DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 12:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
7.983
2,373
3,34
3,36
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

uf što če ovdje biti pjesme i veselja čim se završi ova totalna rasprodaja……
kupaca ne fali i to je ono najbitnije……..
prodaja vrlo jaka a kupnja kao da viče:hvala, može još?……


Mislim , sad ste vi ko fol neki stručnjaci i prognozeri što će se dogoditi sa dionicom.
Čitam ovaj forum več duže vrijeme i to je nevjerojatno koje se tu izjave pišu…
Dajte malo razmislite, po vašem, nit je Dalekovod bankrotirao nit je dionica otišla na 5000 kn, nit vi možete znati kakva cijena će biti sutra več samo nagađate, nagađate, nagađate i naravno od 100 mišljenja netko i pogodi nešto…
Daleko je to od realnosti.

ajte molim Vas onda Vi nama recite što je realnost za ovu firmu i dionicu……

OVDJE NEMA RASPRODAJE VEĆ SAMO ŠTOPANJE CIJENE JER OČIGLEDNO TO IMA VEZE SA IZLASKOM NA POLJSKU BURZU. jednostavno im za njihovu matematiku cijena nesmije narasti prije nego što su to oni zamislili. PRIČE O bandi koja prodaje itd. nisu realne. dovoljno je jasno da nakon vijesti o sklopljenim poslovima cijena ne raste kao npr. na igh gdje nakon jurinog ručka ode u blokadu.



Mislim , sad ste vi ko fol neki stručnjaci i prognozeri što će se dogoditi sa dionicom.
Čitam ovaj forum več duže vrijeme i to je nevjerojatno koje se tu izjave pišu…
Dajte malo razmislite, po vašem, nit je Dalekovod bankrotirao nit je dionica otišla na 5000 kn, nit vi možete znati kakva cijena će biti sutra več samo nagađate, nagađate, nagađate i naravno od 100 mišljenja netko i pogodi nešto…
Daleko je to od realnosti.

ajte molim Vas onda Vi nama recite što je realnost za ovu firmu i dionicu……
[/quote]

[proud] realnost je cijena od 220 do 480, s tendencijom na gore [thumbsup]

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



pa ovdje je bar sve jasno.
dlkv je objavio dosta poslova u zadnje vrijeme.
ako uspije c.g. i tu će bit posla za dlkv.
za cca mjesec dana izlistat će ga na wse.
naravno da se veliki žele nakrcat što jeftinije jer tad više neće biti po ovim cijenama.
pametnom dovoljno, meni odgovara da i padne pa onda u dokup.

l.p.

Pa ako vjeruješ u ovu dionicu, zakaj čekaš da malo padne da bi je eventualno kupio?!
Kupi je, ugasi komp na par mjesevi ako grizeš nokte i to je to. Nećeš ni sam vjerovati kaj ćeš vidjeti za par mjeseci…ovo je daleko najbolji pick u ovom trenutku na ZSE…tko ne vjeruje, vjerovat će…
[/quote]
naravno da vjerujem u ovu dionicu jer ju imam zadnjih godinu dana.
ali bit burze je kupiti jeftino a prodati skupo.


uf što če ovdje biti pjesme i veselja čim se završi ova totalna rasprodaja……
kupaca ne fali i to je ono najbitnije……..
prodaja vrlo jaka a kupnja kao da viče:hvala, može još?……

i ja tako mislim,
pratio danas malo trgovanje…
izgleda da se veliki jos nisu dovoljno nakrcali,ovo bi ubrzo moglo eksplodirati…
p.s.
nemam dionice dlkv,ali sutra bi vec mogao imati…

svakoga dana u svakom pogledu...



uf što če ovdje biti pjesme i veselja čim se završi ova totalna rasprodaja……
kupaca ne fali i to je ono najbitnije……..
prodaja vrlo jaka a kupnja kao da viče:hvala, može još?……

i ja tako mislim,
pratio danas malo trgovanje…
izgleda da se veliki jos nisu dovoljno nakrcali,ovo bi ubrzo moglo eksplodirati…
p.s.
nemam dionice dlkv,ali sutra bi vec mogao imati…

[/quote]

Kolega, pričekajte još malo. Sad će to ispod 300 kn… [cool]


OVDJE NEMA RASPRODAJE VEĆ SAMO ŠTOPANJE CIJENE JER OČIGLEDNO TO IMA VEZE SA IZLASKOM NA POLJSKU BURZU. jednostavno im za njihovu matematiku cijena nesmije narasti prije nego što su to oni zamislili. PRIČE O bandi koja prodaje itd. nisu realne. dovoljno je jasno da nakon vijesti o sklopljenim poslovima cijena ne raste kao npr. na igh gdje nakon jurinog ručka ode u blokadu.

Svaka Vam je kolega rijec na mjestu! Pod "mafija" bi nekako islo to stopiranje cijene dionice dlkv da u mjesec i pol dana naraste koliko je igh narastao u zadnjih 3-4 dana samo zato sto je Radic vidjen na mos si misliti – rucku. Pa taj je pojeo obroka vjerujem sasvim dovoljno i lani pa su mnogi itekako bacili vrijednost svojih dionica u dim. Zelim da svi gradjevinari dobiju posao u CG (iako neznam kada ce im i isplatiti radove) ali ni igh niti hdel i ini NISU dobili posao pa zar nije lakrdija da na osnovu JAVNE insinuacije naraste 30 posto u par zadnjih dana?! Dok dlkv, koji bi btw itekako isto imao poslova u CG, nakon recimo zadnjeg sklopljenog posla za Ukrajinu ostane na nekoj klimavoj razini sitno skakucuci gore dolje. Netko to forsira a kada se ima para onda se plese kako odredjeni sviraju. Jure Radic je sam izjavio da prognozira vrlo tesku 2011 god za igh, dok sa druge strane dlkv je sklopio x poslova u prosloj godini. Pa tko je tu lud?! No, nitko nikome dionice ne moze uzeti iz ruke pa indivudalno je tko ima forcu da se nasmije ovom danas show bizu oko dalekovoda, vjeruje u svoju procjenu skore buducnosti (o daljnjoj da ne govorim) ili da sutra sve rasproda u svojoj slabosti ispred jako jako pametnih igraca koji se itekako pune sa ovom dionicom.




uf što če ovdje biti pjesme i veselja čim se završi ova totalna rasprodaja……
kupaca ne fali i to je ono najbitnije……..
prodaja vrlo jaka a kupnja kao da viče:hvala, može još?……

i ja tako mislim,
pratio danas malo trgovanje…
izgleda da se veliki jos nisu dovoljno nakrcali,ovo bi ubrzo moglo eksplodirati…
p.s.
nemam dionice dlkv,ali sutra bi vec mogao imati…

[/quote]

Kolega, pričekajte još malo. Sad će to ispod 300 kn… [cool]
[/quote]

Maratonac, nemojte prebrzo trcati maraton 🙂 Vidimo se uskoro tko je bio u pravu. Ukoliko ju igraci umjetno sruse na razine koje Vi nagadjate, savrseno meni za dokup jer uskoro ce biti daleko vise no sto Vi prizeljkujete. Zivili.

Na DLKV se tradicionalno štopa cjena od početka krize …
Prodo sam danas IGH kupio DLKV
Zašto zato što je DLKV puno bolja firma …
koja će dionica rasti više ..nemam pojima
Ovdje isto kao i na INGRI cjenu određuju malo veći igraći
što god pisali uzalud vam truda..

vrhunska dionica za one koji mogu čekati..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi





Ovo će danas završiti u minusu


u kolikom minusu
jel bi moglo ići ispod 200 gdje vi kolega koliko me sjećanje služi "stojite"
ili možda ipak i ne, još danas [lol]
[/quote]

A što se pjeniš, jučer kupio po 314 danas prodao po 330. I svi sretni i zadovoljni…
[/quote]

pa mogao si i kupovati po 220
a pod pretpostavkom da nisi prodao danas bi bio 10 kn u plusu
puno više u plusu od tih desetak kn
ako si ti time sretan ja nemam razloga nezadovoljstvo niti zavidnost
ja imam dosta više od tih desetak kn po dionici
dobronamjeran savjet:na taj način ćeš propustiti ono najbolje,ako već nisi

[/quote]

Dalekovod mi je još bolji pik od belja krajem prošle godine.
Kupovao sam ja toga ohoho po 230-220, što se lako može provjeriti. Ali još podosta sam zaradio jer sam valjda 5 puta prodo po 330 i vratio po 315. Ovo je strogo kontrolirana dionica i trejdanje se zasad isplati. Znači sutra po 315 evo mene nazad.

🙁 cjela burza +10 jedino sve moje dinonice super dobre +0.
da sam bar imao brdo igh pa da sam sada mogao prodat sa 15% zarade.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

New Report

Close