DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nedam svoj dlkvd,,i kupio sam gaa za duugo drzanje i nezanima me nist,,,,,,struja-vjetar- bok,

TU SU SVE MAHERI,,,,,JA SAM SVOJU OSTAVSTINU ULOZIO U DLKVD NA 20–30 G, ,,I NADAM SE DA NISAM POGRJESIO,,,,,,


Ovo je kao Atlantska…fondovi se iskrcavaju mjesecima i još će mjesecima…
fondovi se iskrcavaju po bidu a mali lupaju po asku….
baš kao što je fondovska industrija i zamislila….
sve bolje dionice Crobexa danas u plusu a Atlantska i Dalekovod u minusu…čak je i Tehnika u plusu…
ja se divim ljudima na Atlantskoj i na Dalekovodu koliko mogu držati dionicu koja ili pada ili stoji na mjestu…

a majke ti …koja ne stoji na mjestu ?????????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pa puno ih ne stoji na mjestu…pa kažem da ove dvije se ne miču 6 mjeseci…pogledaj Belišće ili Adplastik ili Inu ili Igh ili Tehniku i da ne nabrajam….većina dionica je živa za razliku od ove koja je mrtva…vidi se iz aviona već 6 mjeseci da ovo ne ide nikuda…zato kažem nije mi jasno zašto bi netko ovo kupovao..svaka čast firmi ali ova dionica je jedna od najgorih na burzi

STRENGTH AND HONOUR

veliki drže cijenu na ovim razinama da se krcaju


Pa puno ih ne stoji na mjestu…pa kažem da ove dvije se ne miču 6 mjeseci…pogledaj Belišće ili Adplastik ili Inu ili Igh ili Tehniku i da ne nabrajam….većina dionica je živa za razliku od ove koja je mrtva…vidi se iz aviona već 6 mjeseci da ovo ne ide nikuda…zato kažem nije mi jasno zašto bi netko ovo kupovao..svaka čast firmi ali ova dionica je jedna od najgorih na burzi

….samo nemoj da te zaboli glava od tolike brige zašto dlkv stoji na mistu… [lol] [lol]


veliki drže cijenu na ovim razinama da se krcaju

Šta se veliki ne krcaju kad cijena pada, a iskaču kad cijena ide gore?
Zašto ne bi kupovali jeftinije?


Halo, ajd priznajte tko je danas sa 10 kom natjerao onaj nalog od 100 kom da pobere sa aska po 341,30 (inače se taj nalog automatski postavljao za lipu više na kupnji). [lol] [lol]

Svidja mi se ta automatizirana lipica više i ovdje i na LEDO [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Vidjet če mo gdje će biti dionica kada se pojave vanjski investitori.Naši fondovi drže i rade sa dionicama pokraj malih dioničara što i kako žele.Kada se pojave veliki igrači nije im u interesu držati dionicu več ju pustiti da raste kako bi zaradili na ovim nisko kupljenim dionicama koje sada sakupljaju na bezobrazno niskim cijenama.Preporuka malim dioničarima,ako vam nije potreba za tim novcima od dionica namojte prodavat več ako imate mogučnosti skupljajte ko vjeverice.Svima lijep pozdrav.

aEVO DLKVD, BRAVO,,,,,,,,

TAAAAKO JEE,,,SAMO SKUPOLJANJE JA JE NEDAM BEZ 6000 KN I BOK,,

http://www.poslovni.hr/141672.aspx
Koja je to strava kad se ovi kradezeovi gređevinci pokolju međusobno ni Dropulićka ih nemože smiriti.

who dares, wins

New Report

Close