DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
7.875
2,341
3,36
3,38
0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bemti kako masakriraju ovu dionicu, kao da je šortaju [angry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

HAHA jeste potrčali jutros pa dođite do pameti pustite ove prevarante nemojte trčati ljudi pa ovo je samo igra ko će kome otet novce pa svatite malo
Ovi što masakriraju prosipaju tuđe dionice evo u ovakvom danu ovo će u minus pa zar to ne govori tisucu riječi



Ovo će danas završiti u minusu


u kolikom minusu
jel bi moglo ići ispod 200 gdje vi kolega koliko me sjećanje služi "stojite"
ili možda ipak i ne, još danas [lol]
[/quote]

A što se pjeniš, jučer kupio po 314 danas prodao po 330. I svi sretni i zadovoljni…

OVO JE JAKO ČUDNO???!!! Najbolji građevinari (DLKV i INGRA)su u zamci velikih igrača. Ali ako skupljaju znači da će je kad tad dignuti. Stoga strpljenja molim.

neće uvijek biti ovako.

a zake jednostavno ne pratit utakmicu i kupit po 318 i sutra prodat na otvaranju po 325 i zaradit 2%. mozda cak i danas

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

Ali ako ovako nastave biti će bar najjeftiniji građevinar u RH. Nije ni to loše 🙂
Ja se postavio na oko 315 pa čekammmmm


OVO JE JAKO ČUDNO???!!! Najbolji građevinari (DLKV i INGRA)su u zamci velikih igrača. Ali ako skupljaju znači da će je kad tad dignuti. Stoga strpljenja molim.

Pa kako drugacije tumaciti osim da je dlkv u zamci velikih igraca koji naprosto ne pustaju rast ove dionice?! Da li je ikakav posao sklopio vdkt? Da li je mozda hdel? Sta je to ucinio igh? Gledajmo u zadnjih par mjeseci pa do danas! A sta je ucinio dlkv?! To su oooogromne razlike! Jedini gradjevinar u HR je dlkv koji je sklopio, ugovorio poslove vani i samim tim osigurao dobar svoj polozaj, ali dionica… se podigne za kikiriki i onda stagnira ili padne! Na burzi nema logike ali da je u ovoj dionice uopce nema, to mora nesto znaciti! Danas ju ruse, zasto??! Samo je jedan razlog, da se ukrcaju isti koji ju bacaju na dolje a uskoro ce se vidjeti i zasto!

Na cijeni 320 je sada 1000 km, ocito se mafiozo maknio sa 326 kn :-))) Uplasene kokice ce rasprodati svoja jaja ispred tih "astronomskih" naloga na prodaji, vjerojatno uletiti u vdkt i neka opet popuse price o CG kao lani, uistinu im ne zavidim. Zalosno je vidjeti danasnju cijenu vdkt u odnosu na dlkv ali osobno mi je ogromna utjeha pojam da ovo u dlkv netko smisljeno radi jer drugog realnog tumacenja ne da nema, vec je to lakrdija. Samo neka ruse, super mi je za dokup. Kada se uvidi zasto se ovo dogadja biti ce mrak osjecaj sjediti i gledati kako kune letu na krilima dlkv u visine. Najbolja je sada skola, zivce u kanticu pa u frizider.

Zasada je dlkv danas na 2 mjestu po prometu, bez razloga ili sa razlogom [wink] ?

s razlogom [proud]


Na cijeni 320 je sada 1000 km, ocito se mafiozo maknio sa 326 kn :-))) Uplasene kokice ce rasprodati svoja jaja ispred tih "astronomskih" naloga na prodaji, vjerojatno uletiti u vdkt i neka opet popuse price o CG kao lani, uistinu im ne zavidim. Zalosno je vidjeti danasnju cijenu vdkt u odnosu na dlkv ali osobno mi je ogromna utjeha pojam da ovo u dlkv netko smisljeno radi jer drugog realnog tumacenja ne da nema, vec je to lakrdija. Samo neka ruse, super mi je za dokup. Kada se uvidi zasto se ovo dogadja biti ce mrak osjecaj sjediti i gledati kako kune letu na krilima dlkv u visine. Najbolja je sada skola, zivce u kanticu pa u frizider.

pa toliko cvilite,a zaboravili ste da je dlkv danima rastao po 6-8%,dok su ostali stagnirali,pa pogledajte si graf,dlkv je skoro uvijek rastao nakon što su ostali izgubili dah…

a ove tisućice dečki pomiču dok god budu mogli,da jeftinije kupe-i ja bi tako da mogu…

New Report

Close