DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
6.240
1,857
3,36
3,38
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

E da je ovo IGH već bi skoćio 100% nakon objave tolikih poslova ako ne i više..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

proklet bio IGH——-UHHHHHHHHHHH

nadam se da Dalekovod ne objavljuje na burzi sve poslove koje dobija, jer ovo što je dosad objavio nije dovoljno ni za pod zub.
ni za hladni pogon ove velike firme.imao sam dosta Dalekovoda kupovao sam u padu ispod 300 pa sve do 217 i u rastu sve do 280.prosjek mi je bio oko 250, jučer sam iskipao sve.nakon ove vijesti:

Dalekovod d.d. – prijava otpuštanja dionica

27.1.2011 10:32:15

Velimir Đurđević, član Nadzornog odbora iz Zagreba prijavljuje otpuštanje 2000 komada dionica Društva temeljem Naloga za prodaju koje čine 0,09 % temeljnog kapitala i daju 0,09% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 6159 komada dionica Društva koje čine 0,27% temeljnog kapitala i daju 0,27% glasova na Glavnoj skupštini.

ono što me muči jest da previše insajdera prodaje.
ako je trenutna priča oko DLKV zaista dobra i ako cvjetaju ruže, zašto je Telegra prodala svoj dio??
i to cijeli?zašto su prodali sad kad je cijena blize 0 nego tamo na 1000 ili 2000kn?
zasto CTG svako malo prodaje, a nije uspio utrapit svoj paket???
zašto je sad ovaj insajder prodao?
šta se događa tamo??

osobno sam povjerovao i onome za Varšavu i poslovima i svemu, ali ne mogu se oteti dojmu da je cijla priča namještena samo da bi se lakše uvaljalo po burzi, jer prodaja ne jenjava.masovno se prodavalo i na 200kn i sad na 320kn.zašto je nekome stalo da tako brzo izađe, zašto insajderi prodaju??
ima li to veze sa onim pisanjima o Uskoku po novinama??ili sa nedostatkom posla?o čemu se radi, ja točno ne znam, ali ovo stanje oko DLKV izgleda jako maligno, zato sam frknuo sve.ako se pokaže da griješim, eto mene nazad, makar i po skupljuj cijeni.
najte kaj zamerit! [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


E da je ovo IGH već bi skoćio 100% nakon objave tolikih poslova ako ne i više..

U ovoj dionici su veći lopovi zato posao od 100mil kn ne prestavlja išta a dok u Đkovštini kupuješ maglu to je super to je ZSE


nadam se da Dalekovod ne objavljuje na burzi sve poslove koje dobija, jer ovo što je dosad objavio nije dovoljno ni za pod zub.
ni za hladni pogon ove velike firme.imao sam dosta Dalekovoda kupovao sam u padu ispod 300 pa sve do 217 i u rastu sve do 280.prosjek mi je bio oko 250, jučer sam iskipao sve.nakon ove vijesti:

Dalekovod d.d. – prijava otpuštanja dionica

27.1.2011 10:32:15

Velimir Đurđević, član Nadzornog odbora iz Zagreba prijavljuje otpuštanje 2000 komada dionica Društva temeljem Naloga za prodaju koje čine 0,09 % temeljnog kapitala i daju 0,09% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 6159 komada dionica Društva koje čine 0,27% temeljnog kapitala i daju 0,27% glasova na Glavnoj skupštini.

ono što me muči jest da previše insajdera prodaje.
ako je trenutna priča oko DLKV zaista dobra i ako cvjetaju ruže, zašto je Telegra prodala svoj dio??
i to cijeli?zašto su prodali sad kad je cijena blize 0 nego tamo na 1000 ili 2000kn?
zasto CTG svako malo prodaje, a nije uspio utrapit svoj paket???
zašto je sad ovaj insajder prodao?
šta se događa tamo??

osobno sam povjerovao i onome za Varšavu i poslovima i svemu, ali ne mogu se oteti dojmu da je cijla priča namještena samo da bi se lakše uvaljalo po burzi, jer prodaja ne jenjava.masovno se prodavalo i na 200kn i sad na 320kn.zašto je nekome stalo da tako brzo izađe, zašto insajderi prodaju??
ima li to veze sa onim pisanjima o Uskoku po novinama??ili sa nedostatkom posla?o čemu se radi, ja točno ne znam, ali ovo stanje oko DLKV izgleda jako maligno, zato sam frknuo sve.ako se pokaže da griješim, eto mene nazad, makar i po skupljuj cijeni.
najte kaj zamerit! [thumbsup]

usput, ona lova koja je mlaćena na autocestama, stupići za 500kn itd, teško da će se moći nadoknaditi.a za ostalo ćemo vidjeti.

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


nadam se da Dalekovod ne objavljuje na burzi sve poslove koje dobija, jer ovo što je dosad objavio nije dovoljno ni za pod zub.
ni za hladni pogon ove velike firme.imao sam dosta Dalekovoda kupovao sam u padu ispod 300 pa sve do 217 i u rastu sve do 280.prosjek mi je bio oko 250, jučer sam iskipao sve.nakon ove vijesti:

Dalekovod d.d. – prijava otpuštanja dionica

27.1.2011 10:32:15

Velimir Đurđević, član Nadzornog odbora iz Zagreba prijavljuje otpuštanje 2000 komada dionica Društva temeljem Naloga za prodaju koje čine 0,09 % temeljnog kapitala i daju 0,09% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 6159 komada dionica Društva koje čine 0,27% temeljnog kapitala i daju 0,27% glasova na Glavnoj skupštini.

ono što me muči jest da previše insajdera prodaje.
ako je trenutna priča oko DLKV zaista dobra i ako cvjetaju ruže, zašto je Telegra prodala svoj dio??
i to cijeli?zašto su prodali sad kad je cijena blize 0 nego tamo na 1000 ili 2000kn?
zasto CTG svako malo prodaje, a nije uspio utrapit svoj paket???
zašto je sad ovaj insajder prodao?
šta se događa tamo??

osobno sam povjerovao i onome za Varšavu i poslovima i svemu, ali ne mogu se oteti dojmu da je cijla priča namještena samo da bi se lakše uvaljalo po burzi, jer prodaja ne jenjava.masovno se prodavalo i na 200kn i sad na 320kn.zašto je nekome stalo da tako brzo izađe, zašto insajderi prodaju??
ima li to veze sa onim pisanjima o Uskoku po novinama??ili sa nedostatkom posla?o čemu se radi, ja točno ne znam, ali ovo stanje oko DLKV izgleda jako maligno, zato sam frknuo sve.ako se pokaže da griješim, eto mene nazad, makar i po skupljuj cijeni.
najte kaj zamerit! [thumbsup]

Poslušajte kolegu. Nemojte nipošto kupovati sad po 3xx kn. Kupovat ćete po 4xx ili 5xx, ali i tada ćete vjerujem zaraditi… [cool]

grčka posla sa naših otoka
smješno

kaj je s varšavskom burzom?? da to nije ko s hdelom?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

ali kojeg kolegu, kolega??
mene ili kolegu Velimira Đurđevića? [lol]
uz dužno poštovanje, ja mislim da on zna bolje kuda će firma i dionica [thumbsup]
osim ako ne druka da dokupi niže, naravno [lol]

ne znam, ali ne volim vidjet kad insajderi prodaju.kad insajderi kupuju to je bUY ko ad-Plastika na 110kn kad je uprava kupovala, dionica odmah narasla 30%.
ali kad insajderi i top 10 dioničari prodaju, kao što su se na INGRI iskrcali Ludvigerica, Kostrenčić i OMF, onda ide tarapaana.

ne znam šta će biti u DLKV na kojem prodaju članovi Nadzornog, top 2 dioničara, CTG i Telegra, ali ne želim saznati na svojoj koži…
moguće da griješim i da nisam u pravu, ali posmatrat ću to sa strane rađe [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

I ja počeo kipu.
Sumnjivo je ovoliki promet, dobre vijesti, a neko kipa,
počevši od člana NO.

Potpuno se slažem Apoksiomen!evo i sad gledam,ljudi naprosto bježe,bez nekog liparenja.Još jedan dodatak,previše slobodnih dionica(najviše poklonjenih radnicima )oko 70%,velika mogučnost za manipulaciju.Kome je interesu velika cjena ? Samo nama malim dioničarima ali nažalost mi ne odlučujemo,razasuti smo ko ovčice po brdima,prepuštene mešetarima raznih vrsta.I ja sam zgubil strpljenj,čekam u redu za iskrcaj.Pozdrav !



nadam se da Dalekovod ne objavljuje na burzi sve poslove koje dobija, jer ovo što je dosad objavio nije dovoljno ni za pod zub.

Cijenjeni kolega onda nam objasnite kakve je to poslove sklopio igh osim sto je vec po drugi put indirektno ili kao lani direktno KRIV za gubitak malih dionicara zbog laznih vijesti o poslu u Cg?!
ni za hladni pogon ove velike firme.imao sam dosta Dalekovoda kupovao sam u padu ispod 300 pa sve do 217 i u rastu sve do 280.prosjek mi je bio oko 250, jučer sam iskipao sve.nakon ove vijesti:

Dalekovod d.d. – prijava otpuštanja dionica

27.1.2011 10:32:15

Velimir Đurđević, član Nadzornog odbora iz Zagreba prijavljuje otpuštanje 2000 komada dionica Društva temeljem Naloga za prodaju koje čine 0,09 % temeljnog kapitala i daju 0,09% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 6159 komada dionica Društva koje čine 0,27% temeljnog kapitala i daju 0,27% glasova na Glavnoj skupštini.

Taj isti je prodao 2000 kom no da li se pitati je li u pitanju preslagivanje dionica i tko ih je sa druge strane dobio?

ono što me muči jest da previše insajdera prodaje.
ako je trenutna priča oko DLKV zaista dobra i ako cvjetaju ruže, zašto je Telegra prodala svoj dio??
i to cijeli?zašto su prodali sad kad je cijena blize 0 nego tamo na 1000 ili 2000kn?
zasto CTG svako malo prodaje, a nije uspio utrapit svoj paket???

Ako je namjera CTG da "utrapi" svoj paket pa zar mislite da na ovakvoj likvidnosti dionice ne bi to uspio :-))) ?
zašto je sad ovaj insajder prodao?
šta se događa tamo??

osobno sam povjerovao i onome za Varšavu i poslovima i svemu, ali ne mogu se oteti dojmu da je cijla priča namještena samo da bi se lakše uvaljalo po burzi, jer prodaja ne jenjava.masovno se prodavalo i na 200kn i sad na 320kn.zašto je nekome stalo da tako brzo izađe, zašto insajderi prodaju??

Uz duzno postovanje, kolega kod Vas je previse treskavo da bi vidjeli siru sliku. Odgovorite onda, zasto dionice jedne skoro pa totalno propale hdel rastu na osnovu medijske price da je Radic vidjen kako pijucka vino ili sta vec u CG? Mislite li Vi da mediji prate Radica kao da je Brad Pitt? Pa ta je prica namjestena da izadje u javnost kako bi dionicari popusili vec drugu godinu za redom na istu foru i te insinuacije o poslu u CG! Kako mozete pricu o SKLOPLJENIM poslovima dalekovoda nazvati insinuacijama i laznoj slici?! Pa da li sebe cujete?!

ima li to veze sa onim pisanjima o Uskoku po novinama??

Da je ikakav uskok imao sta iscesljati ovdje to bi vec do sada itekako ucinio! Tu se nemojte brinuti! To su samo medijske i ine prljave igre jer itekako bi se zakacili za vrat ove firme da imaju razlog zasto ali ga NEMAJU, pa kome bilo krivo a kome pravo. Ovu dionicu stopiraju velike njuske jer sa velikom lovom se to i moze i pune se, meni je zao kada vidim kolikima ce biti zao kad ova dionica eksplodira u pravom smislu rijeci. Na Varsavskoj burzi nece ju moci ovako drzati i onda ce se vidjeti pravo stanje ove dionice jer svako malo oni sklapaju nove poslove za razliku drugih gradevinaraca koji su sklopili jedino sto razloga kako da izmanipuliraju dionicare sa LAZNIM vijestima! Ali to je nasa zse!

ili sa nedostatkom posla?o čemu se radi, ja točno ne znam, ali ovo stanje oko DLKV izgleda jako maligno, zato sam frknuo sve.ako se pokaže da griješim, eto mene nazad, makar i po skupljuj cijeni.
najte kaj zamerit! [thumbsup]

Poslušajte kolegu. Nemojte nipošto kupovati sad po 3xx kn. Kupovat ćete po 4xx ili 5xx, ali i tada ćete vjerujem zaraditi… [cool]
[/quote]

New Report

Close