DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 17:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Meni se čine jako sličnima, što jest jest.

Odličan graf kolega Mrao, čestitke slijede čim odradimo onaj uzlet koji nedostaje [thumbsup]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu


@ lojtra
…da krenut će svakako,nisi nam samo rekao kamo [rolleyes]

Pa vidi se da nema prodavatelja na ovim cijenama a kupaca znamo da će bit ćim krene na 317, 318 kn idemo i na prvu stanicu od 337 kn….

Uglavnom uskoro 1 Koei=1 Dlkv s tim da Koei neće padati…



Mene jedino zabrinjava DOUBLE TOP iako vjerujem u još 1 povrat na 335kn pa ćemo onda biti pametniji.

Kolega,pogledaj usporedbu grafa Dalekovoda s grafom Belja.Tvrdim da su sličnosti uočljive
[/quote]
…a je sličnosti su uočljive…samo je jedna crvena a druga zelena… [lol]

Kolegice,ja bih vas molio da budete ozbiljna.Ako pišete na ovakvom nivou ja vas ne mogu pratiti.Ne smatram to kolegijalnim i pristojnim načinom.Inače, po grafu je jasno za uočiti da je Belje jedan korak ispred.Mene ne zanima koja boja je na kojoj dionici u ovom času,samo komentiram sličnost u zadnjem periodu i pokušavam predvidjeti hoće li Dalekovod to pratiti.Ja mislim da hoće ali vam ne mogu dati pisane garancije.

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana

…a kaj niš s tim nema veze,izvještaj,Varšavska,Berlinska,Londonska burza…japanske svijeće…poslovi po Ukrajini,Kazahstanu…Sjevernom polu,Antartiku…

…a možda bi najbolje bilo pogledati u šalicu…

…to je isto tako ozbiljno kao i vaša tehnička usporedba… [cool]

Kolegice,brakeout volumena trgovanja iznad prosjeka zadnjih 100 dana i trenutno prisutno sužavanje bollingera definitivno ukazuju na izvjestan pomak u trendu. Pogledom na indikatore,kratkoročno,moguće je za očekivati rast.Naravno da treba uzeti u obzir i uočljive manipulacije koje su trenutno na djelu.
Na Belju se to već dogodilo pa zašto ne uzeti to kao primjer i za usporedbu? Da li je bolje da šutim pa da vi za svoje isprazne komentare imate više mjesta ?
To je sve o čemu ja razmišljam a vama ostavljam šalicu za vaše analize.

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana


…a kaj niš s tim nema veze,izvještaj,Varšavska,Berlinska,Londonska burza…japanske svijeće…poslovi po Ukrajini,Kazahstanu…Sjevernom polu,Antartiku…

…a možda bi najbolje bilo pogledati u šalicu…

…to je isto tako ozbiljno kao i vaša tehnička usporedba… [cool]


Vidim da znaš…..
Pa napiši kakvo će biti FI?
Kada Varšavska burza?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Prodavačima savjet: dionice se prodaju lakše tako da se cijena diže a ne spušta. Svaki dan da ste metnuli letvicu 5-10 kn višu cijenu već bi sve rasprodali a cijena bi bila cca 400 kn s prosječnim prometom 7-8 milja na dan.
No to znate i sami. Cilj je jedan jedini..žrtvovati par tisućica dionica po ovoj niskoj cijeni( što vama nije ništa) ,zadržavati cijenu ili ju spuštati pa dok se dođe do para kupovati velike količine po niskim cijenama. Samo što ima sve manje naivaca i plan vam neće uspjeti. [bye]

Lojtra…, prije koji dan ti i Bakicaaa ste puhali u isti rog…, što se to moglo promijeniti…, nije ti se čekalo da ode na 307…> iliti niže……, aaaaa !!???

Ista meta isto odstojanje…, i Bakicaaa bi sine, ali ne po ovoj cijeni…, jao prozirnosti…, jao…, no dobro meni paše….
[rolleyes]

koliko je ovo istovario?hiljadarku po bidu?
da nije opet neko "iznutra"? [tongue]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Oko 1500.Ja ih na bidu nisam vidjeo.

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana

New Report

Close