DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Dakovic-Ingra-Koncar-i-Konstruktor-u-igri-za-Omblu?homesrclink=carousel

Đaković, Ingra, Končar i Konstruktor u igri za Omblu

A Dalekovod ?

Izostavili su glavnog konkurenta.
Pa to je Lukino dvorište.





uf što če ovdje biti pjesme i veselja čim se završi ova totalna rasprodaja……
kupaca ne fali i to je ono najbitnije……..
prodaja vrlo jaka a kupnja kao da viče:hvala, može još?……

i ja tako mislim,
pratio danas malo trgovanje…
izgleda da se veliki jos nisu dovoljno nakrcali,ovo bi ubrzo moglo eksplodirati…
p.s.
nemam dionice dlkv,ali sutra bi vec mogao imati…

[/quote]

Kolega, pričekajte još malo. Sad će to ispod 300 kn… [cool]
[/quote]

Maratonac, nemojte prebrzo trcati maraton 🙂 Vidimo se uskoro tko je bio u pravu. Ukoliko ju igraci umjetno sruse na razine koje Vi nagadjate, savrseno meni za dokup jer uskoro ce biti daleko vise no sto Vi prizeljkujete. Zivili.
[/quote]

Kolega da ste ikad pročitali koji moj post znali biste na koju stranu ja navlačim. Pun sam DLKV-a ko brod.

Imam neki dobar osjećaj u vezi ove dionice danas… Do 340 bi mogli potegnuti…

POZZZ–EVO DVOJBE,,,,,,PRETPOSTAVIMO DA DLKVD ODE NA 1000–KN,,,EEE A DA HT–BUDE 250KN—UHHHHHHHHH DALI KUPIT 4HT–A ZA JEDAN DLKV———-HMMMMMMMM


Imam neki dobar osjećaj u vezi ove dionice danas… Do 340 bi mogli potegnuti…


kolega postavite se i gore i dolje
ako gore ubode dobra zarada a ako bude išla dolje dobiješ dobar prosjek ulaska
uvjek na ovoj dionici zaradiš samo mora se malo čekati

imam mdionice i još planiram imati


Imam neki dobar osjećaj u vezi ove dionice danas… Do 340 bi mogli potegnuti…


Nikam to ne ide dok se FM ne nakrcaju fondovskim dionicama i špekulanti tanjih živaca ne iskrcaju..

http://www.poslovni.hr/vijesti/fbih-raspisani-javni-natjecaji-za-izgradnju-minihidroelektrana-170350.aspx

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Evo upalo, sada sam opet nazad, više neznam ni ja koji puta 🙂


http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Dakovic-Ingra-Koncar-i-Konstruktor-u-igri-za-Omblu?homesrclink=carousel

Đaković, Ingra, Končar i Konstruktor u igri za Omblu

A Dalekovod ?

Izostavili su glavnog konkurenta.
Pa to je Lukino dvorište.


nakon svega ti još čitaš bussines hr.

padaaaaaaaaaaaa—–

JOOOOOOJ SSMRCCCCCCC

"Velimir Đurđević, član Nadzornog odbora iz Zagreba prijavljuje otpuštanje 2000 komada dionica Društva temeljem Naloga za prodaju koje čine 0,09 % temeljnog kapitala i daju 0,09% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 6159 komada dionica Društva koje čine 0,27% temeljnog kapitala i daju 0,27% glasova na Glavnoj skupštini."

To obično nije dobar znak.

New Report

Close