DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,12
25.467
8,175
3,08
3,12
-1,90%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



evo ekipa da vam ja pomognem zasto dlkv neraste.
jednostavo dionica IGh treba da bude 2800,a DLKV na ovoj razini od 350 kn da bi se kasnije isdodobno dizale cijene.

Morate sacekat da se igh vrati na 2800 i onda tek oćikivajte rast.

lp

Dugo nisam procitao gluplji post..

O kakvom ti dizanju cijene govoriš
Misliš da netko "diže i spušta " cijene dionca..?
Ako je takookani se burze…

A daj nam molim te objasni zasto misliš da cijena dlkv na 350 odgovara igh na 2800?
[/quote]
ponavlja se povjest.
Nitko mi nije vjerovao kad sam rekao u Petak ujutro da ide IGH gore…pogledaj malo moje postove igh prošli tjedan,ai prevrti sam malo prošlost,pa će ti sve biti jasno.

Ja samtram da IGH mora da bude cca 2800 da bi se desio znaćajniji rast ostalih dionica.

Sacekajmo još 2/3 dana,pa ćemo vidjeti dali sam ja u pravu ili ne [cool]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



evo ekipa da vam ja pomognem zasto dlkv neraste.
jednostavo dionica IGh treba da bude 2800,a DLKV na ovoj razini od 350 kn da bi se kasnije isdodobno dizale cijene.

Morate sacekat da se igh vrati na 2800 i onda tek oćikivajte rast.

lp

Dugo nisam procitao gluplji post..

O kakvom ti dizanju cijene govoriš
Misliš da netko "diže i spušta " cijene dionca..?
Ako je takookani se burze…

A daj nam molim te objasni zasto misliš da cijena dlkv na 350 odgovara igh na 2800?
[/quote]

Kao što si rekao kolega DELUX, dugo nisi pročitao gluplji post ( i ja se također s tim slažem ), pa čemu onda traženje bilo kakvog pojašnjenja?


Alabama, ja mislio da Feđa štopa, a ono ti za njega odrađuješ prljavi posao…, "sram te bilo"…, ako si i danas trejdao uhvatio si za perecu, a ne za burek !!!

Čučao si na 348.., [img]http://www.zwatla.com/emo/2007/gros-emoticones-002/334.gif[/img]i čekao da ti uleti…, aaa….., s obzirom da je to DLKV za nadati je da će ti i uletjeti.., vragolan jedan…(upps nestao golemi na 348)….


Fedya? Pa on nema ni za burek, a kamoli da kupi 1 dionicu dlkv. A, gle da malo trejdam to je istina, klepio me danas netko i to pošteno. A šta ćeš, takav mi je stil ulaganja……ali ostalo još malo dlkv [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




evo ekipa da vam ja pomognem zasto dlkv neraste.
jednostavo dionica IGh treba da bude 2800,a DLKV na ovoj razini od 350 kn da bi se kasnije isdodobno dizale cijene.

Morate sacekat da se igh vrati na 2800 i onda tek oćikivajte rast.

lp

Dugo nisam procitao gluplji post..

O kakvom ti dizanju cijene govoriš
Misliš da netko "diže i spušta " cijene dionca..?
Ako je takookani se burze…

A daj nam molim te objasni zasto misliš da cijena dlkv na 350 odgovara igh na 2800?
[/quote]
ponavlja se povjest.
Nitko mi nije vjerovao kad sam rekao u Petak ujutro da ide IGH gore…pogledaj malo moje postove igh prošli tjedan,ai prevrti sam malo prošlost,pa će ti sve biti jasno.

Ja samtram da IGH mora da bude cca 2800 da bi se desio znaćajniji rast ostalih dionica.

Sacekajmo još 2/3 dana,pa ćemo vidjeti dali sam ja u pravu ili ne [cool]
[/quote]
Gle stari

Ti vjeruješ u "velike igrace" u "kupovanje radi dizanja dionice", nemamo sto dalje pisat i raspravljat o burzi…
Adio i sretno

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Gle stari

Ti vjeruješ u "velike igrace" u "kupovanje radi dizanja dionice", nemamo sto dalje pisat i raspravljat o burzi…
Adio i sretno


samo još jedan post.
čemo ti onda culiš ispred PC 10 sati dnevno ako se nenadaš dizanju cijene ?
Onda što se bunite ako vam DLKV stoji cca 6 mjeseci na ovoj razini,a što se tiće mene može još toliko.

pozz i sretno

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


ponavlja se povjest.
Nitko mi nije vjerovao kad sam rekao u Petak ujutro da ide IGH gore…pogledaj malo moje postove igh prošli tjedan,ai prevrti sam malo prošlost,pa će ti sve biti jasno.

Ja samtram da IGH mora da bude cca 2800 da bi se desio znaćajniji rast ostalih dionica.

Sacekajmo još 2/3 dana,pa ćemo vidjeti dali sam ja u pravu ili ne [cool]

Otkad si kupio IGH na 3100 kn ti govoriš da on mora rasti.
Korelacija ima nekog smisla, market markeri rade na temelju toga.


Gle stari

Ti vjeruješ u "velike igrace" u "kupovanje radi dizanja dionice", nemamo sto dalje pisat i raspravljat o burzi…
Adio i sretno


samo još jedan post.
čemo ti onda culiš ispred PC 10 sati dnevno ako se nenadaš dizanju cijene ?
Onda što se bunite ako vam DLKV stoji cca 6 mjeseci na ovoj razini,a što se tiće mene može još toliko.

pozz i sretno

[/quote]
Gdje ti to vidiš da se ja bunim?

meni je 50 % portfelja u ULPL KODT, ATGR I DLKV
To su tvrtkekoje ja NE budem prodavao kako sad stvari stoje jaaaaako dugo
Osim ako makroekonomija ne pokaze zube i spremi se za novi ugriz

Ostali dio imam nekih 10 -ak dionica s kojima trejdam na valovima od 2-3 mjeseca…
Neznam bas da se ja bunim..
Dokle god ja uspješno uzimam lovu u trejdanju na zse i preko bare, nemam nista protiv da dionice stoje, samo mi je bitno da tvrtke dobro rade…

Korelacija dionca da jedna prate drugu ce se sve manje i rijeđe dogadjati…
Ono što vrijedi ce dati rezultat ono što ne vrijedi nece

Prvi znaci selekcije se sve cesce vide na Zse
Prije tjedan dva su se svi gradjevinari doslovce raspali, Dlkv nije

Kakve veze ima IGH s DLKV
Kkve veze ima KODT s JNAF

Donekle sentiment i opce stanje na trzistu moze utjecati na cijenu, al prave tvrtke s DOBRIM POSLOVANJEM ce doci na svoje i odvojiti se od šrota

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



ponavlja se povjest.
Nitko mi nije vjerovao kad sam rekao u Petak ujutro da ide IGH gore…pogledaj malo moje postove igh prošli tjedan,ai prevrti sam malo prošlost,pa će ti sve biti jasno.

Ja samtram da IGH mora da bude cca 2800 da bi se desio znaćajniji rast ostalih dionica.

Sacekajmo još 2/3 dana,pa ćemo vidjeti dali sam ja u pravu ili ne [cool]

Otkad si kupio IGH na 3100 kn ti govoriš da on mora rasti.
Korelacija ima nekog smisla, market markeri rade na temelju toga.
[/quote]
Nisam kupio na 3100 već sam dokupio manju kolićinu,a što nisi informiran nisam ti ja kriv al evo za tvoju informaciju već brojim dobit na IGH nekih 8% sa ovom današnjom završnom cijenom,a ulaz mi je 70% i nemislim prodavati ispod 3500 kn,pa ćak i gledam na nekih 4500/5000 kroz period od nekih 45-et dana

Toliko sam napisao postova na IGH da već vrapci na grani znaju koliko mi je ulaz na dionici.

Sad napišite da niste vidjeli gluplji posta [lol]

pozz i sretno svima …ovo je samo moje mišljenje

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Gdje ti to vidiš da se ja bunim?

meni je 50 % portfelja u ULPL KODT, ATGR I DLKV
To su tvrtkekoje ja NE budem prodavao kako sad stvari stoje jaaaaako dugo
Osim ako makroekonomija ne pokaze zube i spremi se za novi ugriz

Ostali dio imam nekih 10 -ak dionica s kojima trejdam na valovima od 2-3 mjeseca…
Neznam bas da se ja bunim..
Dokle god ja uspješno uzimam lovu u trejdanju na zse i preko bare, nemam nista protiv da dionice stoje, samo mi je bitno da tvrtke dobro rade…

Korelacija dionca da jedna prate drugu ce se sve manje i rijeđe dogadjati…
Ono što vrijedi ce dati rezultat ono što ne vrijedi nece

Prvi znaci selekcije se sve cesce vide na Zse
Prije tjedan dva su se svi gradjevinari doslovce raspali, Dlkv nije

Kakve veze ima IGH s DLKV
Kkve veze ima KODT s JNAF

Donekle sentiment i opce stanje na trzistu moze utjecati na cijenu, al prave tvrtke s DOBRIM POSLOVANJEM ce doci na svoje i odvojiti se od šrota


dobro kolega sve 5.
Ja sam trejder na nekih 3-5 mjeseci .
One dionice koje smatram da su ok ulazim/izlazim iz njih i pokušavam da ostvarim dobit

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Bojim se da imam loše vijesti.

12.03. 5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 26.471 1,15%
15.03. 6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 25.971 1,13 %

Naime počeo je sa rasprodajom Raiffeisen skrb. sa 5 .mjesta.
Prodao je 500 komada u odnosu na petak i pao na 6. mjesto.

Izgleda da su i oni kao i ostali iz Top 10 postali svjesni da je Dalekovod neperspektivna dionica i da kao takva nema perspektivu.
Ali dobro, ne vjerujem da će skratiti više od 10 000 komada.
Do prvog maja su gotovi.
Tako da nakon toga bi to moglo potegnuti i do 360.

Kod odabira dionica je najbitniji ROI


Bojim se da imam loše vijesti.

12.03. 5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 26.471 1,15%
15.03. 6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 25.971 1,13 %

Naime počeo je sa rasprodajom Raiffeisen skrb. sa 5 .mjesta.
Prodao je 500 komada u odnosu na petak i pao na 6. mjesto.

Izgleda da su i oni kao i ostali iz Top 10 postali svjesni da je Dalekovod neperspektivna dionica i da kao takva nema perspektivu.
Ali dobro, ne vjerujem da će skratiti više od 10 000 komada.
Do prvog maja su gotovi.
Tako da nakon toga bi to moglo potegnuti i do 360.


Je zato je prije kupio ovo:
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 1,00% 22.881,00 1,15% 26.471,00
Ajmo na spavanac. Sutra je nastava prije podne. Zadaću si riješio? Jesi vraga kad stalno drmiš za tim komjutorom.

who dares, wins



Alabama javi se sa dobrim vijestima iz Kazahstana jer ovi na prodaji divljaju [pray]

Ma, ne brini, divljam samo ja……malo se još strpi…….i sorry na vel. nalozima, moji su.
[/quote]

A ja mislio da ćeš ti držati svoje do 400 kuna?? Hebi ga, čim sam vidio da ti prodaješ prodao i ja svojih parsto komada, pogotovo kad vidim da i najveći drukeri prodaju.
Naravno dodatni impuls mi je pojavljivanje kolega-kontraindikatora na temi.

A i fondovi ne štede municiju [lol]

Pozdrav

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close