DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Hm, procjene… nisu im procjenu radile tete iz kioska preko puta DLKV pa su fulale za 200mil kn neko iskusni ljudi.

Mislim, vi koji nemate DLKV bi htjeli kupit jeftino, ali NEMA više…

a što danas ovaj igh i tehnika toliko rastu?…nisam upučen…jesu li dobili kakav novi poslič ili su se samo vratili s ručka?……


odakle Vama ti podaci???

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=DLKV-R-A
sve je objavljeno pa se samo treba malo pomucit i pobrojat.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!


…gdje nam je profit i zarada od tih poslova i kolika je …jel znate ljepotanovići…a gdje je još jesul napravili i pravu procjenu…u tim poslovima uvijek su moguće krive procjene…

Da sigurno, ugovorili su poslove u kojima će biti u gubitku. Ili misliš da će DLKV platiti njima zato jer je napravio posao


potpisani su poslovi na nacin na koji je uprava odredila. da li se islo sa cjenom ispod ili ne ce se vidjeti u buducim izvjestajima tamo negdje u 4tom mjesecu.
sada mozemo samo pretpostavljati. ali krenuti od pretpostavke da ce netko ko je dobio posao na medjunarodnom natjecaju propasti zato jer radi posao je redardirano. svaki dobiveni posao je zarada pa makar da ti radnici ne stoje u praznom hodu.
kako god uskoro ce se vidjeti godisnje izvjesce i sve ce biti jasnije samo je problem onda ce biti kasno za prodaju ili kupnju.
ja sam se uvaljao u poziciju i sada par dana nemam sto raditi do samog izvjestaja a dnevna trejdanja prepustam sposobnijima.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!



odakle Vama ti podaci???

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=DLKV-R-A
sve je objavljeno pa se samo treba malo pomucit i pobrojat.
[/quote]

A da,,mislio sam da je izašlo zadnjnje fi.

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


a što danas ovaj igh i tehnika toliko rastu?…nisam upučen…jesu li dobili kakav novi poslič ili su se samo vratili s ručka?……

Vlasnička struktura…

Dalekovod je još uvijek u radničkim rukama…iako svaki dan sve manje…

Iz druge-treće ruke…preko porte ti je priča otprilike ovakva:

…kaže Jura Joži: Gle onog Štefa, jučer si je kupil velkoga televizora, a denes je došel z novom Škodom…’ko ga hebe, kaj bum ja bez love, a i ja imam glupe dijonice kaj sam ih godinama otplačival…bum i ja…bum ih prodal…nebum više ni ja bedak kad već nis prodal kad je bilo vreme…ionak ‘ko zna kaj bu zutra bilo kad nam ni grijanje nedaju…a i čul sam da i gazde prodajejo…

…i tako svako malo po par Juri, Joži i Štefova…poneki forumaš…i (navodno) par likova u zbjegu pred Uskočkom bojnom…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

kada će izvješće????

Danas sam većinom samo čitao postove ovdje,jer sam se tukao sa nevjernim Tomama na jednoj dionici, ali jednostavno ne mogu ne otići spavati dok ne napišem par riječi ovdje-čovječe, potpišu u roku 30 dana poslova za milijardu kuna, a tamo neki marginalci raspravljaju o tome da li je dobro da su dobili posao ili bi bilo bolje da nisu. Pa i da ništa neznam o novcima, dionicama, tenderima…bilo bi mi drago kao Hrvatu što naša firma tako šiša vani,a kamoli ovako. Mislim, uopće ne mora dionica u dva dana otići gore 50%, ali što je-je, svaka im čast na dobivenom poslu i ja se kao dioničar nadam da će ga uspješno obaviti.DLKV sam kao kupio po asku po dosta nižoj cijeni nego što je trenutno, ali ne planiram ga prodavati niti nuditi na prodaju. A kolega/ice bakica oprostite,ali morao sam Vas staviti na ignore jer zaista tupite o jedno-te-istim glupostima.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

nemam pojma sto sam ja skrivio da me se trpa u isti kos sa bakicom.

sretno svima koji me stave na ignore.
ja nemam nikog na ignore i nije mi tesko jednostavno preskociti postove koji mi nisu interesantni.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

Ovo je sljedeći veliki natječaj u Ukrajini na kojem Dalekovod očekuje rezultate

"Izgradnja HVL 750 kV Rivne NE – TS katedrala" (Lot 1) i "Izgradnja 750 kV pristup KhNPP – Černobilu nuklearne elektrane u TS 750 kV "Kiev" (Lot 2).

Vrijednost projekta je 300 milijuna Eura……..

Lot 2 već ima sada još Lot 1

Lot 1 = 229 milijuna Eura

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

…vidim ja da nam je dragi Bigboss glasnogovornik Dalekovoda…ali vidim ja da vam računica sa ovim što je Dalekovod dobio od poslova baš i ne ide…

…ako baziramo prihode Dalekovoda na cca 2,5 milijardi kn,i ako su dobili posao od 0,5 milijardi ili 500 miliona kuna,i to za posao predviđen za isporuku za 20 mjeseci,onda to nikako ne mogu biti prihodi od jedne godine,već se moraju rasporediti na dva obračunska perioda…jednostavnije rečeno na cca 2 godine…

…znači polovica od 500 miliona jest 250 miliona,a to je 10 posto onog što bi Dalekovod trebao uprihodovat u ovoj godini…

…jel sada jasno ili moram crtat…

…drugo,posao koji su značajno danas objelodanili na burzi od cca 5,4 miliona eura je nešto oko cca 1,5 posto ukupnih prihoda koje bi trebali napravit u ovoj godini…

…stvarno cifra za objavit…

…dakle,suma,sumarum,oni su grubo rečeno i seljačkom računicom,uspjeli osigurat posao samo za jedan mjesec ove godine…

…žao mi je što su vas ove moje računice razljutile,ali imate na ovom forumu mjesto za maštanje,a ovdje morate baratati brojkama…

polako bakice, pa tek je završio prvi mjesec,,,,biti će poslova još.
i velika ti hvala što nam toliko otvaraš oči da ne gubimo vlastite novce, ali kad vidiš kako smo toliko nedokazne budaletine budi ti pametna i sačuvaj svoje živce , pa nas mimoiđi…ok?

ps
što se tiče onoga njihovoga izvoza kojega su danas objavili, ono im je 50% godišnjeg izvoza…..pa zar to ne bi trebali objaviti…..???

New Report

Close