DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 12:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
7.983
2,373
3,34
3,36
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Potpuno se slažem Apoksiomen!evo i sad gledam,ljudi naprosto bježe,bez nekog liparenja.Još jedan dodatak,previše slobodnih dionica(najviše poklonjenih radnicima )oko 70%,velika mogučnost za manipulaciju.Kome je interesu velika cjena ? Samo nama malim dioničarima ali nažalost mi ne odlučujemo,razasuti smo ko ovčice po brdima,prepuštene mešetarima raznih vrsta.I ja sam zgubil strpljenj,čekam u redu za iskrcaj.Pozdrav !

Čemu čekanje za iskrcaj kolega. Odmah udarite po bidu pa nek bude jedna ovca manje u stadu….
Čudno da ste uopće unutra s takvim stavom o toj firmi. Ja ne ulazim u dionicu u koju nemam vjere…
Vrlo čudno….

šta se čeka udarite po bidu

Onako za informaciju nekima ovdje:

CURATUS D.O.O. 03.01.2011. – 228,650 kom
CURATUS D.O.O. 11.01.2011 – 228,463 kom
CURATUS D.O.O. 18.01.2011. – 228,658 kom

Dakle, otpustili 187 dionica pa vratili 187 i to je kao neki wow show?! Pa toliko dionica i ja posjedujem!

Skrbnicki racun u Erste je povecao za 798 kom svoj portfelj na dan 11.01.2011 god.

U cemu je nekima ovdje frka :-)?

Doticni V. DJ. nije u prvih 10 pa kakvog bi trebalo imati utjecaja njegovo preslagivanje dionica. Jedva cekam iduci pogled na strukturu prvih 10.



Potpuno se slažem Apoksiomen!evo i sad gledam,ljudi naprosto bježe,bez nekog liparenja.Još jedan dodatak,previše slobodnih dionica(najviše poklonjenih radnicima )oko 70%,velika mogučnost za manipulaciju.Kome je interesu velika cjena ? Samo nama malim dioničarima ali nažalost mi ne odlučujemo,razasuti smo ko ovčice po brdima,prepuštene mešetarima raznih vrsta.I ja sam zgubil strpljenj,čekam u redu za iskrcaj.Pozdrav !

Čemu čekanje za iskrcaj kolega. Odmah udarite po bidu pa nek bude jedna ovca manje u stadu….
Čudno da ste uopće unutra s takvim stavom o toj firmi. Ja ne ulazim u dionicu u koju nemam vjere…
Vrlo čudno….
[/quote]

Kolega, nemoj se puno vezivat za dionicu.
I ja imam vjere ali opreza i sumnji također nije naodmet.

Kolega Apoksiomen:

– Taj isti je prodao 2000 kom no da li se pitati je li u pitanju preslagivanje dionica i tko ih je sa druge strane dobio? Mali ulagac moze biti necija ovca ako mu se utrapi 100 dionica ali 2000???!

– Ako je namjera CTG da "utrapi" svoj paket pa zar mislite da na ovakvoj likvidnosti dionice ne bi to uspio :-))) ?

– Uz duzno postovanje, kolega kod Vas je previse treskavo da bi vidjeli siru sliku. Odgovorite onda, zasto dionice jedne skoro pa totalno propale hdel rastu na osnovu medijske price da je Radic vidjen kako pijucka vino ili sta vec u CG?
Mislite li Vi da mediji prate Radica kao da je Brad Pitt? Pa ta je prica namjestena da izadje u javnost kako bi dionicari popusili vec drugu godinu za redom na istu foru i te insinuacije o poslu u CG!

Kako mozete pricu o SKLOPLJENIM poslovima dalekovoda nazvati insinuacijama i laznoj slici?! Pa da li sebe cujete?!

– Da je ikakav uskok imao sta iscesljati ovdje to bi vec do sada itekako ucinio! Tu se nemojte brinuti! To su samo medijske i ine prljave igre jer itekako bi se zakacili za vrat ove firme da imaju razlog zasto ali ga NEMAJU, pa kome bilo krivo a kome pravo. Ovu dionicu stopiraju velike njuske jer sa velikom lovom se to i moze i pune se, meni je zao kada vidim kolikima ce biti zao kad ova dionica eksplodira u pravom smislu rijeci. Na Varsavskoj burzi nece ju moci ovako drzati i onda ce se vidjeti pravo stanje ove dionice jer svako malo oni sklapaju nove poslove za razliku drugih gradevinaraca koji su sklopili jedino sto razloga kako da izmanipuliraju dionicare sa LAZNIM vijestima! Ali to je nasa zse!

i ja čekam,sam dajte po bidu.
par ljudi što je ovdje danas napisalo stvarno je smiješno.
pogotovo o prodanih 2000 dionica nekog i N.O.
pa to se dogadja stalno i na ostalim dionicama pa tamo nisu insajderi.

čekam na bidu…

l.p.

izleda da se većina kolega preplašila da će još doći novih poslova
ili izlistanja na WSE pa da prodaju dok još mogu
jer tko će tek kupiti ako se objavi dobivanje većeg posla
bez panike ja ću sigurno kupovati(i neću biti jedini) a sad kad vidim da ima puno zainteresiranih
za prodaju neću se gurati naprijed [lol]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


ali kojeg kolegu, kolega??
mene ili kolegu Velimira Đurđevića? [lol]
uz dužno poštovanje, ja mislim da on zna bolje kuda će firma i dionica [thumbsup]
osim ako ne druka da dokupi niže, naravno [lol]

ne znam, ali ne volim vidjet kad insajderi prodaju.kad insajderi kupuju to je bUY ko ad-Plastika na 110kn kad je uprava kupovala, dionica odmah narasla 30%.
ali kad insajderi i top 10 dioničari prodaju, kao što su se na INGRI iskrcali Ludvigerica, Kostrenčić i OMF, onda ide tarapaana.

ne znam šta će biti u DLKV na kojem prodaju članovi Nadzornog, top 2 dioničara, CTG i Telegra, ali ne želim saznati na svojoj koži…
moguće da griješim i da nisam u pravu, ali posmatrat ću to sa strane rađe [thumbsup]

ne mozes znati sto ce biti sutra s poslovanjem iz objavljenih podataka, mozda nesto znaju insajderi, ali ipak, prema sadasnjim podacima ovo je brkanje gnjile kruske i zdrave jabuke:
DLKV dobit ttm 64 milijuna i P/E oko 11
INGRA gubitak ttm 112 milijuna na trzisnu kapitalizaciju od 243 milijuna i kapital i rezerve 412 milijuna. ako su ovi podaci s mojedionice tocne i ako sam dobro shvatio: ovakav gubitak ako potraje dvije godine skoro je jednak sadasnjoj trzisnoj kapitalizaciji, a cetiri godine ovako pa je book vrijednost nula kuna -pa ova firma jede samu sebe u velikim zalogajima? koliko bi poslova trebali odmah ugovoriti, a najbolje jucer poceti raditi pa da se izvuku?

Zanimljivo je i slijedece:

18.01.2011.

SOCIETE GENERALE – SPLITSKA BANKA (skrbnicki racun) – 22.842 kom

Sada kada gledam na SDD taj isti racun ima: 25.657 kom

Dakle, od 18.01.2011 do danas netko je SKUPIO NI MANJE NI VISE NEGO 2815 dionica!

Moze li netko ovo protumaciti, npr Apoksiomen.

Lp

Inace, taj skrbnicki racun u ST banci je na 8 poziciji! Toliko!


izleda da se većina kolega preplašila da će još doći novih poslova
ili izlistanja na WSE pa da prodaju dok još mogu
jer tko će tek kupiti ako se objavi dobivanje većeg posla
bez panike ja ću sigurno kupovati(i neću biti jedini) a sad kad vidim da ima puno zainteresiranih
za prodaju neću se gurati naprijed [lol]

Nikad ne idite tamo gdje i krdo jer tu uvijek zamka stoji. Moj mali savjet. Pogledajte moj posto o povecanju dionica na skrb racunu u top 10 za ni manje ni vise nego 2815 dionicu :-)!

Bas gledam…

Stanje u top 10. 20-24 Sijecnja
Jedina promjena je nastala 21-og kada je splitska banka (7 mjesto) kupila 15 dionica [cool]

New Report

Close