DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sta je ovo danas? Ne vidim nikakve vijesti…. Sva sreca da sam jucer dokupljivao a ne prodavao [lol] [lol]


Neznam ali vjerujte mi da bez potrebe bježite van,,,nečete se uspjeti vratiti unutra osim ako nemate namjeru u neku drugu dionicu ući, a koju Vam je preporučio VILENJAK !!
I dalje sam uvjerenja kao i jučer, i to vidim ovako !!
LP [thumbsup]

Jiiiihaaaaaa !!!!

Međedi uspješno naguženi…!!!

Majke ti šta se brzo ovo ždere, zanimljivo za gledat.. [thumbsup]

iskrcavaju ali bome moje neće dobit..


Mislim je neki veći igrač (čitaj fond) želi malo casha , pa se stoga malo stopira ….dokle se on ne namiri bit ćemo tu di jesmo….

E moj kolega, kakav ste vi to investitor ako se toliko bojite pada cijene dionice za 10 ili nešto više %. Zašto ste uopće kupili dionicu DLKV ako ne vjerujete u nju da toliko i više vrijedi?

Ovdje je prodaja tako strašna da sam morao uteći.


Ovdje je prodaja tako strašna da sam morao uteći.

[lol]

GOOOOOORE—-


Ovdje je prodaja tako strašna da sam morao uteći.

Da, ali kolega zar te iste dionice netko i ne kupuje :-)? Psihologija je duboka znanost, samo strpljivi mogu disati zrak na burzi. Ako je hdel, karikiram, bolji od dlkv onda sam ja aladin sa svjetiljkom :-)))) Onaj tko misli da u CG, ako bude tog posla, nece biti mjesta za dlkv taj je u zabludi. Sa druge strane, svi do sada sklopljeni poslovi vani dalekovodu so omogucili bolje prihode nego hdel i igh zajedno u CG.

Kad vidim 1 dionicu na prodaji, to mi je savrsen laksativ ali zalim male duse koje bjeze glavom bez obzira ne znajuci o igrama na burzi ama bas nista.

2 mil kn u pola sata

Izvrsno +2,2%


Što mislite gdje su proizvedeni svi ogradni branici na HR autocestama. Ako mislite da je to u Dugom selu pogodili ste – cinčaona našeg voljenog dalekovoda. Kinezima se sigurno neće isplatiti dovoziti ogtrade za autocestu iz Kine jer je svjetska cijena čelika tj. metala ista i za kineze i za nas. To se ne odnosi na ostalu opremu – elektro i ostalu koja je tamo znatno jeftinijai koja će doploviti do bara.

A onaj auto put do Doboja direkt do cinčaone? Ide treći natječaj skraćeni. Štrabag i Slovenci nisu uspjeli pare skupiti pa će Bosanci sami nekako da to pokušaju. Jure već crta trasu… o koridoru V ne treba valjda više ni pisati samo se čeka da se snijeg otopi.

who dares, wins

New Report

Close