DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 10:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,79
158.699
41,875
3,74
3,74
1,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


S kim se to nabidavam sa 100 kom. za jednu lipu?

Drmni po asku i rijesio si se muke


S kim se to nabidavam sa 100 kom. za jednu lipu?

Jaci je od tebe za 3 lipe. Daj se jos malo potrudi

Nije bolest sve što boli



S kim se to nabidavam sa 100 kom. za jednu lipu?

Jaci je od tebe za 3 lipe. Daj se jos malo potrudi
[/quote]
Nema potrebe……pobidariće me. Čekaj da ih malo poplašim na asku

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




S kim se to nabidavam sa 100 kom. za jednu lipu?

Jaci je od tebe za 3 lipe. Daj se jos malo potrudi
[/quote]
Nema potrebe……pobidariće me. Čekaj da ih malo poplašim na asku
[/quote]

Ajd ih malo poplasi na bidu.

Nije bolest sve što boli





S kim se to nabidavam sa 100 kom. za jednu lipu?

Jaci je od tebe za 3 lipe. Daj se jos malo potrudi
[/quote]
Nema potrebe……pobidariće me. Čekaj da ih malo poplašim na asku
[/quote]

Ajd ih malo poplasi na bidu.
[/quote]
Sve u svoje vrijeme……..kada dođem u fazu prodavanja.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.






S kim se to nabidavam sa 100 kom. za jednu lipu?

Jaci je od tebe za 3 lipe. Daj se jos malo potrudi
[/quote]
Nema potrebe……pobidariće me. Čekaj da ih malo poplašim na asku
[/quote]

Ajd ih malo poplasi na bidu.
[/quote]
Sve u svoje vrijeme……..kada dođem u fazu prodavanja.
[/quote]
Koji ti je target?

Nije bolest sve što boli

Dajt e pustite mene da ja najprije prodam svoje, onda udrite po čemu oćete

Šote more šote, šote mašala, ova robna kuća kusur ne vraća


Dajt e pustite mene da ja najprije prodam svoje, onda udrite po čemu oćete

Po koliko?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Halo, ajd priznajte tko je danas sa 10 kom natjerao onaj nalog od 100 kom da pobere sa aska po 341,30 (inače se taj nalog automatski postavljao za lipu više na kupnji). [lol] [lol]

Svidja mi se ta automatizirana lipica više i ovdje i na LEDO [wink]
[/quote]
Danas lipica skače, ali do max. 2 kuna ispod aska.

Dalekovodu Supernova iako je ugovor već potpisan sa TehnobetonomInvestitor se predomislio
8. ožujka 2010 12:32
Redakcija Business.hr
Umjesto da izbor glavnog izvoditelja radova na novom trgovačkom centru Supernova u Buzinu bude samo nagovještaj skorog početka gradnje, pomutnja oko toga s kim je austrijski investitor zapravo potpisao više od 70 milijuna eura vrijedan ugovor o izvođenju, te kako je na kraju Dalekovod upao u posao iako je Zagorje Tehnobeton još u siječnju potpisalo taj ugovor, baca sumnju na cijeli posao.
Sve iz: Vijesti
.članak. Vezane vijestiAnalitičari: Kako će Dalekovod reagirati na naslovnicu Business.hr-a?
Dalekovodu 80,7 milijuna eura vrijedan posao u Zagrebu
"Uspjet ćemo jer u Varaždinu još nema puno šoping centara"
Analitičari: Crobex u lovu na 2200 bodova
Analitičari: Tek će se vidjeti koliko se vjeruje u IGH i Tehniku
Dalekovod gradi vjetroelektranu
Zbog posla u Crnoj Gori građevinari vladali burzom
Da je Zagorje Tehnobetonu dodijeljen posao glavnog izvoditelja radova na centru Supernova u Buzinu, koji će se protegnuti na 110.000 kvadrata na parceli od 262.000 kvadrata, Business.hr je pisao još sredinom veljače. Kako nam je tada rečeno iz te varaždinske tvrtke, pregovore o izboru izvođača prve faze toga velikog projekta austrijski investitor m2 priveo je kraju u prosincu prošle, a završeni su početkom ove godine, a objekt je trebao biti dovršen za 20 mjeseci.

„Posao smo dobili u jakoj konkurenciji domaćih i stranih graditelja, čime je dodatno potvrđena ispravnost naše odluke da gradimo objekte široke lepeze namjene i za različite investitore“, pohvalio nam se tada Miroslav Bunić, generalni direktor Zagorje Tehnobetona, dodajući da je njegovo poduzeće već sagradilo centar Supernove u Varaždinu, a gradi još u Sisku i Karlovcu.

No, zadovoljstvo Varaždinaca, koji na listi referenci imaju sagrađene šoping centre Roses Outlet, Garden Mall i dijelom West Gate, a grade osječki Avenue Mall i još niz drugih manjih trgovačkih centara, nije dugo trajalo. Naime, početkom mjeseca, točnije 3. ožujka, odjednom se u medijima pojavila vijest da će Supernovu Zagreb graditi zagrebački Dalekovod. Iako je Dalekovod specijaliziran za izvođenje radova u elektroenergetici, prometu i telekomunikacijama, kao potvrdu dobivanja posla ta je tvrtka informaciju o potpisivanju ugovora s Austrijancima objavila i na Zagrebačkoj burzi dan kasnije, 4. ožujka.

„Koncern m2 Gruppe-Supernova iz Austrije posao u Hrvatskoj ostvaruje preko nekoliko tvrtki kćeri, a zagrebački se projekt razvija preko tvrtke Afirmacija nekretnine. Posao je dobiven u konkurenciji nekoliko domaćih i stranih tvrtki zahvaljujući znanju i iskustvu Dalekovoda te ugledu tvrtke, najpovoljnijoj ponudi i garanciji za održavanje ugovorenih rokova, kao i s obzirom na zahtjevnost objekta u energetskom i građevinskom smislu“, priopćio je Dalekovod navodeći da je vrijednost potpisanog ugovora 73,3 milijuna eura.

Šote more šote, šote mašala, ova robna kuća kusur ne vraća



Dajt e pustite mene da ja najprije prodam svoje, onda udrite po čemu oćete

Po koliko?
[/quote]

388

Šote more šote, šote mašala, ova robna kuća kusur ne vraća

@kezme
388…….to do objave par ugovora iz Kazahstana nećeš vidjeti……al, ajde maknuću ovu 1000 sa aska….

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close