DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 02:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,70
14.147
3,825
3,72
3,76
1,08%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ono što nitko ne gleda je promet, pol milje na dalekovodu znaci da je par forumaša zaradilo i izgubilo za burek. Kad se nešto zbiva prometi su milijunski. Dakle ugodan vikend.

cijena je još uvijek iznad prosjeka za 2011. koji je dobro iznad SMA 200

Bakica ti pričaš o navlačenju a ti isto tak dost brutalno navlačiš u kontru ko neki humanitarac.A ti i ja znamo da ti nisi humanitarac ko ni ja.Ajd svatio bi da si na Ingri il IGHau al ovdje?
I opet inzistiraš na članovima Uprave i trpaš dvojicu iz NO u taj koš.Zna se šta su Nadzorni odbori i čemu služe u ovakvim firmama.Meni član tog odbora nije pokazatelj ničeg osim manipulacije.Uostalom podizat takvu prašinu zbog manje od 7 somova dionica u tjednima di se prometi vrte prek 50 hiljada dionica tjedno je jako zanimljivo.Neko to kupuje jel tak?A neki su se već i fino nakupovali ko Erste i Splitska.Pokaži mi u top tenu nekog ko brutalno kipa van i beži.Samo jednog.

@Tripled

…ništa ja ne navlačim,iznosim samo činjenice…a ono što govorim pokazuje i trend na burzi…i najte se ljutit,kad bi ja znala kako se to ruši,odmah bi napisala knjigu…Kako sam srušila burzu…

… [rolleyes]

E da,pričaš da je cijena dionice narasla za 100kn i to s takvom lakoćom ko da je neki sajens fikšn bio posrjedi i onda mi pričaš kak ti niš ne navlačiš.Cijena dionice je u par mjeseci prošle godine brutalno pala za tih istih 100kn isto tak bez da se išta značajno pojavilo u njihovom poslovanju.Samo je ronila iz ničega iako je već bila nisko.I još je nisko skup s Crobexom ak izbaciš pojavu Ine i kaj se s njom dogodilo.



@Tripled

…kad god su članovi Uprave otpuštali dionice,to se kasnije pokazalo kao negativan znak za visinu dionice…a kad to još rade trojica…tko će znati bolje poslovanje i perspektivu poduzeća ako ne oni……no dobro nije to glavni razlog…nije li blizu i završni račun,za koji već sada znamo da je loš,a cijena dionice je narasla za cca 100 kn…a da se baš ništa značajno nije pojavilo u njihovom poslovanju……oni 75% svojih prihoda ostvaruju na domaćem tržištu,a tu je krava muzara presušila,a dok se pokrene ono što vlada želi još će puno vode proći ispod savskog mosta…

…daklen,staviš sve činjenice na stol,plus ovo navlačenje,stvari budu jasnije…

Recimo Luka Miličić koji kaže:

http://www.poslovni.hr/vijesti/prvi-inozemni-posao-bio-je-1962-u-togu-170651.aspx

"Dalekovod je danas moderna i uspješna tvrtka koja posluje u više od 80 zemalja svijeta, a naši su zaposlenici odradili brojne objekte u inozemstvu po sistemu "ključ u ruke" te smo stekli poseban ugled zbog brzine i kvalitete izvođenja radova.
——————

Doista se ništa posebno nije dogodilo u navedenom periodu osim što su ugovorili cca 100 mil. eura
novih poslova.

@Tripled

…odo ja na kavicu,a ti dadni argumente zašto bi to trebalo na 500 kako kaže gos,tik tak…

…i malo brojkica,a ne samo mašta što bi bilo kad bi bilo…argumentići,i zašto to ovog trenutka ide u drugom smjeru…

Bakica,nisam nigdje napiso da ide na 500.Al da vredi više od ovog sad to sam mislio i to je istina.
I nisam čuo baš ni jedan tvoj argument koj bi držo vodu.Ni jedan.Sve tlapnja i pričice.A to da ide u drugom smjeru je trenutno više izaženo na razini tvoje želje nego u mojoj gledalici.Aj ti na kavu [wink]

Jučer sam naveo donji target 316 kn nešto manje ispod 50% fiba.. Točno se zaustavio na 38% što je i nekakva knjižna normala i pravopis. Dokupio, sad čemo vidjeti 7.2 je za 3 dana kad sa dijelom moram izači… Jesam li pogriješio, Nadam se da nisam !!
LP [thumbsup]

I very much love INGRA !!


Bakica ti pričaš o navlačenju a ti isto tak dost brutalno navlačiš u kontru ko neki humanitarac.A ti i ja znamo da ti nisi humanitarac ko ni ja.Ajd svatio bi da si na Ingri il IGHau al ovdje?
I opet inzistiraš na članovima Uprave i trpaš dvojicu iz NO u taj koš.Zna se šta su Nadzorni odbori i čemu služe u ovakvim firmama.Meni član tog odbora nije pokazatelj ničeg osim manipulacije.Uostalom podizat takvu prašinu zbog manje od 7 somova dionica u tjednima di se prometi vrte prek 50 hiljada dionica tjedno je jako zanimljivo.Neko to kupuje jel tak?A neki su se već i fino nakupovali ko Erste i Splitska.Pokaži mi u top tenu nekog ko brutalno kipa van i beži.Samo jednog.

kolega, vi mi se činite kao normalan neko s kim se može komunicirat i doći do nekog zajedničkog zaključka.
prije svega, mene dalekovod zanima, to mi je jedna od omiljenih firmi i dionica.kao što sam već rekao i prije, prodao sam ga iznad 320 i ne mislim se neko vrijeme vraćati nazad dok se stvari malo ne raščiste.a vratit ću se sigurno.on može biti i po 350 jako jeftin i po 250 jako precijenjen.

što se tiče vašeg pitanja, prije koji dan je zadnji u top10, Erste skrbnički prodao oko 600 i kusur komada. ok, slažem se da to nije bježanija i ko zna ko je iza tog računa.to ne mora apsolutno ništa značiti.

ono što mene brine je što je Telegra prodala svoj paket po 275kn.
ne može me niko uvjeriti da zna poslovanje od dalekovoda bolje od njih.
CTG je također iskipao oko 6000komada i to na prilično niskim razinama.
sad su prodala ova 3 iz NO.

mene to brine, ne znam što se krije iza, ali kako sam već rekao, čisto sumnjam da je Telegra riješila cijeli svoj udio zbog nekakvog lošeg izvješća.
nikad se dionice ne prodaju prije vijesti o dokapitalizaciji, nego poslije, kad krene euforija, onda se otpusti dio da se ima za dokap.a nikako se ne prodaje sve.dakle ni to nije niti može biti razlog.
nadalje, ovdje na ovim razinama je strašno jak prodajni pritisak.kako i zašto ja ne znam.
ali dok se malo ne razbistre stvari, ja neću ulaziti.

strah me da je cijela ova priča oko burze i poslova plasirana da se neko lakše istovari.ok, ja imam kvaran i sumnjičav mozak, možda toga kod nas nema, ali ja se samo bojim za svoju guzicu i ne želim biti nečije topovsko meso.što se tiče poslova, i Jure Radiće je sagradio gomilu hidrocentrala po Rusiji.
i Ingra je gradila arenu, pa od nje ima samo probleme i dugove.

dok pare ne sjednu na žirac, tj zarada…ja ne vjerujem!!

eto, tako ja razmišljam, ali možda nisam u pravu, sa radošću ću saslušat što vi o svemu mislite! [smiley]

PS-a i ovi lažni bidovi,dolje jako nisko, ko onaj od 2000 jutros na 309 mi ne ulijevaju nadu.pa se brže bolje miču čim im se malo približi.prodaja uopće ne bježi već se lipari na niže.

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Slažem se sa kolegom APOKSlOMEN-om. Kao prvo pričekati izvješće. Kao drugo što se tiče dokapa i varšave rekli su da će odlučiti do kraja veljače. Pričekajmo ožujak i onda ćemo znati što nam je raditi.
Možda će onda biti kasno i morat ćemo kupovati i po 350, ali ćemo biti sigurni. Ali ako kupite po 300kn, najveći mogući gubitak će vam biti 10% što i nije strašno.

Tripled, 04.02.2011. u 14:11

prije koji dan je zadnji u top10, Erste skrbnički prodao oko 600 i kusur komada. ok, slažem se da to nije bježanija i ko zna ko je iza tog računa.to ne mora apsolutno ništa značiti.

Je al je isto tak skrbnički Splitske jučer deblji za isto tolko al to nije niko naveo i to isto niš ne mora značit

Tripled, 04.02.2011. u 14:11

ono što mene brine je što je Telegra prodala svoj paket po 275kn.
ne može me niko uvjeriti da zna poslovanje od dalekovoda bolje od njih.
CTG je također iskipao oko 6000komada i to na prilično niskim razinama.

Mene to ne brine.Čudna su bila vremena.Zapravo još jesu.Močni likovi u glavama imaju razne kombe za zavrtit paru,potraživanja,dugove,Bog zna kaj sve ne.Keš je još uvijek car.Možda su vidli neku bolju kombinaciju negdje drugdje.Pa vidiš i sam kaj se sve u politici događalo i događa.To moš lako preslikat i na gospodarstvo i firme ko šta je dlkv.

Tripled, 04.02.2011. u 14:11

i ovi lažni bidovi,dolje jako nisko, ko onaj od 2000 jutros na 309 mi ne ulijevaju nadu

Ko kaže da i ovi na asku nisu lažnjaci.Ja brijem da se poznaju.A možda i ne šta me briga.Jer ak buljiš svaki dan u gledalicu na Dalekovodu čim se takav pojavi odma imaš besplatni znak da se nekaj sprema.Moš bar za burek ubost neki trejd.Za mene je ovo padanje na malim prometima možda konačan prelazak dionica u čvrste ruke koje neće dat za siću osim ak ne moraju.

Može li netko izračunati koliko je protrgovano komada dlkv od ulaska erste mirovinca i pada na 220 kn pa do povratka na 280 kn.

New Report

Close