DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 16:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

gledajuci kako je dalekovod radio prosle godine i ove godine i uzmwmo Q4 ispada oko 49-53 milje.
ukoliko podbaci mozda 45 milja a ako ponovi proslogodisnji kvartal onda 63 milje.
ukoliko napravi 52 milje plusa to je 22 kune dobiti po dionici. sto je oko 7% dobiti po dionici.
sa ovim podacima od preko 700 milja kuna poslova u prvom mjesecu ove godine naspram 287 milja prosle godine mene nije strah za izvjesce 1Y a bogme ni za Q1 sto mi dalje pol godine mirnog sna u dalekovodu 🙂

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!


razmete?ovdje je bitno koliko je sjelo na žirac, tj koliko zaradite.

Znate onu kolega kak se kaže:
Kad nema booka,nema ni druka! [wink]



Pa svakako da bi i pozitivna blokada bila malo , ovo je dionica za strpljive ,sutra može gore i 15-20%, A nemora ni 1%. Samo je čudno kako jedan post unese sumnju u dionicu kojoj poslovio dolaze kao na tekućoj traci, Pa onda nedodirljivi DELUX potvrdi sumnje od kike i eto panike a dobije se takav posao.

kolega, pa IGH bi trebao na 20 000kn biti koliko je on poslova ispotpisivao.te hidroelektrane, te aerodromi, te Rusije, te autoputevi, ban centri, crne gore i štatijasve znam.
a INGRA na 80 000.oni su izgradili sve od Alžira do Libije i tokija, preko Milwaukeeja [lol]

razmete?ovdje je bitno koliko je sjelo na žirac, tj koliko zaradite.

jer niko ne zna s kojom maržom rade, hoće li čelik bit skuplji ili jeftiniji, u kojoj valuti rade itd.a nitko od naših firmi ne zna šta je to hedžanje [undecid]

dakle ono šta hoću reći, mene zanima dividenda ili povećanje dioničarskog kapitala, a ne marketinške potpisivačine a la Jure Radić.
[/quote]

Napokon hrpa poslova za DLKV a vi kritizirate , svi smo tu da zaradimo , dali smo procijenili dobro svoj ulaz u neku dionicu , to je druga stvar,Hodite u HT sve je tamo jasno, ili čekajte DLKV na 1000 k , ja ću čekati ,imam vremena i strpljenja .Imam 4-tvero cifreni br dionica.Razni ulazi, samo ulazi , i nemam frku svaki dan da iziđem ili ne .Pa opet dokup.Samo čekam i nadam se debeloj zaradi.Dividenda možda nagodinu-

@tripled

[thumbsup]baš tako [thumbsup]


@pila

ma dlkv je najbolji od svih građevinara, ali ne zato što potpisuje, nego jer zarađuje!jer su svi građevinari bili u krizi osim dlkv.samo nek nastave ko i dosad, to je bitno, a ne ovi marketinški trikovi od potpisivanja. [smiley]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!



Pa svakako da bi i pozitivna blokada bila malo , ovo je dionica za strpljive ,sutra može gore i 15-20%, A nemora ni 1%. Samo je čudno kako jedan post unese sumnju u dionicu kojoj poslovio dolaze kao na tekućoj traci, Pa onda nedodirljivi DELUX potvrdi sumnje od kike i eto panike a dobije se takav posao.

kolega, pa IGH bi trebao na 20 000kn biti koliko je on poslova ispotpisivao.te hidroelektrane, te aerodromi, te Rusije, te autoputevi, ban centri, crne gore i štatijasve znam.
a INGRA na 80 000.oni su izgradili sve od Alžira do Libije i tokija, preko Milwaukeeja [lol]

razmete?ovdje je bitno koliko je sjelo na žirac, tj koliko zaradite.

jer niko ne zna s kojom maržom rade, hoće li čelik bit skuplji ili jeftiniji, u kojoj valuti rade itd.a nitko od naših firmi ne zna šta je to hedžanje [undecid]

dakle ono šta hoću reći, mene zanima dividenda ili povećanje dioničarskog kapitala, a ne marketinške potpisivačine a la Jure Radić.
[/quote]
IGH i INGRA samo obećavaju a nisu ništa potpisali. A Dalekovod ugovor je na ZSE. Tak da nemoj pričati bajke za malu djecu.

Sutra ako burza krene u zelenom eto nas u pozitivnoj blokadi-mora se nadoknaditi danačnji skromni rast na ovu sjajnu vijest.

Sutra ako burza krene u zelenom eto nas u pozitivnoj blokadi-mora se nadoknaditi danačnji skromni rast na ovu sjajnu vijest.

Irelevenatno, jucer,danas,sutra. Osobno meni odgovara da je štopaju na ovim razinama, naime jos uvijek nemam željenu količinu. Pročitao sam danas postove unutrag zadnjih mjesec dana i samo moram konstatirati koliko jeftinih drukova ovdje ima. Glavna prica je los kvarta,los kvartal, i pa sta ako bude los? Dobit u 2009. 91 mil, po mojim pretpostavkama bit ce vise od 50 mil dobiti za 2010. Pogledajte cijenu dionice, usporedite di je od ATL I od ATH.Sad ajmo u tu cijenu ukalkulirati 100 mil poslova u 1 mjesecu,na jakom međunarodnom tenderu,pa malo Varšavsku burzu, pa malo najvau novog investicijskog vala u RH. Kažu losa situacija u DLKV, smanjuju se plaće,dijele otkaze. Kao dioničar mogu reći KONAČNO,racionalizacija poslovanja,nema vise Tipuricu 10 mil. za list papira i fiktivnih radnih mjesta. I sad se to prezentira kao loša činjenica za dioničare???
Tko prodaje ovakva količine i zašto? Pitanje za 1.000.000 dolara? Moja pretpostavka je da ekipa koja je dobila dionice u kupnskoj privatizaciji uzima cash u strahu, puno im je prijatelja u Remetincu, HEP,HC,HAC,HDZ, još jedino IGH i DLKV stoje po strani.Ne zaboravite sve je to jedna sretna velika familja bila.Ali svaka transakcija ima dva kraja, ERSTE je otkinuo veliki komad, ali tko se skriva na tajenstvenom računu i kupi velike kolicine?
Uglavnom, neka samo DLKV dobija poslove vani i nek dionica stoji na mjestu, sve mi se čini da ću morati prebaciti nesto dolara namjenjenih za kupovinu srebra ovdje.
Pozdrav,zivi i zdravi bili.

Treba znati da je dlkv samo u zadnjih mjesec i po dobila poslova u ukrajini kolika je njezina trenutna tržišna kapitalizacija, biti će sve bolje i bolje, tu je i hrvatska gradnja trafostanica plat i srđ to je oko 870 milijuna Kn, Skandinavija i ovi dolje poslovi, ovoliko poslova dalekovod nije imao niti prije krize…….

Dobro vam je kolega izvor iz Dalekovoda upućen u njihovo poslovanje. Zaboravio vam je napomenuti,
ili možda niti ne za da Dalekovod trenutno u RH radi:

– Trgovački centar SUPERNOVA cca 80,7 mil eur-a
– II i III fazu plinifikacije Like i Dalmacije cca 60,00 mil. eur-a
– drugu fazu Velikogoričke obilaznice
– izmjenu sustava električe vuče na dionicama Moravice – Rijeka – šapjane i Škrljevo – Bakar
– dodatne radove na zračnoj luci Dubrovnik (imaju anex ugovora)
– opremaju tunel Pećine na cesti D-404
– grade novi pogon DIV-a iz Knina ( 6 proizvodnih hala)

Ovo je napisano od korisnika sasha 24.11.2010.

a sada se zna iznos ukupne investicije za izmjenu sustava električe vuče na dionicama Moravice – Rijeka – šapjane je 500 milijuna Kn, projekt se radi zajedno s Končarom……

Mogući novi poslovi

onda nadalje ako dobije 200 milijuna Eura u ukrajini koji je 3 puta veći od ovoga od 71 milijun Eura,

citiram korisnika=sasha

– pa još da dobiju Kazahstan 200 mil eur-a

– pa Libiju (ugradnja odbojne ograde na 320 km autoceste)

– pa Norveška 285 km dalekovod Orsog-Fardal + 5 novih trafostanica, i 170 km uklanjanje starog
dalekovoda

– pa dalekovod Tirana – Priština + nove (mislim da ih je 3) trafostanice

– pa Slovenija dalekovod Krško-Beričevo (Slovenci kažu oko 60 mil. eura)

– pa,…

Stvarno bi tada trebali realno očekivati dionicu iznad 1000 Kn, tu je još i Varšavska burza može to i 2000 Kn…… Ovo je zlatna dionica na ovim cijenama……… [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Super vijest, ja sam danas još dokupio po 302.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolega, dajte malo dignite razinu pisanja, ove floskule tipa ‘može to na 2.000 kuna’ već smo viđali na topicu PTKM pa gdje je sada? Dovoljno pametnih stvari ima za reći o dalekovodu, ali dok vas ne prozovu Nostradamus molim ne prognozirajte cijene metodom isisavanja iz palca. [wink]


Super vijest, ja sam danas još dokupio po 302.

[thumbsup]

lp


A ja po 320. Kome vjerovati?
Ti si znao za Ukrajinu već dok si kupovao po 302 kn?
Iako dok će biti 2000 kn bit će svejedno. [thumbsup]


Kolega, dajte malo dignite razinu pisanja, ove floskule tipa ‘može to na 2.000 kuna’ već smo viđali na topicu PTKM pa gdje je sada? Dovoljno pametnih stvari ima za reći o dalekovodu, ali dok vas ne prozovu Nostradamus molim ne prognozirajte cijene metodom isisavanja iz palca. [wink]

To sve ovisi o poslovima ako svi budu skopljeni onda će biti i utjecaj Varšavske burze ogroman!

To je sve relativno, ali istina je da je sve ispod 400 Kn na ovoj dionici best buy, da li će biti 1000 ili 2000 Kn ostaje da vidimo….. [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close