DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ugovoreni poslovi isporuke ovjesne i spojne opreme predstavljaju vrlo velik dio (cca 50%)
uobicajene godisnje proizvodnje ovjesne opreme za potrebe izvoza.

ovo je najbitnije


Bez izvještaj sa svim tim objavam meni mogu samo mahat 😉

Što ako izvješće ne bude loše? Onda će ovi što sada kupuju tebi mahat…iz daleka…
Ako bude…hebi ga…no risk, no fun… [wink]

Ne krcaju se papci, a bogme ni prodaja nije mačji kašalj iako ima tu i dosta radnika koji prodaju jer stvari gledaju iz osobne perspektive i radnog okruženja koje ne izgleda bajno.

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]



Bez izvještaj sa svim tim objavam meni mogu samo mahat 😉

Što ako izvješće ne bude loše? Onda će ovi što sada kupuju tebi mahat…iz daleka…
Ako bude…hebi ga…no risk, no fun… [wink]

Ne krcaju se papci, a bogme ni prodaja nije mačji kašalj iako ima tu i dosta radnika koji prodaju jer stvari gledaju iz osobne perspektive i radnog okruženja koje ne izgleda bajno.
[/quote]
kolega ne trudite se nekom nešto objasnit jer ti ljudi su ovdje da bi napravili ono što rade…
oni bi one dane kad se kupovalo debelo ispod 300.
ovo nije trejderska dionica nego samo za one strpljive koji će jako,jako dobro zaradit.
sličan post pisao sam na ini kad su se takvi pojavljivali pa sad vidimo da se na ini moglo zaradit u 2 tjedna za cijelu godinu.
za cca mjesec dana smo u varšavi, izvješće će biti ok a o budućnosti firme govore ugovoreni poslovi.

l.p.
p.s. čujemo se drugi tjedan poslije izvješća…

Promjena strategije, na asku više nema silnih tisućica a na bidu se nađe poneka.. [lol] [lol]



…ajmo ljepotanovići moji…posao od cca 500 miliona kunića,posao se mora obaviti u roku 20 mjeseci…pretpostavljamo da će i prihodi dolaziti sukcesivno,znači rasporedite to skoro na dva godišnja obračunska razdoblja…

…gdje nam je profit i zarada od tih poslova i kolika je …jel znate ljepotanovići…a gdje je još jesul napravili i pravu procjenu…u tim poslovima uvijek su moguće krive procjene…

…daklen,dok to bude i kad bude,a vi ko da je 500 miliona Dalekovodu već na žiro računu…i da im je to sve to dobit bez kune troška…


zašto ovakav način pisanja
prvo nismo svi lijepi jer bog svima ljepotu nedaje nekima i pamet
drugo fotije je napisao da ništa pametno nije ovdje pročitao već dugo, neznam zašto bezvezarije čita
treće u vremenima u kojima živimo definitivno ćete se složiti da ima vrlo malo tvrtki koje se mogu pohvaliti da su ugovorile bilo kakav posao
četvrto zašto bi se svjesno iz posla u posao išlo u gubitak, to mislim za vlasnike koji to znaju
na kraju ako mi nemamo pravih informacija vjerujem da Vi imate suprotne te ih molim skupa sanama podjelite da ih možemo prodiskutirati, analizirati i na temelju njih dobro prosuditi.
no i vi Vi i ja i većina ovdje ćemo se složiti da od svih tvrtki koje se bave graditeljstvom i uslugama u RH je Dalekovod jedna od najsigurnihih bez prevelikog pametovanja
a da vlasnici drukaju na gore pa to je logičan njihov interes što bi to nekomu koji nije vlasnik smetalo.
pozdrav
[/quote]
pa u tome i je cjela bit ove rasprave u zadnjih par dana
neki su izašli a sad bi nazad čim prije i čim jeftinije
a tik tak nije na njihovoj strani[bye]
svakog trena može doći do lansiranja
zato ima tako puno dušobrižnika koji
se boje za nas i naše dionice
a mi ih bezuspješno tješimo da se nebrinu [lol]
vidimo se na 4xx ili 5xx [smiley]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

33,85% slabiji prihodi 2010 od 2009 za q3.
42.51% slabija zarada za isto razdoblje.

bvps q3 313.97kn

5 milja eura = cca 37.000.000
sto cini 2.87% ukupno odradjenog posla na q3.
zbrojeno sa
14.5 m $ 330 kV Dniester-Bar HVL
6 m e grenland
12 m e TS 330 kV Bar
71 m e 750 kV Rivne – Kyiv
——-
cca 774 m kn
ukupno oko 60% od q3.
oce reci da u prvom mjesecu 2011 imaju ugovoreno oko 25% posla za 2011 godinu
kako god citali rezultate 2010 ikao dosta slabiji za 2010 i dalje je prihod dobar. poslovi vise manje osigurani do sredine 2012.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

još trebaš dodati i preko 2 milijarde Kn ugovorenog posla u RH za ovu i sljedeću godinu…….. [lol]

A tek još novi natječaji biti će ovdje puno rada i radosti…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

odakle Vama ti podaci???

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

…gdje nam je profit i zarada od tih poslova i kolika je …jel znate ljepotanovići…a gdje je još jesul napravili i pravu procjenu…u tim poslovima uvijek su moguće krive procjene…

Da sigurno, ugovorili su poslove u kojima će biti u gubitku. Ili misliš da će DLKV platiti njima zato jer je napravio posao


Promjena strategije, na asku više nema silnih tisućica a na bidu se nađe poneka.. [lol] [lol]

Na bidu osigurači na 317 i 318 kuna po hiljadu komada a na asku nema naloga eko 360 komada u prvih 30 naloga, čini se da se očekuje dobro izvješće.. [thumbsup]


…gdje nam je profit i zarada od tih poslova i kolika je …jel znate ljepotanovići…a gdje je još jesul napravili i pravu procjenuu tim poslovima uvijek su moguće krive procjene…

Da sigurno, ugovorili su poslove u kojima će biti u gubitku. Ili misliš da će DLKV platiti njima zato jer je napravio posao

BAKICEEEE !!!
Imaš pravo da su moguće krive procjene. Možda su mogli dati i nižu ponudu od one koju su dali, uslijed krive procjene. Ovako će dobit biti ipak nešto veća… [cool]

Dalekovod je već jednom nogom na stranim tržištima, daleko od naše močvare. Ako to nije vrijedno da joj dionica bude 3xBV….

New Report

Close