DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ajme otvorilo se je u 23 minuti. Naši FM su živi dokaz da u ovoj državi što si nesposobniji i veći poltron dalje doguraš. Ko vam samo plaću daj da mi je znati. U Americi bi bili čistači cipela ako i to.

Daj mi pojasni zasto? kakve veze ima 23. minuta s kvalitetom fond managera

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Poslije oporezivanja: 38.191.014 kn za 2010 ako dobro kužim…..1-9 mj.

Tako je, po nekonsolidiranom izvješću.



Izvješće bi se moglo gledati i ovako…
Da je dobit kumulativno smanjena skoro pa duplo, na razini tromjesječa bilježe dobit manju skoro tri puta u odnosu na prošlu godinu…
Ali, svejedno posluju kako navodite s dobiti, za razliku od ostalih građevinara…i O’Brienova računica štima…al ima masu dionica na ZSE-u koje imaju jednako dobre pokazatelje i daleko bolje od ovih…i malo svjetliju budućnost od dalekovoda, pa čame na smješnim razinama…dakle, ne očekujte ništa spektakularnoga…naravno, prema dole uvijek može…kad ćete više naučit tu lekciju… [lol]

Od prve lige,a tu Dalekovod spada s obzirom na MCAP,slobodne dionice,likvidnost,vjerovatno
najposcijenjenija elitna dionica.Možda ADRIS i nešto podcijenjeniji,ali jedno pitanje:
Kada prođe ova kriza,a proći će koliko će tada Dalekovod zarađivati i kada će na ATH.Ja mislim da
neće proći pet godina.
Ovo pametno kupuju i čuvaju.Tako barem sada izgleda!
[/quote]
[thumbsup]pamitnima dovoljno….



Ajme otvorilo se je u 23 minuti. Naši FM su živi dokaz da u ovoj državi što si nesposobniji i veći poltron dalje doguraš. Ko vam samo plaću daj da mi je znati. U Americi bi bili čistači cipela ako i to.

Daj mi pojasni zasto? kakve veze ima 23. minuta s kvalitetom fond managera
[/quote]
Kolega očekivao sam da će se netko oglasiti ali kud baš Vi? Pa ovo je 2.,3. dionica po likvidnosti i ima da reagira na to jel vani pada snijeg ili kiša a kao onda ne na izvješće. Dole, gore svejedno ali reakcija neka mora biti. To su valjda neke zakonitosti TK. FM su prozvani jer zastupaju većinu imovine na ovoj žabokrečini. Ili bi možda mali trebali da uoče izvješće prije njih?

who dares, wins

Novinari Seebiza još uvijek ne znaju razliku između kvartala pojedinačno i kvartala kumulativno

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/dalekovod-neto-dobit-u-trecem-kvartalu-potonula-39%2c9%25,96135.html

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

@ kiko123
Može jedno i drugo ali nitko nemože reči da je…….nelikvidna! [bye]

marcello


oni koji se voze ZG avenijom prema zapadnom izlazu iz grada mogu s desne strane u Rudešu vidjeti kako Sky Office Tower raste jako brzo

svi ostali najnovije slike mogu pogledati tu:
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?p=65926971#post65926971

a što se izvješća tiče, ne gledamo kumulativ nego gledamo Q3 – ovaj novi format za objavu je s te strane loš jer nema izdvojeo tromjesečje


cool
kad stave fasadu bit će jako lijepo.
aSamo ispod 15 eur po m2 je pušing.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep




Ajme otvorilo se je u 23 minuti. Naši FM su živi dokaz da u ovoj državi što si nesposobniji i veći poltron dalje doguraš. Ko vam samo plaću daj da mi je znati. U Americi bi bili čistači cipela ako i to.

Daj mi pojasni zasto? kakve veze ima 23. minuta s kvalitetom fond managera
[/quote]
Kolega očekivao sam da će se netko oglasiti ali kud baš Vi? Pa ovo je 2.,3. dionica po likvidnosti i ima da reagira na to jel vani pada snijeg ili kiša a kao onda ne na izvješće. Dole, gore svejedno ali reakcija neka mora biti. To su valjda neke zakonitosti TK. FM su prozvani jer zastupaju većinu imovine na ovoj žabokrečini. Ili bi možda mali trebali da uoče izvješće prije njih?
[/quote]
pa ne znam sto bi trebali reagirati,,,,izvjesce je u skladu s ocekivanjima…sto bi sad oni trebali pocistit sve do 280 ili prodat sve do 240…tvrtka je tu di je a dionica je u padajucem trendu…dokle…samo CROMAN zna

A posao fond managera je da stvaraju profit fondovima, kupujuci i investirajuci u kvalitetne firme po dikontu a prodajuci ih po visim cijenama, a ne stvaranje likvidnosti

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



oni koji se voze ZG avenijom prema zapadnom izlazu iz grada mogu s desne strane u Rudešu vidjeti kako Sky Office Tower raste jako brzo

svi ostali najnovije slike mogu pogledati tu:
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?p=65926971#post65926971

a što se izvješća tiče, ne gledamo kumulativ nego gledamo Q3 – ovaj novi format za objavu je s te strane loš jer nema izdvojeo tromjesečje


cool
kad stave fasadu bit će jako lijepo.
aSamo ispod 15 eur po m2 je pušing.

[/quote]

neboder je prekrasan, još se ne zna jel ide 22 ili 29 katova, ako bude 29 onda će biti najviši neboder u ZG

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Pa kakva je to zidarija di se pocne gradit a ne zna se dokle?

Nije bolest sve što boli





Ajme otvorilo se je u 23 minuti. Naši FM su živi dokaz da u ovoj državi što si nesposobniji i veći poltron dalje doguraš. Ko vam samo plaću daj da mi je znati. U Americi bi bili čistači cipela ako i to.

Daj mi pojasni zasto? kakve veze ima 23. minuta s kvalitetom fond managera
[/quote]
Kolega očekivao sam da će se netko oglasiti ali kud baš Vi? Pa ovo je 2.,3. dionica po likvidnosti i ima da reagira na to jel vani pada snijeg ili kiša a kao onda ne na izvješće. Dole, gore svejedno ali reakcija neka mora biti. To su valjda neke zakonitosti TK. FM su prozvani jer zastupaju većinu imovine na ovoj žabokrečini. Ili bi možda mali trebali da uoče izvješće prije njih?
[/quote]
pa ne znam sto bi trebali reagirati,,,,izvjesce je u skladu s ocekivanjima…sto bi sad oni trebali pocistit sve do 280 ili prodat sve do 240…tvrtka je tu di je a dionica je u padajucem trendu…dokle…samo CROMAN zna

A posao fond managera je da stvaraju profit fondovima, kupujuci i investirajuci u kvalitetne firme po dikontu a prodajuci ih po visim cijenama, a ne stvaranje likvidnosti
[/quote]
Ubili su se od kupovine na dnu i prodaje na vrhu. Udjelničari feštaju svaki dan jer ne znaju kaj budu sa profitom koji su im ovi stvorili. Po vama znači izvešće štanga? Nebitno skroz. Kaj ga objavljuju u opće bez veze…

who dares, wins






Ajme otvorilo se je u 23 minuti. Naši FM su živi dokaz da u ovoj državi što si nesposobniji i veći poltron dalje doguraš. Ko vam samo plaću daj da mi je znati. U Americi bi bili čistači cipela ako i to.

Daj mi pojasni zasto? kakve veze ima 23. minuta s kvalitetom fond managera
[/quote]
Kolega očekivao sam da će se netko oglasiti ali kud baš Vi? Pa ovo je 2.,3. dionica po likvidnosti i ima da reagira na to jel vani pada snijeg ili kiša a kao onda ne na izvješće. Dole, gore svejedno ali reakcija neka mora biti. To su valjda neke zakonitosti TK. FM su prozvani jer zastupaju većinu imovine na ovoj žabokrečini. Ili bi možda mali trebali da uoče izvješće prije njih?
[/quote]
pa ne znam sto bi trebali reagirati,,,,izvjesce je u skladu s ocekivanjima…sto bi sad oni trebali pocistit sve do 280 ili prodat sve do 240…tvrtka je tu di je a dionica je u padajucem trendu…dokle…samo CROMAN zna

A posao fond managera je da stvaraju profit fondovima, kupujuci i investirajuci u kvalitetne firme po dikontu a prodajuci ih po visim cijenama, a ne stvaranje likvidnosti
[/quote]
Ubili su se od kupovine na dnu i prodaje na vrhu. Udjelničari feštaju svaki dan jer ne znaju kaj budu sa profitom koji su im ovi stvorili. Po vama znači izvešće štanga? Nebitno skroz. Kaj ga objavljuju u opće bez veze…
[/quote]
Gdje sam ja napisao da je izvjesce stanga…izvjedce je ok, nista spektakularno, i nema razloga da zbog izvjesca tvrtka raste ili pada u znacajnijem iznosu…Nista bombasticno novo nije donijelo ovo izvjesce pa da bi reakcije na trzisu bile bombasticne…uostalom…svi koji mislite da je, imate dovoljno i kupnje i prodaje, pa udrite po strani koja mislite da je ispravna

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close