DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 07:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.poslovni.hr/vijesti/dalekovod-i-ukrenergo-potpisali-ugovor-o-poslu-vrijednom-145-milijuna-dolara-169734.aspx


http://www.poslovni.hr/vijesti/dalekovod-i-ukrenergo-potpisali-ugovor-o-poslu-vrijednom-145-milijuna-dolara-169734.aspx

…a sad kontra krobija… [wink]


– Nismo smjeli prodavati niti INA-u ni HT.
-Sad da bi spasli što se spasiti da kupujemo dionice INA-e preko OIF-a
– Pa ako prodamo još i HEP. ???????
– Pa kakvi smi mi to ljudi, hočemo državu a rasprodajemo imovinu !
– Kako to da sve države svita čuvaju svoje resurse, energiju šume itd, a mi ne. Nama se to neisplati. Za dobiti 1kg mesa ubijamo kravu !!!
– Za ući u EU moramo imati što manje državnog vlasništva ????
– Pa koja je to EU država prodala sve što smo mi prodali ?? nijedna.

– Ja ču zaraditi npr 100.000 kn ako HEP ide na prodaju i baš me briga što čemo kasnije.
– I kad sve rasprodamo što ćemo onda, plakati, kukati prositi mrvice od Mađara, Austrijanaca, Rumunja (neznam tko sve ne koji će imati našu energetiku).
– Ako nismo i neznamo voditi državu proglasimo se nekom pokrajinom npr Austrije ili Mađarske.
– Vidite li da oni znaju što je energija , kako čuvaju svoje blago, a mi za svoj osobni (ljudi koji ulaze u politiku) interes prodali bi i svog oca samo da sebi priskrbimo novac.Meni, meni meni, ja, ja.
– E, jadne li Hrvatske !!!????


Vidi ako država ne zna cijenit svoju imovinu i prodaju je ne vidim razlog zašto ja ne bi kupio tu imovinu i cijenio je.

Povlače se nalozi se s prodaje.


Povlače se nalozi se s prodaje.

…pa kako nebi – dali ima više nešto što mu ne ide na mlin….nedam više DLKV ispod 400 nikako… [thumbsup]

@nikson
– naravno da država (ljudi) koji neznaju voditi (cijeniti) imovinu (zajedničku)…. da bi i ja kupio.

du du du .. nema nam pomoći

dalekovod je roku od mjesec dana skočio više od 100kn naravno da će past opet ispod 300,šta mislite zašto su tek sad objavili ugovor da se veliki mogu izkrcat i onda opet ukrcat na 280 ili niže,ja izašao još u zadnji četvrtak na 319,xx

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

…eo malo veći nalošćić na 321… [cool]


dalekovod je roku od mjesec dana skočio više od 100kn naravno da će past opet ispod 300,šta mislite zašto su tek sad objavili ugovor da se veliki mogu izkrcat i onda opet ukrcat na 280 ili niže,ja izašao još u zadnji četvrtak na 319,xx

…kaj zaboravio si kupit po 320… [lol]

Dalekovod ima potpisan ugovor za izgradnju trafostanica oko Dubrovnika kako je i rekla premijerka da je projekt u vezi izgradnje trafostanica u realizaciji……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Što je ovo lijepo gledati-okolo bode crvenilo, a kod nas nježna boja za umirivanje očiju [wink]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


dalekovod je roku od mjesec dana skočio više od 100kn naravno da će past opet ispod 300,šta mislite zašto su tek sad objavili ugovor da se veliki mogu izkrcat i onda opet ukrcat na 280 ili niže,ja izašao još u zadnji četvrtak na 319,xx

Pa kaj nisi čekao da izađeš na višoj razini ak tak dobro kužiš stvar?

who dares, wins

New Report

Close