DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
7.875
2,341
3,36
3,38
0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Mislim je neki veći igrač (čitaj fond) želi malo casha , pa se stoga malo stopira ….dokle se on ne namiri bit ćemo tu di jesmo….

Sudeći po prepoznatljivom stilu prodaje, odnosno nedostatku istog, slutim da bi mogao biti PBZ…
[tongue]
[/quote]
A stil im je grebeni – DAJ -ŠTA -DAŠ.Ovi na kupnji ne stignu tipkat naloge.Još se dobro i držimo,kolko je očita namjera velikog iskrcaja.Mogla bi nas spasiti korekcija Crobexa(mi svoje odrađujemo)ili da dečko presahne ali za sad(gledajući K/P)ne zgleda optimistično
[/quote] A i of denes se proslavil sa taktikom kupnje.U stilu malog dečeca-Striček ovo su mi si penezi kaj imam,za se to mi dejte onih črljenih bombona.Ali neka,fala mu !

Na ovoj dionici FM su zaradili jako puno ( AL ROBIJE) samo da HANFA radi svoj posao

A


Gledam 1000 km na 325 kn pa se pitam zasto bas danas netko zeli rusiti cijenu dlkv [lol]? Pa to je smijesno do bola. Ovo je pretumbavanje velikih njuski i ulov niske psihe malih ulagaca koje ce osisati bez problema jer naravno da nije isto kupiti po 330 ili po 303 kn, osobito na velike cifre. Igraju se, pamet u ruke a zivce u frizider jer mnogima ce biti zao ako u ovoj danasnjoj panici izlete iz dionice koju ceka uspon jako jako brzo.

Mala brana, ali puknuti će, ne brini..


Gledam 1000 km na 325 kn pa se pitam zasto bas danas netko zeli rusiti cijenu dlkv [lol]? Pa to je smijesno do bola. Ovo je pretumbavanje velikih njuski i ulov niske psihe malih ulagaca koje ce osisati bez problema jer naravno da nije isto kupiti po 330 ili po 303 kn, osobito na velike cifre. Igraju se, pamet u ruke a zivce u frizider jer mnogima ce biti zao ako u ovoj danasnjoj panici izlete iz dionice koju ceka uspon jako jako brzo.

Nije to samo danas, to je uvijek, ali baš uvijek pravilo kod DLKV.., kad muški potegne, odmah poiskaču 1000-ice na prodaji i to debelo ispod dnevnog cjenovnog maximuma…

Zato kome se ne žuri uskakati u vlakić u punoj brzini, treba samo pričekti koju minutu jer stanica je jako puno na ovoj dionici, a nestrpljivih ima ko govana…, koji žele iskočiti i rado se trpaju dati to što povoljnije… [cry]



Gledam 1000 km na 325 kn pa se pitam zasto bas danas netko zeli rusiti cijenu dlkv [lol]? Pa to je smijesno do bola. Ovo je pretumbavanje velikih njuski i ulov niske psihe malih ulagaca koje ce osisati bez problema jer naravno da nije isto kupiti po 330 ili po 303 kn, osobito na velike cifre. Igraju se, pamet u ruke a zivce u frizider jer mnogima ce biti zao ako u ovoj danasnjoj panici izlete iz dionice koju ceka uspon jako jako brzo.

Nije to samo danas, to je uvijek, ali baš uvijek pravilo kod DLKV.., kad muški potegne, odmah poiskaču 1000-ice na prodaji i to debelo ispod dnevnog cjenovnog maximuma…

Zato kome se ne žuri uskakati u vlakić u punoj brzini, treba samo pričekti koju minutu jer stanica je jako puno na ovoj dionici, a nestrpljivih ima ko govana…, koji žele iskočiti i rado se trpaju dati to što povoljnije… [cry]
[/quote]

To je odlika teske "mafije" ali opet kazem svoje misljenje, bitno je imati svoju pamet u svojim rukama, zivce u frizider i doci ce 5 minuta kojih se ceka a ne ostati golog dupeta kao osisana ovca.



Gledam 1000 km na 325 kn pa se pitam zasto bas danas netko zeli rusiti cijenu dlkv [lol]? Pa to je smijesno do bola. Ovo je pretumbavanje velikih njuski i ulov niske psihe malih ulagaca koje ce osisati bez problema jer naravno da nije isto kupiti po 330 ili po 303 kn, osobito na velike cifre. Igraju se, pamet u ruke a zivce u frizider jer mnogima ce biti zao ako u ovoj danasnjoj panici izlete iz dionice koju ceka uspon jako jako brzo.

Nije to samo danas, to je uvijek, ali baš uvijek pravilo kod DLKV.., kad muški potegne, odmah poiskaču 1000-ice na prodaji i to debelo ispod dnevnog cjenovnog maximuma…

Zato kome se ne žuri uskakati u vlakić u punoj brzini, treba samo pričekti koju minutu jer stanica je jako puno na ovoj dionici, a nestrpljivih ima ko govana…, koji žele iskočiti i rado se trpaju dati to što povoljnije… [cry]
[/quote]
ne brinite kolega, pa i mi možemo u dokup ako još malo padne.
što se tiče cijene, slažem se da je ispod svake razine, čak nas je i vdkt prestigao.smiješno.
ovo sa tisućicama je već stvarno deja vu.ja sam zasad na 320 na bidu.

Na prodaji 1000 kom postavljeno na 325 i na 326 kn. Pa ovo je za pukniti od smijeha :-))) Danas, kada su ostale dionice gradjevine bile u + blokadi. Uistinu najvise mafijaskih malverzanata ima na ovoj dionici gradjevine, a zasto, bas me zanima :-))))

Stvarno, i VDKT je pretekao DLKV i to dobro.


Ovo će danas završiti u minusu


u kolikom minusu
jel bi moglo ići ispod 200 gdje vi kolega koliko me sjećanje služi "stojite"
ili možda ipak i ne, još danas [lol]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Kako je fino vidjeti jedinice :-))) Apsolutno sam stajalista da velike njuske jednostavno ne dozvoljavaju rast ove dionice i da se pune na njenim niskim razinama. Kako tumaciti da jedan vdkt moze biti iznad dlkv? Po cemu?? Po navodnoj vijesti o navodnom poslu u CG? Interesantno je da je u isto vrijeme lani bilo rijeci, ma pjesme, o poslu u CG od cega je ostala prasina i dim. Nadalje, kada se javno obznani vijest o potpisanom poslu dlkv izvan HR, dionica opet stagnira ili ode nekih sitnih par posto gore pa opet jos vise padne. Misljenje moje malenkosti jeste da dobar igrac opako zeli skupiti dionice po najnizim razinama jer se ocito ocekuju kardinalne promjene na burzi po pitanju ove dionice. Zivi bili pa vidjeli.


Kako je fino vidjeti jedinice :-))) Apsolutno sam stajalista da velike njuske jednostavno ne dozvoljavaju rast ove dionice i da se pune na njenim niskim razinama. Kako tumaciti da jedan vdkt moze biti iznad dlkv? Po cemu?? Po navodnoj vijesti o navodnom poslu u CG? Interesantno je da je u isto vrijeme lani bilo rijeci, ma pjesme, o poslu u CG od cega je ostala prasina i dim. Nadalje, kada se javno obznani vijest o potpisanom poslu dlkv izvan HR, dionica opet stagnira ili ode nekih sitnih par posto gore pa opet jos vise padne. Misljenje moje malenkosti jeste da dobar igrac opako zeli skupiti dionice po najnizim razinama jer se ocito ocekuju kardinalne promjene na burzi po pitanju ove dionice. Zivi bili pa vidjeli.

Evo ti stotka, da ne cvilis zbog svih tih jedinica!
🙂

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Je li izglasano u Saboru ovo oko poklanjanja struje mostarskom Aluminiju?

New Report

Close