DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
54.749
14,472
3,78
3,80
0,53%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ajde Dinko tuci da vidim jesil junak da nas zatućeš na 330 keka [angry]

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!

Vidim da je ovdje sve pod kontrolom.
Bravo Zvone.
Ma zamislite vi to, dobijete posao od 80 miljuna eura a dionica ni makac.
Nevjerovatno [wink]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Piknuo danas nešto malo. I mislim tucite vi samo dole, jednom će morati i gore. Poslovi se sklapaju bit će i para.



Danas sigurno probijamo 350 (a onda povratak na početne pozicije)

jesam li rekao da će nas fond-markeri vratiti na polazne pozicije. jbm-im taktiku da im jebm [angry]
600 miljona posal i oni nam ga meću do balčaka. sve sam sanader do sanadera u toj inđustriji
[/quote]

Jel netko obavijestio onog kret… iz Hanfe da su fond makeri danas tržili po 1 dionicu u nekim trenucima, točnije cijelih 345,00 kn. [bye]

Ne sekirajte se, glavno da ima posla i to svako malo idu objave…neka, neka..


Vidim da je ovdje sve pod kontrolom.
Bravo Zvone.
Ma zamislite vi to, dobijete posao od 80 miljuna eura a dionica ni makac.
Nevjerovatno [wink]

…oni koji znaju ponešto o ovoj dionici natjerali su je danas na 347,xx , a oni koji se prave da neznaju vratili su je na 340,xx jer je imaju premalo……naravno da je pod kontrolom i vjerojatno te šef pohvalio , ali malo si pisao odbiće ti od te crkavice……daj mu [kiss] možda ti progleda kroz prste…



Vidim da je ovdje sve pod kontrolom.
Bravo Zvone.
Ma zamislite vi to, dobijete posao od 80 miljuna eura a dionica ni makac.
Nevjerovatno [wink]

…oni koji znaju ponešto o ovoj dionici natjerali su je danas na 347,xx , a oni koji se prave da neznaju vratili su je na 340,xx jer je imaju premalo……naravno da je pod kontrolom i vjerojatno te šef pohvalio , ali malo si pisao odbiće ti od te crkavice……daj mu [kiss] možda ti progleda kroz prste…
[/quote]

Ne zabrinjavaj se zbog Fedyice, frustriran je što više pada KOEI, PTKM I PODR nego DLKV. Zamisli IGH izgubi "posao stoljeća" za građevinare DLKV raste a PTKM I KOEI padaju, za poludit.
Ja sam jučer napisao da još nema ništa od DLKV, burza ima neka svoja pravila i ona se moraju ispoštovati da bi se raslo. Isto tako nije mi danas palo napamet prodavati, a nebi ni kupovao.
Sutra isto nebi preporučio kupovinu DLKV , imam osjećaj da će u pon ili utorak biti puno bolja prilika. Ako se sljedeći tjedan ovdje ne dogodi ništa značajno, onda pušing. Ali imam dobar osjećaj što se tiče građevinara sljedeći tjedan, moglo bi se dogoditi nešto lijepo. [thumbsup]

Ovo je prvi puta da Dalekovod nije kolateralna žrtva neuspijeha u građevinarstvu, a to sve iz uglavnom dva razloga.
Prvi je taj da smo se dobrim dijelom okrenuli iskonskom poslu što je energetika, te nas se tako sve manje može svrstavati u klasične građevinare.
Drugi razlog je taj da je menadžemnt nešto naučio i ostavio dobre vijesti za najkritičnije trenutke, što je svakako napravilo ključnu razliku i pokazalo investorima da nisu svi oni ist -loši.

P.S. ništa se ne bojte, sve ovo što se događa interes ulagača , umjetno zadržavanje cijene dionice, novi poslovi na sve strane, stvaranje imidža i kod nas i u svijetu govori da će oni najhladnije glave i najstpliviji biti zasigurno dobro nagrađeni.



igra je igra dionice su dionice…

ali recimo nije mi jasno zakaj ekipa izlazi iz dlkv da bi ušla gdje?
u thnk?
ili hdel?
ne razmem…ili još bolje u igh?
no dobro…valjda ćete na Ukraine i Kazastana promjeniti ploču pa ćete svi tu..lp


Ovo mi se čini kao poziv na kupnju.
A spominjanje "Ukraine i Kazastana" su vjerojatno neke povlaštene informacije ?
[/quote]
ja nikada nemam povlaštene informacije..samo ..ma nema veze…eto optužuju me da sam kriv kaj je ekia kupovala igh ( ja kao nisam) pa nebi o dlkv…
došao sam na vrijeme u dlkv…tu sam..Ukraina i Kazastan…pa po meni su to riješeni poslovi…treba se samo objaviti…
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ovo je prestrašno da nakon objave posla od 80 milja EUR padamo. Imaju pravo koji kažu da ovo neki fond vrti i nadgleda cijenu da ne poraste [angry]

SAMODOL je rekao da kod nas nema mućki hahaha
[/quote]

Kako loše razmišljate to je za ubit se.
Zašto bi bile mućke kad dionica ne raste, ne moraju dionice rasti na objavu svakog posla, nešto zna biti i uračunato u cijene.
Ja razmišljam ovako:
– dionica ne raste na dobre vijesti- razlog za prodaju
– jučer na loše vijesti vezane uz CG nije padala- razlog za hold
– index je trenutno u down trendu – razlog za prodaju
– dosta se pozitivnih vijesti u zadnje vrijeme vrti ovdje – razlog za hold
– građevinski sektor u korekciji – razlog za prodaju
– mala volitabilnost za vrijeme CG sapunice- razlog za hold
Trenutno nema razloga ni za pad ni za rast, samo stagncija. Ako se ovaj pad Crobexa nastavi logično je razmišljati o prodaji Dalekovoda. Ako Crobex krene u up trend ovo je svakako najperspektivnija dionica.



Ovo je prestrašno da nakon objave posla od 80 milja EUR padamo. Imaju pravo koji kažu da ovo neki fond vrti i nadgleda cijenu da ne poraste [angry]

SAMODOL je rekao da kod nas nema mućki hahaha
[/quote]

Kako loše razmišljate to je za ubit se.
Zašto bi bile mućke kad dionica ne raste, ne moraju dionice rasti na objavu svakog posla, nešto zna biti i uračunato u cijene.
Ja razmišljam ovako:
– dionica ne raste na dobre vijesti- razlog za prodaju
– jučer na loše vijesti vezane uz CG nije padala- razlog za hold
– index je trenutno u down trendu – razlog za prodaju
– dosta se pozitivnih vijesti u zadnje vrijeme vrti ovdje – razlog za hold
– građevinski sektor u korekciji – razlog za prodaju
– mala volitabilnost za vrijeme CG sapunice- razlog za hold
Trenutno nema razloga ni za pad ni za rast, samo stagncija. Ako se ovaj pad Crobexa nastavi logično je razmišljati o prodaji Dalekovoda. Ako Crobex krene u up trend ovo je svakako najperspektivnija dionica.

[/quote]

Kolega, pa kakvu Vi prodaju DLKV-a spominjete na ovim cjenovnim razinama, a firma posluje najbolje u svojoj povijesti…ovo je dionica koju treba kupovati na lopate u ovom trenutku jer ovu cijenu koju sad gledate nikada više u životu nećete vidjeti. Do kraja godine, vrijednost ove dionice biti će zasigurno preko 500 kn, a morate priznati da niti ta cijena ne odražava ono što bi se ovdje moglo doista i dogoditi. Ušao sam u ovu dionicu s preko 300.000,00 kn kapitala i još planiram ući. Napominjem također da mi je to 20,63% portfelja.

Dobro dečki, perspektivna dionica, strpljen – spašen, hladna glava … i.t.d. Samo kad smo u trenucima najveće letargije, kada 30min nitko ne kupuje i nitko ne prodaje, i onda se odjednom pojavi lik sa 1000kom na asku i opet vam proda foru.

New Report

Close