DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 16:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ma nitko se ne iskrcava, dečki su slabi sa kešom pa režu pozicije u DLKV i pokušavaju zavrtiti nešto drugo.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

USPIJELI su i mene prestrašiti pa sam ispustio 100komada kojih sam kupio prije na 320kn…..minus 1,6%…..
Jbg….ovo mi se ne sviđa niti malo ……ako ovako nastavi izaći ću do kraja pa da vidim….

na 4300 sve prodajem...

Neznam ali vjerujte mi da bez potrebe bježite van,,,nečete se uspjeti vratiti unutra osim ako nemate namjeru u neku drugu dionicu ući, a koju Vam je preporučio VILENJAK !!
I dalje sam uvjerenja kao i jučer, i to vidim ovako !!
LP [thumbsup]

I very much love INGRA !!

Malo smo prebrzo išli prema gore. Dosta ih se nakupovalo između 250-290 pa im se 320 čini puno. 🙂 Ali nadoknadit će se to. Inače skakanje iz dionice u dionicu nije naročito mudro.

i … dokle će? Što mislite o 290? Tu je negdje donji rub uzlaznog kanala ako se ne varam, bid je porijedak od 310 do 290.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Sad je točno na 10 dnevnom prosjeku ali ko da to tu nešto znači. Velika likvidnost je tu (opet ako nešto ne prebacuju bez veze) i ako se smiri ona priča sa Inom zbog smanjenja FF ovo će biti 2. dionica po likvidnosti. Moja logika je čim nešto forsirano dave onda ima i neki razlog kojeg ćemo vidjeti kasnije.
Jedino ako ono sa Waršavom nije patka.

who dares, wins

ma hoce prema gore. krenula gradjevina onda je samo pitanje dana kada ce i ovo gore. ostale pozitivne vjesti na stranu.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

Eventualni dobitak posla u CG -IGH i ostali, pogurat će i DLKV. a i tamo treba opremiti silne tunele,nadajmo se ,


Eventualni dobitak posla u CG -IGH i ostali, pogurat će i DLKV. a i tamo treba opremiti silne tunele,nadajmo se ,

Pa Dalekovod ne oprema samo tunele. Pročitati štivo za domaći rad.

IDE LI DALJE IZGRADNJA DRUGE VJETROELEKTRANE——–

Što mislite gdje su proizvedeni svi ogradni branici na HR autocestama. Ako mislite da je to u Dugom selu pogodili ste – cinčaona našeg voljenog dalekovoda. Kinezima se sigurno neće isplatiti dovoziti ogtrade za autocestu iz Kine jer je svjetska cijena čelika tj. metala ista i za kineze i za nas. To se ne odnosi na ostalu opremu – elektro i ostalu koja je tamo znatno jeftinijai koja će doploviti do bara.

A koliko ono ima dionica na prodaji do 400 kuna?
Hvala i pozdrav

New Report

Close