DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 00:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

koje su evaluacije na WSE?

mislim da tamo ovake firme nema ispod 2BV, oni imaju balon sad ko crobex nekad, 2007. [lol] [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

UUUUUUUU,ode Dalekovod visoko….

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Mislim da DLKV sa ovom viješću ide iznad vaših pronoza-stop će biti oko 500 kuna!

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Uf, stigao uzeti parsto kom.prije blokade

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

juuuuuuuupiiiiiiiiiiiii——–nakon TRI GODINE——-

ZSE sporo reagira, blokada je neizbježna

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

A po 217 kn se nisu baš nešto gurali !

Ovo je dobra vest, iako je malo čudno da su oni sami i povezana lica nedavno prodavali akcije, no šta je tu je…

Sad to zaista i tehnički izgleda lepo i zaista je uvatilo uptrend. Ipak ima tu dosta akcija vani na marketu, pa ćemo da vidimo dokle može. Ono šta je negativno jest to da su trenutno inostrani marketi dosta prekupljeni, pa ako tamo krene koreksija, a uskoro oće, malo će i tu zasigurno biti povuci-potegni, drž-nedaj. No s druge strane, dugoročni bull market na razvijenim marketima i dalje traje i bez obzira na manje uobičajene koreksije na kratkoročnom tajm-frejmu, cene će većine akcija verovatno nastaviti i dalje rasti.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Kolege, napominjem da smo se tek sad nakon rulanja malo odlijepili od tla.
Tek toliko da vam je jasno gdje smo trenutno…
Nevjernih Toma ima koliko hoćeš, ali neki vjeruju odmah, a da ne vidješe ( blaženi bili ), a neki ne vjeruju ni kad vide… [cool]

Ja sam vam se ovdje pridružio danas, ovo mi miriše na dobro.. [thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

biti će mala korekcija na razinama oko 400 kuna, a onda do izlistanja u Poljskoj-ne bi smjela biti ispod 600 kuna!!!! Bilo bi dobro ovdje napraviti dokapitalizaciju,jer bi ovako Dalekovod tamo samo planuo [lol]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

gdje su sad ,,–novinari,,— iz biznis-hr-a

New Report

Close