DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Poput potonuća Titanica.
Par komora je potpoljeno, svira muzika, nitko ne zna što se dešava.
A onda kreće panika… no tad je već kasno.

Dosta plastično…. no ne verujem da je baš tolki pomor čeljadi i nejači na vidiku…
[lol]

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


rečeno je. prodajni nalog…

nije rečeno kada ni po kojoj cijeni

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana

e malo je sad kasno za davati obavijesti o ugovorenim poslovima, u 15:48 h

ma kakav cash-r-a, 100% in

lijepo je počela nova godina za dlkv…..
dobiven ješ jadan posao vrijedan 12,5 mil eur…..
bravo…..


e malo je sad kasno za davati obavijesti o ugovorenim poslovima, u 15:48 h

Zašto, i sutra je trgovina od 10-16 sati.. [lol] [cool]



rečeno je. prodajni nalog…

nije rečeno kada ni po kojoj cijeni
[/quote]
to sad manje više ali prodano je valjda. nije to ni važno. čovjeku možda treba lova za nešto. poslije će im možda trezor neke nove podijeliti…

who dares, wins

a kako to da ovaj naš dlkv uspjeva dogovarati poslove bez da je viđen na ručku s nekim ukraincima…..baš me zanima hoče li burza napokon početi razlikovati stvarno ugovorene poslove od onih o kojima se samo priča……..
rućak: "PRIČAM TI PRIČU" = 100%- tan rast dionice
dogovoreni poslovi = …..% rast?????…….

imam nećakinju koja radi u lideru,ali nažalost taj medij nije tako utjecajan kao seebiz,ili biznis.hr,ali svejedno si mislim da joj kažem nek objavi kak je vidjela nekoga na ručku s nekim,pa da podijelimo zaradu…
inače rekla mi je nevezano za TK da oni kad dobiju zadatak da napišu neku vijest,to se mora napraviti,makar smislili sve!

JOŠ POSLA ZA DLKV

http://www.poslovni.hr/vijesti/dalekovod-dobio-jos-jedan-posao-u-ukrajini-170398.aspx


a kako to da ovaj naš dlkv uspjeva dogovarati poslove bez da je viđen na ručku s nekim ukraincima…..baš me zanima hoče li burza napokon početi razlikovati stvarno ugovorene poslove od onih o kojima se samo priča……..
rućak: "PRIČAM TI PRIČU" = 100%- tan rast dionice
dogovoreni poslovi = …..% rast?????…….

Kolega sve ste rekli u ovih par recenica. Pametnom dosta!

Vec drugi posao sklopljen u prvom mjesecu ove godine. Zanimljivi je dio:…""Posao izgradnje transformatorske stanice dobiven je u konkurenciji nekoliko renomiranih međunarodnih kompanija"… Milioncica ima dovoljno. I dionica nema rast?! Pa zar ne mozete citati i izmedju redaka? Netko ovo diktira! Zasto? Ako zele prodavati, zar im je ovo dostatna cijena [rolleyes]? Razlog je skupljanju dlkv na ovim odredjenim razinama a samo strpljivi ce docekati postenu eksploziju. Nitko Vam ne moze uzeti dionice, samo Vasa psiha u glavi, a ona ovisi jedino o covjeku.

Možda je to već negdje objavljeno gore ali trenutno ne vidim. Vijesti je objavljena u 16.10:

27. siječanj 2011.

Dalekovod dobio još jedan posao u Ukrajini

Dalekovod je dobio posao na proširenju i modernizaciji 330 kV transformatorske stanice Bar za ukrajinsku nacionalnu energetsku kompaniju Ukrenergo.

U priopćenju objavljenom na Zagrebačkoj burzi dodaje se da vrijednost osiguranih radova iznosi 12,5 milijuna eura. "Posao izgradnje transformatorske stanice dobiven je u konkurenciji nekoliko renomiranih međunarodnih kompanija po procedurama International Bank for Reconstruction and Development (IBRD), koja ujedno kreditom financira projekt", poručili su iz Dalekovoda. Postojeća transformatorska stanica 330/110/35 kV Bar nalazi se u mjestu Shyrokoe, 5 km istočno od istoimenog grada Bar u regiji Vinnitskaya, centralna Ukrajina. Očekivani završetak radova je 16 mjeseci od potpisivanja ugovora.

Dalekovodu je ovo drugi posao u Ukrajini nakon što je 23. studenog 2010. potpisao ugovor za izgradnju dalekovoda 330 kV Dniester-Bar HVL. Spomenuti dalekovod će nakon izgradnje biti priključen na transformatorsku stanicu 330 kV Bar, te tako omogućiti opskrbu energijom većeg područja centralne Ukrajine.

(pd)

marcello

New Report

Close