidjeo ništa.

DLKV-R-A 12:51:51 312,56 7
DLKV-R-A 12:51:51 312,62 20
DLKV-R-A 12:51:51 312,90 350
DLKV-R-A 12:51:51 312,90 100
DLKV-R-A 12:51:51 312,91 22
DLKV-R-A 12:51:51 313,00 50
DLKV-R-A 12:51:51 313,05 100
DLKV-R-A 12:51:51 313,05 100
DLKV-R-A 12:51:51 313,17 70
DLKV-R-A 12:51:51 313,20 181

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana

društvo vidim da nekima smrdi taj dalekovod a meni je dobar.
Kupio nešto na 312!!!

Pozdrav


društvo vidim da nekima smrdi taj dalekovod a meni je dobar.
Kupio nešto na 312!!!

Pozdrav

[thumbsup]


Lojtra…, prije koji dan ti i Bakicaaa ste puhali u isti rog…, što se to moglo promijeniti…, nije ti se čekalo da ode na 307…> iliti niže……, aaaaa !!???

Ista meta isto odstojanje…, i Bakicaaa bi sine, ali ne po ovoj cijeni…, jao prozirnosti…, jao…, no dobro meni paše….
[rolleyes]


Rekao sam da sam potrošio novce pa nemam više za dlkv pa sam mogu reći ljudima da dlkv vrijedi kupiti po ovim cijenama. Bakica pak hoće prejeftino…

sma 50 se mota oko sma 200. velika sličnost sa igh jedino što je tu bolinger još uži. sutra ćemo vidjeti da li će ovaj što se danas istresao stići ponovno kupiti po istoj cijeni ili brale idemo još niže.

who dares, wins

Srečom ne trgujem u Hr, ali čitajući ove postove vrijedi samo jedan poslovica: "Usta moja, hvalite me…!" Kada market ide gore svi su puni ko brod, kada se pada mislim da bi i shorteve izmislili da se može!

skype: dionice2010


Srečom ne trgujem u Hr, ali čitajući ove postove vrijedi samo jedan poslovica: "Usta moja, hvalite me…!" Kada market ide gore svi su puni ko brod, kada se pada mislim da bi i shorteve izmislili da se može!

Ja sam napiso da sam nutra sa onim kaj sam kupio i ostajem.Bez rizika nema dobre love u đepu.Osim ak nisi kompa sa ovim fmovima koji izvode igrice i tu pjevaš točno kak oni trže.Ostanem bar do stoplosa tam negdje do -10 posto zavisi kak bi se stvari odvijale.Ak bi se tak daleko išlo s rušenjem ode to brale ponovo sve u crnu noć u šta čisto sumnjam.Za sada sam na -2.Fina lova al niš da bi loše snove imo.Ma sve dok me puca adrenalinka je dobro jer kad je dugo mrtvo onda sam u banani dobivo il gubio.

Pričekajte sa kupnjom još malo. Izgleda da se čeka "dobro" izvješće [lol]


Pričekajte sa kupnjom još malo. Izgleda da se čeka "dobro" izvješće [lol]

Al tak ti je svejedno kad si ovi prebacuju u sekundi i ti nemaš od tog niš.A nemaš damu il nečeš uzet s aska.Poslje kad ju puste ode to 5% i više u trenu i gdi si onda

Izvješće će vas iznenaditi… [cool]


Izvješće će vas iznenaditi… [cool]

Ništa loše me više ne može iznenaditi. Znači bolje je?

who dares, wins

New Report

Close