DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ovo je prvi puta da Dalekovod nije kolateralna žrtva neuspijeha u građevinarstvu, a to sve iz uglavnom dva razloga.

Ne bih se slozio. Na objavljenu vijest o dobivenom poslu danasnja zakljucna cijena je smijurija. Onaj jutrosnji miniskokic nije vrijedan spomena.

Ne volim ja tog Feđu, ali barem u jednom je u pravu, nema ovdje perspektive za malenog dioničara.
Izgleda da su ovdje već uračunati u cijenu svi poslovi do 2015. godine, a ff od 2 miljona samo čeka da nas nakiti. Perspektiva nula bodova
Ne govorim o kompaniji.
Ipak
Odlično društvo nije i odlična dionica….bla bla [lol]

Šote more šote, šote mašala, ova robna kuća kusur ne vraća

eh konacno,,,kupovo sam i po 1500,, kn i saad mi nije zao,,

a kajmislite koliko bi mogla bit dividenda 2012-13 g,


a kajmislite koliko bi mogla bit dividenda 2012-13 g,

Nazovi one ćiri-biri na NOVA TV, tamo će ti sigurno reći

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Opet se gomila prodaja.
Moramo čekati još poslova da se ove cjenovne razine probiju. [bye]

Halo, ajd priznajte tko je danas sa 10 kom natjerao onaj nalog od 100 kom da pobere sa aska po 341,30 (inače se taj nalog automatski postavljao za lipu više na kupnji). [lol] [lol]


Ljudi moji, daj više shvatite da Dalekovod može dobiti posao od 6 milijardi eura i dionica će svejedno nastaviti padati prema svojoj fer cijeni.
To je neperspektivna dionica i kao takva nema perspektivu.

Mislim da si prolupao skroz dok daješ ovakve izjave. Dalekovod po obimu poslova, ali i tipovima djelatnosti treba biti ispred Končara, dakle i cijenom iznad 450kn.

26.11.2010 - Dan D

Kaj ste primjetili… [thumbsup]

Hvala Vam na kecu...

sto jeftinije kupujte bit ce repa na duge staze

Ovo je kao Atlantska…fondovi se iskrcavaju mjesecima i još će mjesecima…
fondovi se iskrcavaju po bidu a mali lupaju po asku….
baš kao što je fondovska industrija i zamislila….
sve bolje dionice Crobexa danas u plusu a Atlantska i Dalekovod u minusu…čak je i Tehnika u plusu…
ja se divim ljudima na Atlantskoj i na Dalekovodu koliko mogu držati dionicu koja ili pada ili stoji na mjestu…

STRENGTH AND HONOUR

http://www.eihp.hr/hrvatski/detaljnije.php?Tip=vijest&id=2421

http://www.euractiv.com/en/energy/power-upgrade-will-cost-europe-28bn-1015-news-299527

[smiley]

New Report

Close