DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

2009 godine dosta dionica je kupljeno po cca 240. Milsim i da je to min. target.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

DLKV neće propasti,to je najvažnije,izvješće trenutno ne igra neku ulogu jednostavno zato jer je veća ponuda nego potražnja.Odnosno dok mutikaše iz Curatusa ne rasprodaju što imaju i očiste vlasničku strukuru cijena će i dalje kliziti dok se jače ne uključe fondovi i veći investitori na kupnji.
Za sad im je bolje čekati nego kupovati skuplje,jer ovima iz Curatusa čini se gori pod nogama,i neka.

"Only dead fish swim with the stream"


2009 godine dosta dionica je kupljeno po cca 240. Milsim i da je to min. target.

250 kn bila je cijena 1-2 dana i onda je počao buy signal odnosno. AZ-fond i DLKV-trezor počeli su braniti cjenu digavši je za par dana preko 20%….ako se dobro sječam nije puno dionica prodano po toj nisloj cjeni….

na 4300 sve prodajem...


To što si napisao je tačno, medjutim ne bi bilo loše kada bi se negde moglo pronać njihovo stanje ugovorenih poslova da se vidi šta je tu tačno budžetirano u sledećem periodu, kao i što je tačno odgođeno te na koji rok. Mislim da bi se to moglo pronać u prospektu izdanja poslednjih trasnši komersijalnih papira. Sama je uprava u komentaru uz poslednji izveštaj navela da postoje neka raskidanja već ugovorenih poslova. Odatle je teško reći da li rast prihoda od prodaje znači da je u prvom ovogodišnjem tromesečju dosegnuto dno jer dinamika njihovih poslova može biti sezonalno uvetovana ili se može kretati po nekom netipičnom obrascu (a za njih tipičnom). Ne znam zaista kako se kreće, no ako je moguće nekako proveriti, to bi bio bio jako dobar pokazatelj trenutne situacije. Veoma bi olakšao neke odluke.

Samo jedan posao da krene iduće godine (nizinska pruga) to toliko mijenja situaciju da je sve drugo mačiji kašalj. Inače za to ima zainteresiranih investitora i jedini razlog zbog čega to već nije u realizaciji je nesposobna vlast koja kad bi pustila strane investitore u to gubi utjecaj. Kao da sad nešto mogu utjecati…dnevno gubimo renterijerske milione na zemljopisni položaj. Tko malo pozna željeznicu shvaća da smo premali i prekilavi da zadovoljimo potrebe i mogućnosti koje nam se tu pružaju.

who dares, wins

Već smo to komentarisali. Ko će da da pare za to?
Ako uskoči EU onda mora na medjunarodni tender i ko kaže da će Dalekovod da pobere pavlaku?
Ne bi tako izravno tipovo na nešto što je još uvek daleko od realizacije i nema osigurano finansiranje.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...



2009 godine dosta dionica je kupljeno po cca 240. Milsim i da je to min. target.

250 kn bila je cijena 1-2 dana i onda je počao buy signal odnosno. AZ-fond i DLKV-trezor počeli su braniti cjenu digavši je za par dana preko 20%….ako se dobro sječam nije puno dionica prodano po toj nisloj cjeni….
[/quote]

Svejedno, brzo će to natrag na 300

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

9.03.2009g cijena dionice naj niža 220kn a dan završila na 230kn

Protrgovano taj dan 5.105 kom


Već smo to komentarisali. Ko će da da pare za to?
Ako uskoči EU onda mora na medjunarodni tender i ko kaže da će Dalekovod da pobere pavlaku?
Ne bi tako izravno tipovo na nešto što je još uvek daleko od realizacije i nema osigurano finansiranje.

Onaj čija se roba i sad tud fura ali brzinom 40 km/h. Pročitaj na kontejnerima čiji su. Kinezi. Sad pregovaraju sa Grcima da otvore doradu tekstila u nekoj njihovoj luci i Turci su već u panici jer će to onda biti made in eu gaće. Luke i pruge su njihov interes jer već imaju svašta u srednjoj Evropi, a to će još rasti.

who dares, wins

Moj kolega iz odelenja mi je danas rekao da DLKV ima u sopstvenom vlasništvu više od 12 procenata Hajduka??? Je li to istina? 🙂 + 15 odsto u nekakvom Sportskom gradu TPN d.o.o.

Svaka čast ajduku, al stavit pare u takvo što što nema veze sa core biznisom je ravno samoubistvu. Ako im je to dugoročna finansijska imovina u knjigama… kuku lele! 🙂

Jel može se to negde da proveri?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...



2009 godine dosta dionica je kupljeno po cca 240. Milsim i da je to min. target.

250 kn bila je cijena 1-2 dana i onda je počao buy signal odnosno. AZ-fond i DLKV-trezor počeli su braniti cjenu digavši je za par dana preko 20%….ako se dobro sječam nije puno dionica prodano po toj nisloj cjeni….
[/quote]

da, tada je Ingra kratko bila pala na 34 kn pa se odbila na 60 kn…međutim, sada je Ingra na 21 kn….

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje




2009 godine dosta dionica je kupljeno po cca 240. Milsim i da je to min. target.

250 kn bila je cijena 1-2 dana i onda je počao buy signal odnosno. AZ-fond i DLKV-trezor počeli su braniti cjenu digavši je za par dana preko 20%….ako se dobro sječam nije puno dionica prodano po toj nisloj cjeni….
[/quote]

da, tada je Ingra kratko bila pala na 34 kn pa se odbila na 60 kn…međutim, sada je Ingra na 21 kn….
[/quote]

Daj molim te ….pa to ne možeš nikako uspoređivati….INGRa je na rubu bankrota već godinu dana dokle DLKV ipak ima kakvu takvu dobit tj. posluje pozitvno….

na 4300 sve prodajem...




2009 godine dosta dionica je kupljeno po cca 240. Milsim i da je to min. target.

250 kn bila je cijena 1-2 dana i onda je počao buy signal odnosno. AZ-fond i DLKV-trezor počeli su braniti cjenu digavši je za par dana preko 20%….ako se dobro sječam nije puno dionica prodano po toj nisloj cjeni….
[/quote]

da, tada je Ingra kratko bila pala na 34 kn pa se odbila na 60 kn…međutim, sada je Ingra na 21 kn….
[/quote]

Potpuno istina, ali i tada je bilo više ribe u Jadranu nego u Crnom moru.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close