DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

….vlada najavila investicije teske 15 milijardi kuna koje ce se sliti u energetiku i cestogradnju…nemam vise sto dodati… [cool]

"Istina je neotkrivena laž"


….vlada najavila investicije teske 15 milijardi kuna koje ce se sliti u energetiku i cestogradnju…nemam vise sto dodati… [cool]

….da nije i ovo već uračunato…… [shocked] [lol] [lol] [lol]



….vlada najavila investicije teske 15 milijardi kuna koje ce se sliti u energetiku i cestogradnju…nemam vise sto dodati… [cool]

….da nije i ovo već uračunato…… [shocked] [lol] [lol] [lol]
[/quote]
znaći do petka smo na 370 ,treba stić uletit u ht

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''




….vlada najavila investicije teske 15 milijardi kuna koje ce se sliti u energetiku i cestogradnju…nemam vise sto dodati… [cool]

Nebitno je di smo do petka

Dlkv je tvrtka na jednom book-u a roe 14

I jos sjajna buducnost pred njim
….da nije i ovo već uračunato…… [shocked] [lol] [lol] [lol]
[/quote]
znaći do petka smo na 370 ,treba stić uletit u ht

[/quote]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



….vlada najavila investicije teske 15 milijardi kuna koje ce se sliti u energetiku i cestogradnju…nemam vise sto dodati… [cool]

….da nije i ovo već uračunato…… [shocked] [lol] [lol] [lol]
[/quote]

Ovo će sada utjecati na forecast sektora, koji je do sada bio loš. Oko Dalekovoda se dosada vrtilo dosta pozitivnih vijesti, koje bi s pozitivnim sentimentom oko građevinara mogle lansirati Dalekovod.
Uostalom ljudi su ovo prije dvije i pol godine plaćali više od 1500 kn s znatno lošijim poslovanjem.

Nebitno je di smo do petka

Dlkv je tvrtka na jednom book-u a roe 14

I jos sjajna buducnost pred njim

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Iskreno, meni je DLKV fenomen na burzi, imao ga neko vrijeme pa odustao, dobri fundamenti – cijena nikud nikam, sklapaju se ugovori za nove poslove – cijena nikud nikam, sjajna budućnost – cijena nikud nikam, WTF [undecid]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Kolega

ako sad kupite dlkv i platitega cca 350 kn, pa za dvije god prodate po 700 jel to ok?

meni je, to je sukus investiranja, za sto sluze dionice poput KODT, ATGR, ULPL, DLKV…Sve tvrtke sa sjajnom perspektivom..

Sve ce to doci na svoje…

Klonite se tvrtki koje imaju problema s profitabilnoscu i sve ce bit ok

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Nebitno je di smo do petka

Dlkv je tvrtka na jednom book-u a roe 14

I jos sjajna buducnost pred njim


nije bitno ali bi bilo idealno uletit malo u ht pa opet uletit u dlkv jer dugoroćno nema bolje dionice pogotovo nakon izjava jadranke da će do 2020 uložit 20 miljardi eura u energetiku

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


Kolega

ako sad kupite dlkv i platitega cca 350 kn, pa za dvije god prodate po 700 jel to ok?

Ma sve to stoji, ali kako se stvari kreću nekako mi se čini da će i za dvije godine biti bliže 350 nego 700kn. Malo je frustrirajuće gledat dok ostali građevinari rastu 3 do 5%, DLKV stoji na mjestu.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



Kolega

ako sad kupite dlkv i platitega cca 350 kn, pa za dvije god prodate po 700 jel to ok?

N
Ma sve to stoji, ali kako se stvari kreću nekako mi se čini da će i za dvije godine biti bliže 350 nego 700kn. Malo je frustrirajuće gledat dok ostali građevinari rastu 3 do 5%, DLKV stoji na mjestu.
[/quote]
Nemam pojma kolega o cemu pisete

Zamislite da ste slijedili Vidru i kupili THNK po 2500 i HDEL preko 350..
A ti se trebaju brinuti jer se nalaze u Tvrtkama koje su i sad precijenjene a perspektiva im je kao led na roštilju…

Dlkv je prava tvrtka za ulaganje, ima dobar povrat na glavnicu s perspektivom da postane brutalan, nesto kao Kodt, ledo, ulpl…

Svakako jedna od najperspektivnijih dionica trenutno na zse, po meni jedan od 5-6 top pickova

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

15 milja?????????????????????????????
Investicije????????????????????????????????????????
U proračunu već sada minus.
Seljacima nema za poticaje još od 2008 godine.
Vlada, uzima par milijardi da bi zatvorila stare dugove. Od koga? Od naših mirovinaca. (A poslije će napravit reformu mirovinskog sustava)I sad najednom će u ovoj godini investirati, gradit će škole i puteve.
Firme koje ne zatvaraju na vrijeme ni tekuće poslovanje, kupuju par tonera na odgode preko 60 dana, a plačaju za 150dana najednom će investirati silne novce i svi će biti zaposleni.
Što to nisu napravili prije godinu dvije. Ili je i ovo gradnja kao što gradimo onaj most od vrlog nam bivšeg premijera, pa ćemo podviti rep i ostavit nek se time gomba neko poslije nas.

Puno se toga ovdje ne slaže!

Iz čega, postavlja se pitanje?

I kako sad najednom ima.

Srećom Dalekovod je prilično posla prikupio, al ostala građevina, a pogotovo oni koji su na državnim jaslama, teško će ovu godinu progurati?

New Report

Close