DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 18:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

da li je točno da sutra dlkv daje izvjestaj?
zna li tko od kolega?vidim da sutra svi ocekuju da daju

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Danas uvjerljivo najveci promet imao dalekovod u usporedbi s ostalim dionicama,a uz to porasto i preko 3% uz pad crobexa

Da je bar ovako svaki dan


Danas je protrgovano 1.2% ukupnog broja dionica, nema još puno ovakvih dana do konačnog raspleta..

Za nevjerne Tome još nije kasno za ulazak , a oni igrači koji se plaše nekih gore izjava -100 mil, i slično nek ostanu na rezervnoj klupi, i čekaju…… i čekaju …………………..čekaju 1000 k

za 1000 je manje bitno jesi li ušao danas ili za neko vrijeme, dajte neku nižu brojku, ova dionica će uskoro zračiti

Ja u izvješću, onako skromno, očekujem dobit od cca 50 mil.kn.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

koliko loše mora biti izvješće da bi umanjilo ovake ugovorene poslove i perspektivu dalekovoda?……
zašto bi uopče i bilo loše?…….
koji se k…. ovdje događa i tko to mora ili želi prodavati ovoliki broj dionica na ovoj cijeni kod ovako izrazito pozitivnih događanja oko firme…..

koliko loše mora biti izvješće da bi umanjilo ovake ugovorene poslove i perspektivu dalekovoda?……
zašto bi uopče i bilo loše?…….
koji se k…. ovdje događa i tko to mora ili želi prodavati ovoliki broj dionica na ovoj cijeni kod ovako izrazito pozitivnih događanja oko firme…..


Odgovoril sam na to ovdje
http://www.poslovni.hr/forum/dlkv-dalekovod-dd-3131-pg1124.aspx
niste pažljivo čitali, kolega. [wink]

koliko loše mora biti izvješće da bi umanjilo ovake ugovorene poslove i perspektivu dalekovoda?……
zašto bi uopče i bilo loše?…….
koji se k…. ovdje događa i tko to mora ili želi prodavati ovoliki broj dionica na ovoj cijeni kod ovako izrazito pozitivnih događanja oko firme…..


Kolega pa kako vas kiko123 da zbuniti sa svoim pretpostavkama, pa tip je izlazio i DLKV i na 240 , predviđao pad , pa opet ulazio …. , sam se koleba, pa vi niste tu novi da padate no ovakve fore.

me ne govorim samo o tome, nego mi se čini da bi cjena dionice trebala mnogo jače odreagirati nakon objave ovako velikog posla……ipak je riječ o poslu od 71 miliona eura…….vrijednost posla da ti pamet stane…..

Pa svakako da bi i pozitivna blokada bila malo , ovo je dionica za strpljive ,sutra može gore i 15-20%, A nemora ni 1%. Samo je čudno kako jedan post unese sumnju u dionicu kojoj poslovio dolaze kao na tekućoj traci, Pa onda nedodirljivi DELUX potvrdi sumnje od kike i eto panike a dobije se takav posao.




izvjesce je itekako bitno…
ako je ovo istina sto je kiko napisao, bit ce ovdje teskih prijeloma nastalih bjezanjem van iz ove dionice

Ja ne znam kakvo je izvješće i ne mislim da će biti bežanije.Uzmi u obzir da veliki kupci kontroliraju stvar već duže vrijeme.Uostalom,ima se kome prodat ak se misli bježat zbog bilo čega.
[/quote]

Kod nas u selu prometna policija kontrolira promet jer nemamo semafora al da se dionica može kontrolirat to još nisam čuo! [shocked]
[/quote]
kakva bježanija, vidite koji su prometi oni koji kupuju ovakve količine već znaju i kakvo će biti izvješće, ja sam nažalost ovo kratio.


Pa svakako da bi i pozitivna blokada bila malo , ovo je dionica za strpljive ,sutra može gore i 15-20%, A nemora ni 1%. Samo je čudno kako jedan post unese sumnju u dionicu kojoj poslovio dolaze kao na tekućoj traci, Pa onda nedodirljivi DELUX potvrdi sumnje od kike i eto panike a dobije se takav posao.

kolega, pa IGH bi trebao na 20 000kn biti koliko je on poslova ispotpisivao.te hidroelektrane, te aerodromi, te Rusije, te autoputevi, ban centri, crne gore i štatijasve znam.
a INGRA na 80 000.oni su izgradili sve od Alžira do Libije i tokija, preko Milwaukeeja [lol]

razmete?ovdje je bitno koliko je sjelo na žirac, tj koliko zaradite.

jer niko ne zna s kojom maržom rade, hoće li čelik bit skuplji ili jeftiniji, u kojoj valuti rade itd.a nitko od naših firmi ne zna šta je to hedžanje [undecid]

dakle ono šta hoću reći, mene zanima dividenda ili povećanje dioničarskog kapitala, a ne marketinške potpisivačine a la Jure Radić.

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

New Report

Close