DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 20:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Šta će blokirat? Dionicu ili firmu?



…ha ćuj…dionica ispod book-a a listanje na varšavskoj burzi nosi 2BV…ćudim se da još nije u blokadi

Je, kako da ne, 20 Bv…

Dok je ne blokiraju nećemo čuti ni očitovanje uprave. A neko celo vreme polako izlazi…

Iskreno se nadam da nije neka igranka, al pomalo smrducka.
[/quote]

Smrdeća igranka kreće za koju minutu, ali samo UP.
Za sada samo toliko, da i nadam se do kraja radnog vremena pozitivnoj blokadi ako netko ne bude uredno kontrolirao kupnju, u što ne vjerujem !!
LP [bye]

I very much love INGRA !!


Šta će blokirat? Dionicu ili firmu?

[lol] [thumbsup]to i mene zanima

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

kakve veze ima varšava i dokapitalizacija.
ATGR je skupip nekoliko stotina milijuna eura dokapitalizacijom na Zagrebačkoj burzi.
Nikakve Varšave mu nisu trebale jer je dobra roba
ako je DLKV dobra roba a ja mislim da nije loša onda ne bi trebalo biti problem doći na ZG burzu

Može rasti zbog poslova a radi neke Varšave ne bi smjelo.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Da ovo je prilika upravi Dalekovoda da ode na inozemno tržište, najveću korist dobiti će dioničari i firma, jer će se lakše moći zaduživati……..
A najviše će izgubiti fondovi, jer ju nemaju u svome portfelju i više neće moći manipulirati cijenom radi ukrcaja, jer biser uvijek vrijedi………

Fondovi su imali priliku, a samo je ERSTE tu priliku i iskoristio……. Bravo Erste…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


kakve veze ima varšava i dokapitalizacija.
ATGR je skupip nekoliko stotina milijuna eura dokapitalizacijom na Zagrebačkoj burzi.
Nikakve Varšave mu nisu trebale jer je dobra roba
ako je DLKV dobra roba a ja mislim da nije loša onda ne bi trebalo biti problem doći na ZG burzu

Može rasti zbog poslova a radi neke Varšave ne bi smjelo.


ime veze
na poljskoj burzi cvijetaju ruže i lakse je tamo dobro uvaljat dionice nego ovdje

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Baš je lijepo vidjeti kad nešto pogodiš, kažeš istinu a onda ti netko za to da jedinicu, jer tako misli .. vidi pedera ili pederku….sad ja neću moći Van na vrijeme ili dokupiti a baš sam mislio … ako mu dam jedan, mislit če ljudi,,, vidi stvarno, dobio lošu ocjenu,, vara,,, cijena če dole pa ću ja kupiti. E bratko moj od toga nema ništa. Bit če kako sam gore rekao samo UP.. oscilatori se hlade na (iv) Uskoro tulum kod teta Jule !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

DALEKOVOD D.D./REDOVNA DLKV-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. CURATUS D.O.O. 228.463 9,96 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 136.528 5,95 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
3. PBZ D.D. 67.352 2,94 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,92 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 40.640 1,77 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 24.992 1,09 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. MILIČIĆ LUKA 22.469 0,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 20.883 0,91 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 20.626 0,90 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 28,34

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Mislim da DLKV sa ovom viješću ide iznad vaših pronoza-stop će biti oko 500 kuna!

500 k ubrzo , nadajmo se do kraja godine puno, puno više, Dobar FI, pa nato kad se nadoveže potpis jednog od nekih dugoočekivanih poslova……………………………………..ideššššššššš

Zašto Dalekovod nije otišao o u blokadu zbog takve maestralne obavijesti kao što je da ni jedan posao u Poljskoj nemaju (osim menadžera u poslovnici) i da se raspituju o popunjavanju formulara za uvaljivanje dionica ovcama. Ima jedna dobra vijest. Bit će šišanja!!!
Da se raspituju na NYSE onda bi dionica išla na, koju ono potenciju?

Ako Dalekovod nije jos sklopio posao u Poljskoj mislim da izlazak ove dionice na Poljsku burzu nije nikakvo "uvaljivanje" nekakvim "ovcama" jer onda su i ovdje ljudi "ovce" ako kupuju ovu dionicu! Nadalje, ova tvrtka je u prosloj godini vec sklopila posao u Norveskoj, na Grenlandu, Ukrajini etc i to u vrijednosti od podosta miliona pa stoga ne vidim niti jedan razlog da su ove dionice "za ovce" jer evidentno je da Dalekovod itekako radi u odnosu na druge nase gradjevinske firme i da si je za ovu godinu osigurao projekte.

Nije valjda da neznate zašto je cijena danas išla gore?
http://www.poslovni.hr/vijesti/vlada-dopunama-zakona-o-trzistu-elektricne-energije-pomaze-tlmu–169106.aspx

New Report

Close