DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo lokomotive stavio sam Vam 1000 kom na 324 pa potegnite!!!

ĆU! ĆU!
[/quote]

ajde uvjeri nas da su tvoje
prebaci ih na 324,01 [bye]

Đubre iz Muća


…ajmo ljepotanovići moji…posao od cca 500 miliona kunića,posao se mora obaviti u roku 20 mjeseci…pretpostavljamo da će i prihodi dolaziti sukcesivno,znači rasporedite to skoro na dva godišnja obračunska razdoblja…

…gdje nam je profit i zarada od tih poslova i kolika je …jel znate ljepotanovići…a gdje je još jesul napravili i pravu procjenu…u tim poslovima uvijek su moguće krive procjene…

…daklen,dok to bude i kad bude,a vi ko da je 500 miliona Dalekovodu već na žiro računu…i da im je to sve to dobit bez kune troška…

Kaj se ta tvoja teorija tebi čini ozbiljnom?
Zar smatraš da je bolje da uopće ne dobivaju poslove?

…maratonac,a ajde daj ti svoju financijsku računicu…i bez glupih pitanja,kaj bi bilo bolje da ne dobiju posao…,možda i ne bi ako je neisplativ…

…ovdje je postavka da je ovaj posao obzirom da se dijeli na gotovo dva godišnja poslovna razdoblja,za očekivat je prihod od ovog posla za ovu godinu 250 miliona,a sad mi ti izračunaj koliko je to posto na njihove prihode…matematičari moji…

sada stavljaš da im je posao neisplativ pa tijekom 2008. kada je cijena materijala bila izrazito visoka i 2009. radili su u Kazahstanu na jednom velikom projektu pa bilančno i profitno nisu bili bolji nikada u povijesti……. Sada se otvara novo razdoblje u kojem će dalekovod ostvarivati visoke prihode i profite i žele vaše dionice i to je to, ništa drugo…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

spustite se niže

poslije ove smiješne vijesti slijedi pad ….

http://www.poslovni.hr/vijesti/dalekovod-dobio-poslove-isporuke-ovjesne-i-spojne-opreme-od-5-milijuna-eura-170934.aspx


Kaj se ta tvoja teorija tebi čini ozbiljnom?
Zar smatraš da je bolje da uopće ne dobivaju poslove?

To sam se i ja zapital.U najmanju ruku jedan dobro odrađen posao donosi drugi,drugi još lakše donese treći i četvrti i tak dalje.To se kod ovih ljepo da vidit.I para se vrti i tak biznis funkcionera.Samo kaj taj dio priče nije prikladan onom koji se nameračio protiv svega da bi piknul 15 kuna lake zarade.

…nekorektno je i od Dalekovoda da objavljuje tempirano ove vijesti u zadnjih tjedan dana,upravo onda kad je nekome bilo u interesu…

…s druge strane žalosno je da ćemo objavljivati vijesti o poslovima sa ovako zanemarivim iznosima…ili smo stvarno spali na niske grane…

…dakle,još mi niste odgovorili na tako jednostavno pitanje navlakači…koliko to treba Dalekovod osigurati poslova odnosno prihoda u ovoj godini,da to recimo bude na razini prošle godine…

…neću valjda čekati dugo na odgovor… [rolleyes]


…nekorektno je i od Dalekovoda da objavljuje tempirano ove vijesti u zadnjih tjedan dana,upravo onda kad je nekome bilo u interesu…

…s druge strane žalosno je da ćemo objavljivati vijesti o poslovima sa ovako zanemarivim iznosima…ili smo stvarno spali na niske grane…

…dakle,još mi niste odgovorili na tako jednostavno pitanje navlakači…koliko to treba Dalekovod osigurati poslova odnosno prihoda u ovoj godini,da to recimo bude na razini prošle godine…

…neću valjda čekati dugo na odgovor… [rolleyes]

Ugovori se objavljuju onog trenutka kada se i potpišu. A kad su ga po tvojem mišljenju morali objaviti?

Ugovoreni poslovi isporuke ovjesne i spojne opreme predstavljaju vrlo velik dio (cca 50%) uobicajene godisnje proizvodnje ovjesne opreme za potrebe izvoza.
Niste ovo pažljivo pročital pa koliko god se to nekome čini malo ipak je puno. Naravno da to nema nikakve veze sa cijenom dionice jer su se tu veliki igrači uhvatili trejda sa ozbiljnijim nalozima. Dionica je super kontrolirana i ide točno u onom smjeru kud ju oni guraju samo što i među njima netko gubi a netko zarađuje na tom poslu. Kad se pojavi neki ozbiljan kupac sa strane onda će biti situacija kao na Ini. Istrest će se prvi dan pa drugi a onda će vidjeti da je vrag odnio šalu pa će kupovati ne višim razinama.

who dares, wins

…verdi…to je(cca 50%) uobicajene godisnje proizvodnje ovjesne opreme za potrebe izvoza…da,ali to je samo jedan segment proizvodnje,a koliko je to na ukupne prihode…

…pa hoćul dobit odgovor na to pitanje… [rolleyes]


Ugovoreni poslovi isporuke ovjesne i spojne opreme predstavljaju vrlo velik dio (cca 50%) uobicajene godisnje proizvodnje ovjesne opreme za potrebe izvoza.
Niste ovo pažljivo pročital pa koliko god se to nekome čini malo ipak je puno. Naravno da to nema nikakve veze sa cijenom dionice jer su se tu veliki igrači uhvatili trejda sa ozbiljnijim nalozima. Dionica je super kontrolirana i ide točno u onom smjeru kud ju oni guraju samo što i među njima netko gubi a netko zarađuje na tom poslu. Kad se pojavi neki ozbiljan kupac sa strane onda će biti situacija kao na Ini. Istrest će se prvi dan pa drugi a onda će vidjeti da je vrag odnio šalu pa će kupovati ne višim razinama.

Odlični komentar..

Ja ne objavljim projekcije prihoda onome tko traži, osim ako ne plati! Ako ima imalo pameti može na temelju transparetnih poslova koji su objavljeni izračunati koliko je to……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

…odo ja ča…e,matematičari moji…ajde lijepo tamo na financijske izvještaje,pogledajte koliki prihodi su bili zadnje financijske godine,pa vidite malo koliko je to šoldi i kako se to mora krvavo zaraditi…

…tko mi točno odgovori ima nagradu od mene [smiley]

P.S.uuu,sad sam se sjetila da imam nedopušteni genitiv u nicku… [cool]

New Report

Close