DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


…vidim ja da nam je dragi Bigboss glasnogovornik Dalekovoda…ali vidim ja da vam računica sa ovim što je Dalekovod dobio od poslova baš i ne ide…

…ako baziramo prihode Dalekovoda na cca 2,5 milijardi kn,i ako su dobili posao od 0,5 milijardi ili 500 miliona kuna,i to za posao predviđen za isporuku za 20 mjeseci,onda to nikako ne mogu biti prihodi od jedne godine,već se moraju rasporediti na dva obračunska perioda…jednostavnije rečeno na cca 2 godine…

…znači polovica od 500 miliona jest 250 miliona,a to je 10 posto onog što bi Dalekovod trebao uprihodovat u ovoj godini…

…jel sada jasno ili moram crtat…

…drugo,posao koji su značajno danas objelodanili na burzi od cca 5,4 miliona eura je nešto oko cca 1,5 posto ukupnih prihoda koje bi trebali napravit u ovoj godini…

…stvarno cifra za objavit…

…dakle,suma,sumarum,oni su grubo rečeno i seljačkom računicom,uspjeli osigurat posao samo za jedan mjesec ove godine…

…žao mi je što su vas ove moje računice razljutile,ali imate na ovom forumu mjesto za maštanje,a ovdje morate baratati brojkama…

Moras crtati,nije jasno,
Zasto 2,5 mlrd prihoda? Kada je dionica bila na ATH dalekovod nije imao te prihode.
Zasto dobivenog posla 500 mil.,zar je bio samo jedan ugovor u Ukrajini ili par njih?

…dragi moji,a na čemu ćete bazirat prihode,dajte vi projekciju,na milijardu…pa u pravilu se projeciraju na prethodnoj godini…

…ajmo malo gledat izvještaje,pa uspoređivat brojke,a ne ko guske u magli maštati što bi bilo kad bi bilo…

…ne možete posao koji traje 20 mjeseci uprihodovat u jednu godinu,kad on traje skoro dvije…

…morate učit čitati izvještaje i ne nasjedati na kojekakve gluposti…

…stavljajte brojke u omjere,ja ne kažem da znam što se iza brda valja,ali 37 miliona kuna poslova objavljivati kao vijest je sramotno…

…al ako bude 1,5 milijardi odmah ga i ja kupim…

…al ako bude 1,5 milijardi odmah ga i ja kupim… [lol]


…dragi moji,a na čemu ćete bazirat prihode,dajte vi projekciju,na milijardu…pa u pravilu se projeciraju na prethodnoj godini…

…ajmo malo gledat izvještaje,pa uspoređivat brojke,a ne ko guske u magli maštati što bi bilo kad bi bilo…

…ne možete posao koji traje 20 mjeseci uprihodovat u jednu godinu,kad on traje skoro dvije…

…morate učit čitati izvještaje i ne nasjedati na kojekakve gluposti…

…stavljajte brojke u omjere,ja ne kažem da znam što se iza brda valja,ali 37 miliona kuna poslova objavljivati kao vijest je sramotno…

…al ako bude 1,5 milijardi odmah ga i ja kupim…

pa imas ovo napisao ti covjek tocno tak da ne lupas


33,85% slabiji prihodi 2010 od 2009 za q3.
42.51% slabija zarada za isto razdoblje.

bvps q3 313.97kn

5 milja eura = cca 37.000.000
sto cini 2.87% ukupno odradjenog posla na q3.
zbrojeno sa
14.5 m $ 330 kV Dniester-Bar HVL
6 m e grenland
12 m e TS 330 kV Bar
71 m e 750 kV Rivne – Kyiv
——-
cca 774 m kn
ukupno oko 60% od q3.
oce reci da u prvom mjesecu 2011 imaju ugovoreno oko 25% posla za 2011 godinu
kako god citali rezultate 2010 ikao dosta slabiji za 2010 i dalje je prihod dobar. poslovi vise manje osigurani do sredine 2012.


a ako ti je malo 37 milja kuna posla onda daj meni samo 1 % te love i ja sretan.


…vidim ja da nam je dragi Bigboss glasnogovornik Dalekovoda…ali vidim ja da vam računica sa ovim što je Dalekovod dobio od poslova baš i ne ide…

…ako baziramo prihode Dalekovoda na cca 2,5 milijardi kn,i ako su dobili posao od 0,5 milijardi ili 500 miliona kuna,i to za posao predviđen za isporuku za 20 mjeseci,onda to nikako ne mogu biti prihodi od jedne godine,već se moraju rasporediti na dva obračunska perioda…jednostavnije rečeno na cca 2 godine…

…znači polovica od 500 miliona jest 250 miliona,a to je 10 posto onog što bi Dalekovod trebao uprihodovat u ovoj godini…

…jel sada jasno ili moram crtat…

…drugo,posao koji su značajno danas objelodanili na burzi od cca 5,4 miliona eura je nešto oko cca 1,5 posto ukupnih prihoda koje bi trebali napravit u ovoj godini…

…stvarno cifra za objavit…

…dakle,suma,sumarum,oni su grubo rečeno i seljačkom računicom,uspjeli osigurat posao samo za jedan mjesec ove godine…

…žao mi je što su vas ove moje računice razljutile,ali imate na ovom forumu mjesto za maštanje,a ovdje morate baratati brojkama…


onda bi trebali objavljivat sad poslove koji su sklopljeni prije 2-3 godine jer će obračunski uć u 2010 godinu da bi tebe zadovoljili.
ne kupuje se prošlost nego budućnost, a budućnost je svijetla…
ponavljam…strpljivi će ovdje jako,jako dobro zaradit.
a ti bakice ne mari za našu lovu, možda da kreneš sa fotijem kupovat njegove hartije.

p.s. zašto ne pišeš recimo na igh kad tamo dionica reagira na ručak u nekom crnogorskom restoranu?

Ovje sve ključa,duhovi se uznemirili, oni koji nisu nikad komentirali zbivanja na DLKV žešći su od samih vlasnika dlkv, e to je sasvim uredu, malo kasne sa eventualnim ulaskom, još promišljaju a vrijeme ide , sve su napetiji, a ovakvih prilika bit će jako malo , treba podebljati pozicije.Ovo je samo za strpljive , samo smireno.


…dragi moji,a na čemu ćete bazirat prihode,dajte vi projekciju,na milijardu…pa u pravilu se projeciraju na prethodnoj godini…

…ajmo malo gledat izvještaje,pa uspoređivat brojke,a ne ko guske u magli maštati što bi bilo kad bi bilo…

…ne možete posao koji traje 20 mjeseci uprihodovat u jednu godinu,kad on traje skoro dvije…

…morate učit čitati izvještaje i ne nasjedati na kojekakve gluposti…

…stavljajte brojke u omjere,ja ne kažem da znam što se iza brda valja,ali 37 miliona kuna poslova objavljivati kao vijest je sramotno…

…al ako bude 1,5 milijardi odmah ga i ja kupim…

U prvom kvartalu 2010. godine Dalekovod Grupa je postigla ukupne prihode u iznosu od 287,85 milijuna kuna što čini smanjenje za 47 posto u odnosu na isti period prethodne godine, dok je neto dobit za 30 posto manja.

Evo ga Brankice, prihod u prvom kvartlau 2010 287,85 mil., a ugovoreni poslovi u prvom mjesecu 2011 740 mil. kuna. Zapravo imas pravo,sram ih bilo sto objave da su dobili posao od 37. mil.kuna. FUJ,FUJ.

ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 20.683 0,90%
0.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D.
20.173 0,88 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA

Ovaj bi mogao sutra ispasti van ako je bar dio onog prometa bio stvaran.
Kako li me samo nervira onaj SKDD pola koncepcije su mi shebali sa onim šifriranjem. Koja samo smetala u ovoj državi postoje to nije za vjerovati.

who dares, wins

Ovo što u dalekovodu rade to se zove transparetnost………… A tko nema ili želi imati ove dionice neka zaobiđe ovu temu, jer namijenjena je za vlasnike dionica………..

2 milijarde KN poslova u RH
i oko milijarde Kn u izvozu u ovoj i sljedećoj godini…

To je ugovoreno……. Znači imati će više prihoda od ove godine, krize više nema, izlaskom na Varšavsku burzu cijena dionice će samo rasti, pa ćemo onda vidjeti kako će onda štopati cijene dionica [kiss]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

netko je napisao da TVRTKA RADI NA PROSTORU kNINA ZA DIV-IZ SAMOBORA
prema podacima isto tako je u pripremi, u fazi građevinske dozvole gradnja 110 vjetrenjača, na lokaciji Očestovo-Radučić, općina Ervenik-Grad Knin, kao na Popini kod Gračaca, ne vjerujem da se u taj posao neće uključiti Dalekovod ako netko ima informaciju o ovome poslu bilo bi dobro da je da nama na uvid koji smo vlasnici dionica.
ostalima to ionako nije previše bitno.

Gradnja supernova Zagreb shopping centra na oko 30 posto, ukupni iznos je oko 79-82 milijuna Eura
Dakle još je preostalo 57,5 milijuna Eura prihoda………
Evo slike kakvo je stanje 18.11.2010.

A više slika na ovoj adresi

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=934108&page=13

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ovo je sljedeći veliki natječaj u Ukrajini na kojem Dalekovod očekuje rezultate

Izgradnja HVL 750 kV Rivne NE – TS katedrala" (Lot 1) i "Izgradnja 750 kV pristup KhNPP – Černobilu nuklearne elektrane u TS 750 kV "Kiev" (Lot 2).

Vrijednost projekta je 300 milijuna Eura……..

Lot 2 već ima 71 milijun Eura sada još Lot 1

Lot 1 = 229 milijuna Eura

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close