DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Povećava se promet na građevincima što izgleda da će na duži period igrati sve značajniju ulogu. Čak i Ingra u koliko god je velikoj gabuli ima hrpetinu dionica pa može da nadomjesti brodare koji su mi za sad van interesa tržišta. U nešto se mora ulagati a ako se ostvari pola od Jacinih investicija za građevinare dolaze bolja vremena. Na kraju krajeva moraju i te silne nezaposlene negdje zaposliti.

who dares, wins

ako ode u pozitivnu blokadu do podne ima sanse za 380 sutra

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

Mislim da nema razloga da Dalekovodu raste cijena na burzi. Naime, uopće mi nije jasno zašto su se i javljali na te natječaje. Šta će njima poslovi od milijardu kuna??? Zar po hrvatskom standardu ne bi bilo bolje sjediti doma,nastojati ne dobiti poslove,a onda državu ucjenjivati za pomoć ili će otpustiti radnike. Dobiješ stotinjak milijuna kuna čiste dobiti [thumbsup].I na toplom si. A ne ovako. Sad će morati tamo raditi neke glupe poslove i dokazivati drugima da su ipak pobjedili neke od najcjenjenijih svjetskih tvrtki na međunarodnom natječaju koji nadgleda EU.Bezveze. A za ove poslove u Hrvatskoj i okolici se uopće ne bih javio,jer šta će im još milijardu-dvije kuna novih poslova. Samo imaš zezanciju sa financijskim izvješćima.I više nikada ne bih podijelio dividendu,već bi u firmi uveo sretni npr.utorak i vrtio vola na žaru za sve radnike i njihove obitelji i tako potrošio tu bezveznu dobit. Kad će oni više shvatiti da smo mi HRVATI, biblijski narod tipa perpetum mobile i da smo stvoreni za uživanje a ne za rad i zarađivanje.Ne razuimijem više zašto se oni stalno protive toj genetski zapisanoj činjenici.
I zato molim Vas da prodajete po BID-u,jer ja imam malo poljske krvi pa bi nekako volio još malo kupiti ovih dionica,ali ne bih htio puno platiti,pa Vam se nudim da mi prodate određeni broj dionica koje ste jučer kupili po 320,da mi danas prodate po 300 kn,jer ovdje je svima jasno da im ti poslovi od par milijardi netrebaju.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Mislim da nema razloga da Dalekovodu raste cijena na burzi. Naime, uopće mi nije jasno zašto su se i javljali na te natječaje. Šta će njima poslovi od milijardu kuna??? Zar po hrvatskom standardu ne bi bilo bolje sjediti doma,nastojati ne dobiti poslove,a onda državu ucjenjivati za pomoć ili će otpustiti radnike. Dobiješ stotinjak milijuna kuna čiste dobiti [thumbsup].I na toplom si. A ne ovako. Sad će morati tamo raditi neke glupe poslove i dokazivati drugima da su ipak pobjedili neke od najcjenjenijih svjetskih tvrtki na međunarodnom natječaju koji nadgleda EU.Bezveze. A za ove poslove u Hrvatskoj i okolici se uopće ne bih javio,jer šta će im još milijardu-dvije kuna novih poslova. Samo imaš zezanciju sa financijskim izvješćima.I više nikada ne bih podijelio dividendu,već bi u firmi uveo sretni npr.utorak i vrtio vola na žaru za sve radnike i njihove obitelji i tako potrošio tu bezveznu dobit. Kad će oni više shvatiti da smo mi HRVATI, biblijski narod tipa perpetum mobile i da smo stvoreni za uživanje a ne za rad i zarađivanje.Ne razuimijem više zašto se oni stalno protive toj genetski zapisanoj činjenici.
I zato molim Vas da prodajete po BID-u,jer ja imam malo poljske krvi pa bi nekako volio još malo kupiti ovih dionica,ali ne bih htio puno platiti,pa Vam se nudim da mi prodate određeni broj dionica koje ste jučer kupili po 320,da mi danas prodate po 300 kn,jer ovdje je svima jasno da im ti poslovi od par milijardi netrebaju.

mislim jedan dobar uradak za kazališni komad n a temu gospodarstvo u Hrvata……..bravo majstore

porez na dividendu-koliko—10-15,, posto,hmmmmmmmmm,,,,,

Toka 1-Dzięki za kolega ocena (na poljskom-hvala kolega za ocjenu) [wink]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Myślę, że to będzie bardzo dobrym miesiącem dla Dalekovod.Sa taki sklep biznesu jest to, że łamie Dalekovod Warszawie burzi.Hvala co będziesz zarabiać pieniądze na akcje!

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Za onaj gore si dobio 100, al nemoj sad pretjerivat. Nismo još izlistani na "tvojoj" burzi ;-).

Ma reko da malo začinimo početak veljače [wink]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.



Super vijest, ja sam danas još dokupio po 302.

[thumbsup]

lp


A ja po 320. Kome vjerovati?
Ti si znao za Ukrajinu već dok si kupovao po 302 kn?
Iako dok će biti 2000 kn bit će svejedno. [thumbsup]
[/quote]
Ne se zezati, pa ja sam kupio 60 kom po 302,00 kn.

Samo informacija svima. Sve novine danas vrište o velikom poslu Dalekovoda. Biće vatrometa…

Cijenjeni kolege, kakva su očekivanja danas? Idemo li preko 350kn?

New Report

Close