DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.09.2024. u 19:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
16.605
4,815
3,40
3,46
-1,16%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Izrada tehničkih uvjeta za distribucijske TS 10(20)/0,4 kV u nadležnosti HEP-Operatora distribucijskog sustava d.o.o.
25.01.2011
Narodne novine…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

pinka po pinka samo kapaju. bit ce dobra godina bit ce dobre love.
mozda bi se isplatilo i ozbiljnije uci u ovu dionicu jer izgleda da ima buducnost za barem 2 godine.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

Eno opet onog Tipurića čereče na dnevniku. To je samo uvertira jer koliko sam skužio tek mu se sapuna daska. Do sad se je svugdje izvukao ali bi na arheologiji mogao vrisnuti.

who dares, wins

ma ja si nekak mislim da to sa arheologijom je oko sanadera i njegove zene brija.
a i Tipurić mi ne zgleda kao neko ko je stavio 40 milja u djep. prije kao neko ko je drugima izvuko lovu od drzave. sapunaju mu dasku ali zato da pocne cvilit na uskoku kada dodje tren.
imho.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

S obzirom na ova zadnja tri posla dobivena u Ukrajini malo sam pretražio stranicu njihovog
"Ukrenerga" i pronašao još dosta otvorenih natječaja za dalekovode i trafostanice.

Dalekovodi:

1. 750 kV Zaporožje-Kakhovska
2. 330 kV Adjalyk-Usatove
3. 750 kV Zaporizka NPP – Kakhovska
4. 330 kV Novoodeska – Artszis
5. 750 kV Kakhovka-Khmelnitska

Trafostanice:

Lot 1 – 330 kV TS "Pivdenna";
Lot 2 – 330 kV TS "Pershotravneva"
Lot 3 – 330 kV TS "Dniprodzerzhynska"

Biti će još lijepih vijesti iz Ukrajine.

[smiley]

"Uprava Dalekovoda ne opovrgava niti potvrđuje taj potez. “Izlistavanje Dalekovodovih dionica na Varšavskoj burzi nalazi se u domeni našeg razmišljanja, ali još nismo ništa odlučili”, kazao nam je Luka Miličić, predsjednik Uprave Dalekovoda…"izvor PD

…eto,o toj Varšavskoj burzi pisalo se i pred više od godinu dana…

http://www.poslovni.hr/vijesti/varsavska-burza-sprema-se-za-listanje-hrvatskih-tvrtki-134326.aspx

…ali kao i u onoj pjesmi…jesen prođe,godina mi dosta,a moj Mile neoženjen osta…
[rolleyes]


"Uprava Dalekovoda ne opovrgava niti potvrđuje taj potez. “Izlistavanje Dalekovodovih dionica na Varšavskoj burzi nalazi se u domeni našeg razmišljanja, ali još nismo ništa odlučili”, kazao nam je Luka Miličić, predsjednik Uprave Dalekovoda…"izvor PD

…eto,o toj Varšavskoj burzi pisalo se i pred više od godinu dana…

http://www.poslovni.hr/vijesti/varsavska-burza-sprema-se-za-listanje-hrvatskih-tvrtki-134326.aspx

…ali kao i u onoj pjesmi…jesen prođe,godina mi dosta,a moj Mile neoženjen osta…
[rolleyes]

Kad nemate ništa onda se držite starih vijesti, jako naivno, a ima takvih podosta, i mislte da će netko promjenuti stav, a otkud vam volje i truda da tako učestalo pišete, naravno samo ono što vama odgovara.Umorit će te se već nakon FI , još malo pa ćemo vas brzo zaboravit.

…hm…ja sam ljubitelj izreka…a jedna od njih je i Povijest je učiteljica života…

…evo,kako je završila želja Hidroektre za Varšavskom burzom …isto tako pred godinu dana… [rolleyes]


…hm…ja sam ljubitelj izreka…a jedna od njih je i Povijest je učiteljica života…

…evo,kako je završila želja Hidroektre za Varšavskom burzom …isto tako pred godinu dana… [rolleyes]

Gluposti, sa Varšavskom burzom i bez nje DLKV je podcijenjena dionica.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Bakica,molim komentar bida od preko 2 i pol miljona i kupaca za milijon i kvarat
i dizanje cjene zadnji sat u petak.Smart money ili puno Stupid money?Hvala Bakica [smiley]


…hm…ja sam ljubitelj izreka…a jedna od njih je i Povijest je učiteljica života…

…evo,kako je završila želja Hidroektre za Varšavskom burzom …isto tako pred godinu dana… [rolleyes]


BAKICEEE,BAKICEEE,ima još izreka npr.-Kud svi tu i mali Mujo!Ali šalu na stranu.Glede povijesti i to si već trebala naučit,da su gospoda iz vlade(i bliski njima…) uvijek imali povlaštene info…pa tako i naša ministrica financija nije izuzetak.Oli ti misliš da se natrpala DLKV-RA iz ne/znanja-he.he [bye]

POKRET OTPORA

Pošto sam izvukao temu tek s 3.strane izgleda da nebu dobro….

New Report

Close