DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
6.240
1,857
3,36
3,38
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pa ovdje je bar sve jasno.
dlkv je objavio dosta poslova u zadnje vrijeme.
ako uspije c.g. i tu će bit posla za dlkv.
za cca mjesec dana izlistat će ga na wse.
naravno da se veliki žele nakrcat što jeftinije jer tad više neće biti po ovim cijenama.
pametnom dovoljno, meni odgovara da i padne pa onda u dokup.

l.p.


pa ovdje je bar sve jasno.
dlkv je objavio dosta poslova u zadnje vrijeme.
ako uspije c.g. i tu će bit posla za dlkv.
za cca mjesec dana izlistat će ga na wse.
naravno da se veliki žele nakrcat što jeftinije jer tad više neće biti po ovim cijenama.
pametnom dovoljno, meni odgovara da i padne pa onda u dokup.

l.p.

Pa ako vjeruješ u ovu dionicu, zakaj čekaš da malo padne da bi je eventualno kupio?!
Kupi je, ugasi komp na par mjesevi ako grizeš nokte i to je to. Nećeš ni sam vjerovati kaj ćeš vidjeti za par mjeseci…ovo je daleko najbolji pick u ovom trenutku na ZSE…tko ne vjeruje, vjerovat će…


a ove tisućice dečki pomiču dok god budu mogli,da jeftinije kupe-i ja bi tako da mogu…

Prodaju FM naravno tuđe dionice, a privatno se krcaju. Već viđeno na ZSE…

prilično je jasna igra danas na dlkv..a ovaj nalog na 320 je prilika za kupnju kakvih u budućnosti neće biti baš puno..žao mi je jer sam već sve potrošio na 320+


a ove tisućice dečki pomiču dok god budu mogli,da jeftinije kupe-i ja bi tako da mogu…


pa ovdje je bar sve jasno.
dlkv je objavio dosta poslova u zadnje vrijeme.
ako uspije c.g. i tu će bit posla za dlkv.
za cca mjesec dana izlistat će ga na wse.
naravno da se veliki žele nakrcat što jeftinije jer tad više neće biti po ovim cijenama.
pametnom dovoljno, meni odgovara da i padne pa onda u dokup.

l.p.

Meni pak nikako ne odgovara da padne jer nemam više čime kupovati…, ovo malo što mi je ostalo ne mislim još jako dugo prodavati, a frka me tu crkavicu otrejdati pa doći u situaciju da mogu kupiti manje nego sam imao…., a ova klackalica je već presmiješna…

Ja mislim da ovo rasprodaje banda koja je kriminalom došla do dionica. Kad se oni iskrcaju idemo na 1000 kn, vjerujte. A do tada preporučam da se ova tema zatvori. Badava vam bilo što pisati.



Na cijeni 320 je sada 1000 km, ocito se mafiozo maknio sa 326 kn :-))) Uplasene kokice ce rasprodati svoja jaja ispred tih "astronomskih" naloga na prodaji, vjerojatno uletiti u vdkt i neka opet popuse price o CG kao lani, uistinu im ne zavidim. Zalosno je vidjeti danasnju cijenu vdkt u odnosu na dlkv ali osobno mi je ogromna utjeha pojam da ovo u dlkv netko smisljeno radi jer drugog realnog tumacenja ne da nema, vec je to lakrdija. Samo neka ruse, super mi je za dokup. Kada se uvidi zasto se ovo dogadja biti ce mrak osjecaj sjediti i gledati kako kune letu na krilima dlkv u visine. Najbolja je sada skola, zivce u kanticu pa u frizider.

pa toliko cvilite,a zaboravili ste da je dlkv danima rastao po 6-8%,dok su ostali stagnirali,pa pogledajte si graf,dlkv je skoro uvijek rastao nakon što su ostali izgubili dah…
[/quote]

Kolega koliko je narastao igh u zadnjih tjedan dana toliko je dlkv otprilike u zadnjih mjesec i pol. Samo, "mala" je ovdje razlika izmedju igh koji NIJE ugovorio niti jedan posao do ovoga trenutka i dlkv koji je UGOVORIO posao u Ukrajini pa da se ne vracam unazad u blizu proslost! Stoga, ovdje logike nikakve nema! Nedavno je Radic izjavio jasno i glasno da nisu nikakve projekte napravili i da ce 2011 god biti jako teska za njih dok je dlkv u 2010 sklopio dovoljno poslova da mu se nema sta tresti tlo pod nogama. A zasto ovako manipuliraju sa dionicom dlkv znati ce se uskoro jer ovdje postoje razlozi za ovakvo stopiranje rasta i apsurdno je gledati pumpanje igh bez ikakvih argumentiranih vijesti dok isti dan ruse dlkv sa jos manje ikakvih normalnih razloga. Velike zvijeri rade svoje a sama brojka prometa danas kazuje sve sama za sebe.

Menađerčići su odradili ručak i sad ajmo laganini u crveno

Dobro došli čekam vas samo tiskaj


Na cijeni 320 je sada 1000 km, ocito se mafiozo maknio sa 326 kn :-))) Uplasene kokice ce rasprodati svoja jaja ispred tih "astronomskih" naloga na prodaji, vjerojatno uletiti u vdkt i neka opet popuse price o CG kao lani, uistinu im ne zavidim. Zalosno je vidjeti danasnju cijenu vdkt u odnosu na dlkv ali osobno mi je ogromna utjeha pojam da ovo u dlkv netko smisljeno radi jer drugog realnog tumacenja ne da nema, vec je to lakrdija. Samo neka ruse, super mi je za dokup. Kada se uvidi zasto se ovo dogadja biti ce mrak osjecaj sjediti i gledati kako kune letu na krilima dlkv u visine. Najbolja je sada skola, zivce u kanticu pa u frizider.

Gospon Laiv se pet,samo jena mala ispravka.Imaju dvostruku stiskalicu(tjeralicu )za ovce,prva na 320-1000kom a druga na 325-1000kom.Ko zbegne prvu malo teže bu drugu.Pozdrav !




Ovo će danas završiti u minusu


u kolikom minusu
jel bi moglo ići ispod 200 gdje vi kolega koliko me sjećanje služi "stojite"
ili možda ipak i ne, još danas [lol]
[/quote]

A što se pjeniš, jučer kupio po 314 danas prodao po 330. I svi sretni i zadovoljni…
[/quote]

pa mogao si i kupovati po 220
a pod pretpostavkom da nisi prodao danas bi bio 10 kn u plusu
puno više u plusu od tih desetak kn
ako si ti time sretan ja nemam razloga nezadovoljstvo niti zavidnost
ja imam dosta više od tih desetak kn po dionici
dobronamjeran savjet:na taj način ćeš propustiti ono najbolje,ako već nisi

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



Na cijeni 320 je sada 1000 km, ocito se mafiozo maknio sa 326 kn :-))) Uplasene kokice ce rasprodati svoja jaja ispred tih "astronomskih" naloga na prodaji, vjerojatno uletiti u vdkt i neka opet popuse price o CG kao lani, uistinu im ne zavidim. Zalosno je vidjeti danasnju cijenu vdkt u odnosu na dlkv ali osobno mi je ogromna utjeha pojam da ovo u dlkv netko smisljeno radi jer drugog realnog tumacenja ne da nema, vec je to lakrdija. Samo neka ruse, super mi je za dokup. Kada se uvidi zasto se ovo dogadja biti ce mrak osjecaj sjediti i gledati kako kune letu na krilima dlkv u visine. Najbolja je sada skola, zivce u kanticu pa u frizider.

Gospon Laiv se pet,samo jena mala ispravka.Imaju dvostruku stiskalicu(tjeralicu )za ovce,prva na 320-1000kom a druga na 325-1000kom.Ko zbegne prvu malo teže bu drugu.Pozdrav !
[/quote]

Znam da je na 2 mjesta postavljena stiskalica :-)) Meni je to irelevantno i nadasve smijesno, ali podsjeti me na moje pocetke na burzi i upravo reakcije kakve su danas mnogi napravili jer su im se zatresle hlacice u struku vidjevsi te tisucice na prodaji, no rijetki su novaci shvatili zasto su one bile i jesu tu i kako su se setkale, sa 326 kn na 320, a ona na 325 je valjda trebala biti najjaca obrana [lol] . Eh, naravno da bi netko dobio lipu drugi ju mora izgubiti a burza je upravo savrseno mjesto da covjek napravi dobar trening svoje intucije, pronicljivosti, citanja izmedju redova i nadasve izgradnju svog psiholoskog profila. Nadam se da cu pomoci onima koji su citali moje postove ako kazem da sva moja racunica, logika, konkretni podaci te intuicija ukazuju da se zavalim u fotelju iduce kratko vrijeme, pogledam site-ove sa dnevnim vjestima i uskoro docekam jako dobre dane za ovu jedinu u ovom trenutku najjacu gradjevinsku firmu na nasim prostorima, i sire.

Mislim , sad ste vi ko fol neki stručnjaci i prognozeri što će se dogoditi sa dionicom.
Čitam ovaj forum več duže vrijeme i to je nevjerojatno koje se tu izjave pišu…
Dajte malo razmislite, po vašem, nit je Dalekovod bankrotirao nit je dionica otišla na 5000 kn, nit vi možete znati kakva cijena će biti sutra več samo nagađate, nagađate, nagađate i naravno od 100 mišljenja netko i pogodi nešto…
Daleko je to od realnosti.

New Report

Close