DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 11:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


kad je jos dalekovod djelio dividendu????????

Kako kad je dijelio? Pa dijelio je, ja dobio pred 3 god mislim… treba provjerit..


kad je jos dalekovod djelio dividendu????????

2oo6 –13 kn po dijonici i mislim 2007 ali neznam koliko

2005, 2006, 2007 12,56kn po dionici (kolko me sječanje služi)…………..



kad je jos dalekovod djelio dividendu????????

2oo6 –13 kn po dijonici i mislim 2007 ali neznam koliko
[/quote]

DLKV je isplaćivao dividendu i u 2007. i 2008. godini po 12,65 kn/dionica.
2009. i 2010. godine nije bilo dividende.

Kako svi šute ko k… kad pada, a kad raste onda samo hvalospjevi i nebulozne brojke.. [rolleyes]

Ovi drhtavi otreseni. Idemo dalje u revijalnom tonu… [cool]

a možda dokup

Kako misliš kad pada, meni pokazuje plus. 323 trenutna cijena




kad je jos dalekovod djelio dividendu????????

2oo6 –13 kn po dijonici i mislim 2007 ali neznam koliko
[/quote]

DLKV je isplaćivao dividendu i u 2007. i 2008. godini po 12,65 kn/dionica.
2009. i 2010. godine nije bilo dividende.
[/quote]
i 2006 također i moj brat

Evo htio bi iznjeti svoje viđenje situacije na srednji rok oko kretanja cijene dionice. Objektivno, koliko mi situacija dopušta :)). Puno lijepih se stvari oko dalekovoda dogodilo u zadnje vrijeme, ali naravno da ima stvari koje ne idu u prilog za daljnji rast,pa da zaključimo:

1. Dionica tehnički jako lijepo izgleda,prekinula je dugogodišnju liniju padanja. Fundamentalno na ovim razinama je prihvatljiv ulazak na srednji rok kao i dugoročno.
2. Najava izlaska na Varšavsku burzu radi prikupljanja jeftinijeg kapitala, prije nego što se dogodi sigurno će "mladu" ušminkati za udaju, pa nam ostaje da vidimo koiko tržište u Poljskoj cijeni istu.. Pogledajte malo fundamente sličnih dionica izlistanih na Varšavskoj burzi pa usporedite.
3. Tko god misli da će Jaca i one vucibatine koje se nazivaju ekonomskim savjetnicima smisliti nešto drugo kao model oporavka,izuzev daljnjeg lupanja para u cestovnu,željezničku infrastrukturu i eventualno gradnje novih termoelektrana taj je u ozbiljnoj zabludi. Nije ovo ožujak 2009.,kreće se polagano, i ići će sve bržim tempom. Nadalje,provest će Škegro ipo Hep-a, prije izbora,koliko god isto bilo katastrofalno za državu, za burzu ne može bolje.

U prilog nam ne ide što su indeksi vani pregrijani, što Crobex već treći put lupa glavom u 2300. Mišljenja sam da korekcija će biti jako lagana,taman koliko treba da se skupi snage i proba ponovo napad na 2300.


Nadalje,provest će Škegro ipo Hep-a, prije izbora,koliko god isto bilo katastrofalno za državu, za burzu ne može bolje.


mozete nam objasniti zasto bi ipo hepa bio dobar za burzu?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kako je ono bilo sa IPO-om INE i HT ? DA li su INA i HT pridonijeli dobrobiti-kvaliteti burze? Da li je svaki mali ulagač imao priliku zaraditi na tim dionicama? Da li je država prodajom dionica ine izbila malo po malo politiku iz INE da li je privatnim vlasništvom prisilia INU na racionilizaciju,tržišne cijene i poslovanje? Nije li država isplatila dug umirovljenicima od prodaja dionice INE na javoj ponudi MOL-a.
Dosad se pokazalo da državni IPO-i imaju smisla u svakom pogledu, a u ostalom ulaskom u EU državno vlasništvo će se morati smanjivati pa onda bolje da mi Hrvati zadržimo HEP-a monopolistu nego da ga predamo u ruke strancima.

New Report

Close