DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 18:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

splitska banka skrbnički je već na 7 mjestu
skuplja vrlo agresivno od 14 do 19 siječnja min 7000 kom
a ovi koji se sele u druge dionice mu dolaze ko narućeni
možda je to jedan od onih koji zna ranije
objava jednog većeg posla po raspisanim natjećajima i
nema više povratka samo na 4xx [bye]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Mislim je neki veći igrač (čitaj fond) želi malo casha , pa se stoga malo stopira ….dokle se on ne namiri bit ćemo tu di jesmo….

na 4300 sve prodajem...


NEKA,,,MOJE DIONICE NEEEEECE DOBIT——–

smanji doživljaj,čuvaj živce,trebat će ti ako misliš raditi s dionicama


NEKA,,,MOJE DIONICE NEEEEECE DOBIT——–

I nemoj se vezati za dionicu kao za nekakav predmet koji ti je pri srcu. Dionica ti je sredstvo rada odnosno zarade/gubitka i tako ga tretiraj …..

na 4300 sve prodajem...


Mislim je neki veći igrač (čitaj fond) želi malo casha , pa se stoga malo stopira ….dokle se on ne namiri bit ćemo tu di jesmo….

Sudeći po prepoznatljivom stilu prodaje, odnosno nedostatku istog, slutim da bi mogao biti PBZ…
[tongue]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]



NEKA,,,MOJE DIONICE NEEEEECE DOBIT——–

I nemoj se vezati za dionicu kao za nekakav predmet koji ti je pri srcu. Dionica ti je sredstvo rada odnosno zarade/gubitka i tako ga tretiraj …..
[/quote]
da,kaj misliš kak su prošli oni koji su tak vikali tijekom 2008?


NEKA,,,MOJE DIONICE NEEEEECE DOBIT——–

moje su dobili neki dan,ali uzet ću ih ja natrag,i još malo više…



Mislim je neki veći igrač (čitaj fond) želi malo casha , pa se stoga malo stopira ….dokle se on ne namiri bit ćemo tu di jesmo….

Sudeći po prepoznatljivom stilu prodaje, odnosno nedostatku istog, slutim da bi mogao biti PBZ…
[tongue]
[/quote]
A stil im je grebeni – DAJ -ŠTA -DAŠ.Ovi na kupnji ne stignu tipkat naloge.Još se dobro i držimo,kolko je očita namjera velikog iskrcaja.Mogla bi nas spasiti korekcija Crobexa(mi svoje odrađujemo)ili da dečko presahne ali za sad(gledajući K/P)ne zgleda optimistično

Nije baš da dijele, ali umjetnički dojam im je katastrofa…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

– Ljudi stavljam kupnju na 270 ?
– Pa ja ću poluditi !!
– Što se sad dogodilo , ide u blokadu – naravno negativnu !!!

du du du .. nema nam pomoći

Netko se iskrcava, eto što se događa.
Strpljiv=spašen, a možda i ja dokupim malo ako ode još niže.

malo su izgranatirali bid i to je to…….barem za danas……valjda….. [undecid]

New Report

Close