DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
55.889
14,772
3,78
3,80
1,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kolega Peđo, vi ste djelomično u pravu, pa ipak ja očekujem da do kraja dana DLKV potegne do nekih 350 kuna ako ne i do 352 kune.

A kad se objavi da su oteli posao kazahstancima ima da dođe do 385 kuna, jer kao što kaže drug Krezme

novi poslovi=nova cijena

Brodari rules

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!


Ne znam zašto se vi dioničari Dalekovoda veselite tom poslu u Buzinu kad to Dlkv ne može raditi, već će to sve napraviti Tehnika a Dalekovod će samo spajati struju (nadam se da neće biti vode na radilištu jer bi netko mogao poginuti)

Osim tih 600 milja dužni su još 400 milja Tehnici za zgradu, dakle pola od onoga što iduće dvije godine uprihoduju moraju uplatiti Tehnici.

Zato Tehnika raste a Dlkv pada.

….bem ti gledalicu kod mene dalekovod raste…….

[shocked] [shocked]

Imaš pravo,raste danas ali je zapravo pao u odnosu na cijenu od četvrtka ili kad je već objavljena vijest o tom poslu u Buzinu.

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!

Srećom da su ovi iz prvih deset prestali prodavati

vih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira

Vrijednosni papir

* Važeći podaci za uredovni dan 05.03.2010 .

DALEKOVOD D.D./REDOVNA DLKV-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. CTG D.O.O. 352.474 15,37 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,92 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 36.288 1,58 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 26.471 1,15 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 26.348 1,15 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. MILIČIĆ LUKA 22.469 0,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. PBZ D.D. 21.341 0,93 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. ALUJEVIĆ BRANIMIR 19.463 0,85 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. MIROŠEVIĆ GORDAN 19.463 0,85 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 26,69

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!


Strašno je što što kriza radi i kako utječe na ljude.
Više se ne preza niti od krađe da bi se došlo do posla.
Otkinuti drugom od usta da bi se prehranio.
Kolegi ukrasti posao da bi preživio.
Nadajmo se da neće i druge firme krenuti stopama Dalekovoda, da će zadržati etičnost i fer pristup poslovanju, jer ovakve prljave rabote ne mogu služiti na primjer i to treba jasno i glasno reći.
Nismo mislili da ćemo takve slike gledati kod nas ali eto ovo sad je borba za golo preživljavanje.
A kako i zamjeriti Dalekovodu kad pogledate da mu je dug na kapital nevjerovatnih 236%.
Pa kako to vratiti kad posla nema?
Kako?
Bojim se i pomisliti što će biti ako ta praksa eskalira i ako se počnu služiti i gorim sredstvima da bi dobili posao.
Nadajmo se da nećemo o tome morati čitati na stranicama crne kronike.
Naslovi tipa "Dalekovod prijetio drugim ponuđačima na natječaju" ne bi dobro utjecali na psihu ulagača.
Ali pustimo institucije pravne države da neometano rade svoj posao.
Ja imam vjeru u naše pravosuđe i nadam se da će pravda biti brza a kazna primjerena.

…bolje bi bilo da se institucije tvojim poslom malo pozabave …..hahahahaha [cool]

Kolega Fedya ekipa iz Dlkv se je bila malo opustila jer se je navikla na onaj skandinavski finjak no skužili su da je vrag odnio šalu i da u HR ništa ne ide bez propucavanja miksera i sličnih balkaniše metoda [lol]

who dares, wins


Strašno je što što kriza radi i kako utječe na ljude.
Više se ne preza niti od krađe da bi se došlo do posla.
Otkinuti drugom od usta da bi se prehranio.
Kolegi ukrasti posao da bi preživio.
Nadajmo se da neće i druge firme krenuti stopama Dalekovoda, da će zadržati etičnost i fer pristup poslovanju, jer ovakve prljave rabote ne mogu služiti na primjer i to treba jasno i glasno reći.
Nismo mislili da ćemo takve slike gledati kod nas ali eto ovo sad je borba za golo preživljavanje.
A kako i zamjeriti Dalekovodu kad pogledate da mu je dug na kapital nevjerovatnih 236%.
Pa kako to vratiti kad posla nema?
Kako?
Bojim se i pomisliti što će biti ako ta praksa eskalira i ako se počnu služiti i gorim sredstvima da bi dobili posao.
Nadajmo se da nećemo o tome morati čitati na stranicama crne kronike.
Naslovi tipa "Dalekovod prijetio drugim ponuđačima na natječaju" ne bi dobro utjecali na psihu ulagača.
Ali pustimo institucije pravne države da neometano rade svoj posao.
Ja imam vjeru u naše pravosuđe i nadam se da će pravda biti brza a kazna primjerena.


Pa zar nije bit kapitalizma konkurencija, konkurentnost ,uzimanje tržišnog kolača. Sve ovo što se dešava nije lijepo ali to je kapitalizam– najači o(p)staju slabiji otpadaju. Netko će u ovoj priči dobiti posao, a netko će platiti penale za razvrgavanje ugovora. Hm pitam se pitam tko od nas ne bi želio ušparati 20% na cijeni ako promjenimo izvođača pa taman morali malo do suda.

…danas će malo Kazahstana pustit samo da se ne zaboravi……


Strašno je što što kriza radi i kako utječe na ljude.
Više se ne preza niti od krađe da bi se došlo do posla.
Otkinuti drugom od usta da bi se prehranio.
Kolegi ukrasti posao da bi preživio.
Nadajmo se da neće i druge firme krenuti stopama Dalekovoda, da će zadržati etičnost i fer pristup poslovanju, jer ovakve prljave rabote ne mogu služiti na primjer i to treba jasno i glasno reći.
Nismo mislili da ćemo takve slike gledati kod nas ali eto ovo sad je borba za golo preživljavanje.
A kako i zamjeriti Dalekovodu kad pogledate da mu je dug na kapital nevjerovatnih 236%.
Pa kako to vratiti kad posla nema?
Kako?
Bojim se i pomisliti što će biti ako ta praksa eskalira i ako se počnu služiti i gorim sredstvima da bi dobili posao.
Nadajmo se da nećemo o tome morati čitati na stranicama crne kronike.
Naslovi tipa "Dalekovod prijetio drugim ponuđačima na natječaju" ne bi dobro utjecali na psihu ulagača.
Ali pustimo institucije pravne države da neometano rade svoj posao.
Ja imam vjeru u naše pravosuđe i nadam se da će pravda biti brza a kazna primjerena.


Da, sve to stoji……ko penzićev pimpač. Nadam se da si obavijestio uskok. I kod riječkih bukobrana je bilo slično…….DOŠAO USKOK……i ništa. I tamo je bilo pametnih zakuraca, odnosno zagoraca koji bi to sve jeftinije napravili. HAC i trafostanice, da i ne spominjemo……kriminal samo takav. Pa meni uopće nije jasno kako je moguće da uprava još nije u Remetincu [shocked]……ma šta u Remetincu……u hag s njima……kako su samo one Norvežane preveslali (a kao Norveška slovi za najnekorumpiraniju zemlju na svijetu) Kužim da su one glupe Kazahstance zveslali (mitologijom naravno) pa će sad Luka po potrebi iz ladice vaditi ugovorčić po ugovorčić. A naše institucije……pravosuđe, itd……kako samo njih veslaju……pa mi ovako nikada nećemo ući u EU. Sramota, dođe mi da odmah prodam sav dlkv i kupim dionice poštene firme……podravke npr….istina, firma niš ne vrijedi ali i kako će kada se s njom upravlja iz Remetinca?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Kad će Luka da objavi da smo dobili posao tisućljeća u Kazahstanu, da skočimo na 350 kuna??
Predugo se kiselimo na ovih 343 kune.

Brodari rules! [thumbsup]

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!

S kim se to nabidavam sa 100 kom. za jednu lipu?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


S kim se to nabidavam sa 100 kom. za jednu lipu?

Kolega, još dokupljujete DLKV?

New Report

Close