DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 18:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

mislim da ova dionica može još dosta porasti a da ne bude skupa……

Mislim da ova dionica može isto tako i dolje, a da ne bude prejeftina. Sve je stvar perspektive.
U Zagorju se kaže: kad dobar vjetar puše, onda i purani lete.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

800,00 kuna. Za ovu godinu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Mislim da ova dionica može isto tako i dolje, a da ne bude prejeftina. Sve je stvar perspektive.
U Zagorju se kaže: kad dobar vjetar puše, onda i purani lete.

A kaj si ti iz Zagorja?
Donesi kupice, bumo si jednu spili… [cool]

275kn (dvjestosedamdesetpetkuna) do kraja idućeg tjedna

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Mislim da ova dionica može isto tako i dolje, a da ne bude prejeftina. Sve je stvar perspektive.
U Zagorju se kaže: kad dobar vjetar puše, onda i purani lete.

dajte molim Vas malo objasnite po čemu to ova dionica spada u "purane koji lete"……
ovdje je tema dlkv a ne dionica kroničnih gubitaša……


275kn (dvjestosedamdesetpetkuna) do kraja idućeg tjedna

kad vi tak kažete sutra odmah prodajem i ponovo kupujem na 275…… [lol]

Nečije želje trenutno su nerealne, a nečije su potpuno realne! Eto korisnik Sasha je prvi našao i stavio vijest u vezi pregovara Dalekovoda s Poljacima, a njegove želje su stvarno realne, iskrene i pravovremene za sve dioničare……. Stoga vrijedi sve njegove postove pročitati

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Nečije želje trenutno su nerealne, a nečije su potpuno realne! Eto korisnik Sasha je prvi našao i stavio vijest u vezi pregovara Dalekovoda s Poljacima, a njegove želje su stvarno realne, iskrene i pravovremene za sve dioničare……. Stoga vrijedi sve njegove postove pročitati

Tako je kolega, upravu ste ,Sasha od prvog dana objektivno piše i uložio je puno pronalazeći mnoge podatke za koje većina nema vremena , al iskreno i nezna gdje potražiti.Prva violina DLKV

Generalno, izlist na inozemnoj burzi je dobar potez sa nekoliko dobrih efekata

1.
Na ZSE niti jedan dobiveni posao nije donio adekvatan pomak u cijeni dionice, ma kako taj posao dobar bio. Na ozbiljnoj burzi kao Varšavska to se ne bi smjelo dogoditi, da se cijeli sektori kao npr; građevinari trpaju u isti koš, pa ako je većina loša svi moraju biti loši.
2.
Relativno veliki free-float Dalekovoda(po zakonu velikih brojeva uvijek jedan dio dioničara mora zbog raznoraznih razloga prodavati dionice iako je nepovoljno) može lakše biti apsorbiran bez značajnijeg obaranja cijene.
3.
Kapitalizacija Varšavske burze je ko 135 milijardi € sa dnevnim prometom od oko 240-250 mil €, što je oko 120 puta više nego na ZSE.(Varšavaska burza je najveća buza u svim tranziciskim zemljama).
Ako jedna dionica nešto vrijedi onda će biti nemoguće da kao na ZSE sa nekoliko stotina tisuća KN
netko iz ma kojih razloga kontrolira cijenu iste.
4.
Sve ovo gore navedeno utiče na stabilnost cijene dionice( bez većih oscilacija u cijeni i neisplativosti dnevnih i tjednih trejdana nakon nekoliko procenata u plusu)bez bojazni to će se dogoditi tek kad dionica postigne realnu cijenu.
5.
Procjena uprave je da je vrijednost Dalekovoda na ZSE podcijenjena i da izlaganje takvom jednom realnom tržištu može samo donijeti dobro tvrtci, jer ima poslova, a biti će ih i više jer će se lakše dobivati ako imaš potencijal a u boljem si društvu. Uz sve to Dalekovod bi trebao biti imuniji na dnevna politikanstva u Hrvatskoj, koja nanose puno više štete nego koristi.

Samo neka se to i ostvari , ne treba se bojati Varšave.

L.P.


Mislim da ova dionica može isto tako i dolje, a da ne bude prejeftina. Sve je stvar perspektive.
U Zagorju se kaže: kad dobar vjetar puše, onda i purani lete.


vaši zagorski purani mogu letjeti,jer nemaju ni 3kile,a evo npr pazinski mogu narasti i preko 20kila,pa si ti misli!
Dalekovod je u usporedbi sa svim ostalim građevincima neusporediv,jer RADI i ZARAĐUJE,a ostali se bore za život,nelikvidni su i na rubu stečaja!
a što se tiče meteorologije,dok puše dobar vjetar,letjet će sve,kad krene crobex nizbrdo,sve će polako sa njim,neke firme više,neke manje,a da li će tada dalekovod prkositi,ostaje da se vidi.

Posuđeno sa drugog foruma:

http://www.wastuae.com/ad/adv.aspx?id=270275

marcello

New Report

Close