DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 08:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
3.810
1,134
3,32
3,38
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Sve to izvodi Tehnika…….i dužni su joj žestoko……a ako Dalekovod bankrotira ode i Tehnika pod vodu.
Vjerovatno zato insajderi i prodaju……..
Ništa mi se to ne sviđa

Ti si ko BAKICAAAAA. Kaj doista mislite da su svi radnici DLKV-a bili na kolektivnom godišnjem i čekali da uprava zaključi neki ugovor da bi napokon mogli ići nekaj delat. Tragikomičan način razmišljanja…
Kad vas izvješća demantiraju tijekom godine, onda vas nigdje neće biti…nadam se samo da ćete tek tada kupovat dionice po cijenama >500 kn… [cool]

Doista se nadam da će se izvući u budućnosti, te da će doći na razine kakve Dalekovod zaslužuje…….
Samo komentiram zašto je trenutno tu gdje je……..
nhf

Iako ne mogu ne primjetiti da se glorificira skalpanje svakog posla ( pa i poslića ) a nitko ne govori ima li tu ikakve zarade ili dumpaju cijene da bi imali što raditi……….
Moj izvor i z Dalekovoda nije baš optimističan po tom pitanju………..kaže da je zarada kikiriki

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu


…al ako bude 1,5 milijardi odmah ga i ja kupim… [lol]

i ja ću tada dokupiti za sve šta imam ali…
samo bojim se preko 5xx [thumbsup]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

@Myohmy03

Pa kolega, prodajte dionicu ako je imate…čemu strahovati, loše spavati i piti neke tablete, ako niste sigurni u perspektivnost ove dionice. Pomoći ćete tako i sebi i ostalim dioničarima DLKV-a – maknut ćete se tada nadam se sa ovog topica….
Kakav izvor spominjete, kakav kikiriki….opet ponavljam da kad vas izvještaji tijekom godine demantiraju, tada ćete se reinkarnirati u neki drugi nick…

Ono što je bila INGRA u razdoblju od 2005-2007. godine, to će biti DLKV od 2011-2014. godine..

Ma ok ako mi navodno ne znamo…………ali kako to da taj tvoj potencijal ne prepoznaju članovi uprave nego prodaju po ovim smiješnim cijenama……..umjesto da se stave na 700 kuna………
I ne bi li ti trebao biti prezadovoljan mogućnošću jeftinog dokupa kad si već tako uvjeren u to što pričaš

a uostalom ti gdje god se pojaviš ja odmah prodajem [bye]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

@Myohmy03

Kolega, ja i čekam neku pinkicu krajem veljače ili početkom užujka da ubodem još cca 500 komada. I iskreno, volio bih da bude na ovim ili čak nižim razinama…
Ne razumijem zakaj mnogi od vas imaju potrebu sada nešto reći kad je objavljeno nekoliko ugovora tijeko siječnja, a dosada nikad ništa niste pisali na ovoj temi…

Čemu drukati, pogledajte vrijednost dionice i kako ćemo je opet kupovati na 315. A nisu mi vjerovali, hehehe

…a da zaboravih priupitati tko je ovaj koji se istresao sa 433 komada u sekundi…to nam sigurno zna naš glasnogovornik… [wink]

Ko je opet pilu okrenuo naopako?

P.S. Imam još DLKV kupljen po 1000 kn, 2006. g.
Ovih dana što sam kupio po 321 prodao sam po 329 jer vidim da to kratkoročno ide u mp3. Čekam na 280 za dokup. ako ću i onda…..jer ako bude korekcija tržišta ide i niže.

…cijenjeni gosp.BigBoss biste li nam objasnili i komentirali trenutnu konsternaciju…ili mislite da je to pregrupiranje redova i mali predah prije bitke… [cool]


…cijenjeni gosp.BigBoss biste li nam objasnili i komentirali trenutnu konsternaciju…ili mislite da je to pregrupiranje redova i mali predah prije bitke… [cool]

Kaj si se ti raspisala, al daj bar nekaj pametno pročitam… [lol]
Pa DLKV je još nedavno bio na 220 kn. Čemu žurba? Ima vremena za sve….polako… [cool]

New Report

Close