DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 10:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,79
158.699
41,875
3,74
3,74
1,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Večernji list.
Adrial će se okoristiti sa prenamjenom 720000 m2 zemljišta TLM-a u stanbeno-poslovno za oko
168 000 000 eura.
DLKV je vlasnik 25% Adriala.


dalekovod-U LIGU NAJ NAJJ,,,,,,,,,

Šta vi mislite da sad kad se usporedi IGH sa DLKV, da cvjetaju ruže.
Mislite li da nema likova ko Radić u ovoj dionici?
Jako teško, kužiš.

Samo nemojte drukat, navlačit,molim vas lijepo, da DLKV ne bi postao novi IGH.
Dolazi vrlo osjetljivo razdoblje za građevinare, zato jezik za zube.[cool]

Fala


@ferencha

POBJEDA OPET iz “neslužbenih” saznaje [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Bježmo !


ja mislim da fedya radi u fondu koji ima popriličan broj dionica DLKV i da zato zna da taj fond neće dozvoliti rast ove dionice još dugo vremena iz nekog xy razloga….ali to naravno ne smije javno reći [huh]

Nije neki fond već AZ OMF, pošto već neko vrijeme dotični Fedya pjeva hvalospjeve o predsj. Uprave Dinku Novoselecu i kako je isti najsposobnija faca na čelu bilo kojeg fonda odavdje pa sve do Tokija…, iako po prinosu u zadnjih godinu dana je najlošiji fond…

Od kraja 2008 tj. 12/2008 kada je i izišao zadnji prospekt AZ je posjedovao 38.607 dionica DLKV, dok sada prema SKDD posjeduje 26.348 tj. 12.223 dionica manje..,

Pisanje dragog nam kolege Fedye je očito po zadatku nekog većeg i dirigirano s nekim ciljem…,a isti po svemu sudeći ima brdo otvorenih nickova, a kada ga moderator napokon skuži, moderiran mijenja naziv i opet sve iznova, , jer čudno je da se neka firma tj. dionica, koja se takom lakoćom i snagom othrvava krizi, sklapa nove poslove, širi tržišta, FI su više nego dobra, tavori na ovim razinama, a kontrolira je jedan izvor…

Ako ovo nije matrijal za Hanfu i Uskok….

Nije mi jasan ovaj DLKV.Druge dionice na ovakvu vijest sigurno bi bile bar sekundarno u blokadi,naravno pozitivnoj a mi nikuda.Stvarno si ga netko dobro drži na ovim razinama dok ne riješi neke druge dionice.Sada će se dobro natovariti.Mislim da nečemo gore prije 4 mjeseca ,nažalost.Danas će još IGH -a i Tehnika u +.

Eh da zadnjih dana analitičari plaču na slabu likvidnost i male promete na burzi , pa sam iša vidit šta to oni kukuleču ,podatci su bili zapanjujući ali o tome nešto kasnije.
U prvom grafu nema tu puno filozofije vidi se 10-godišnje gibanje cijena DLKV i sad su razine na cijenama iz 2004-05. Zapanjujući podatci su za 2009 koji kažu da se na burzi izvrtilo skoro 60% firme ako na to nadodamo ekipu iz top 10 praktički ispada da samo 10 % firme izvan top 10 nije promjenilo vlasnika [shocked] [shocked] [shocked]
Da se vratim na drugi graf u 2010 godini podaci za prva dva mjeseca daju relativno velik broj dnevno protrgovanih dionica malo niže od 2008 g ,a s obzirom na cijenu veći INVESTITORI imaju dobru priliku za povoljan ulaz-cijena relativno niska a obrtaj dionica relativno velik.

Već za 2009 što se bližila kraju padali su volumeni protrgovanih dionica, ja znam koje ću podatke pratit.
Ja sam mišljenja da je ova dionica u fazi akumulacije i da je pitanje vremena kad će početi padat volumeni i nestanak kamikaza iz dionice kad nestanu kamikaze laganini će se otvorit prostor za UP UP.
P.S ovo nije poziv za kupovinu ni prodaju dionice.

i PBZ–GLOBAL JE DOBIO ZLATNU KUNU PA JE SAD 70 POSTO MINUS,,,, TAKO,,,,,,,,,BOLJE ONDA NE,,,NE TREBA NAM NJIHOVA ZL,,KUNA,,

Još dok sam ja slovkal po tipkovnici več se oglasila Feđekova mama(prirez 123)da nam servira svoje opservacije na temu-Kad mislite da ste dobro,varate se,pitajte nas,mi ćemo vam reći kako ste i šta trebate raditi.Naše mišljenje je konačno i jedino ispravno.Za zbluvat(al mi žal pol litre tuduma kaj sem ga z Štefom za gablec spil.Bolje bi joj bilo da si pazi na dete.Mali Feđek vani z dve pračke i punim žepima kamenja šujla se okolo stupa od dalekovoda.Briše nos z rukavom i razmišla kak bi s pračku zgodil izolator da padne žica doli(bi si malku strujice posisal)Ali dečec dragi če to napraviš,same ti bu piša ostala viset na špagi.Pozdrav sim ljudima dobre volje.DALEKOVOD u LIGU PRVAKA

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/kredit-od-40-miliona-evra-za-nove-strujomere,69823.html
A tko proizvodi ove strujomjere pitanje je sad?

who dares, wins


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/kredit-od-40-miliona-evra-za-nove-strujomere,69823.html
A tko proizvodi ove strujomjere pitanje je sad?

Naravno da znamo, ELRA iz Vele Luke koju je preuzeo Dalekovod i osnovao tvrtku Dalekovod-Emu d.o.o.

http://www.dalekovod.com/dalekovod-emu.html

[thumbsup]

who dares, wins


Nije mi jasan ovaj DLKV.Druge dionice na ovakvu vijest sigurno bi bile bar sekundarno u blokadi,naravno pozitivnoj a mi nikuda.Stvarno si ga netko dobro drži na ovim razinama dok ne riješi neke druge dionice.Sada će se dobro natovariti.Mislim da nečemo gore prije 4 mjeseca ,nažalost.Danas će još IGH -a i Tehnika u +.

Ovo je prestrašno da nakon objave posla od 80 milja EUR padamo. Imaju pravo koji kažu da ovo neki fond vrti i nadgleda cijenu da ne poraste [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Danas sigurno probijamo 350 (a onda povratak na početne pozicije)

jesam li rekao da će nas fond-markeri vratiti na polazne pozicije. jbm-im taktiku da im jebm [angry]
600 miljona posal i oni nam ga meću do balčaka. sve sam sanader do sanadera u toj inđustriji

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!



Nije mi jasan ovaj DLKV.Druge dionice na ovakvu vijest sigurno bi bile bar sekundarno u blokadi,naravno pozitivnoj a mi nikuda.Stvarno si ga netko dobro drži na ovim razinama dok ne riješi neke druge dionice.Sada će se dobro natovariti.Mislim da nečemo gore prije 4 mjeseca ,nažalost.Danas će još IGH -a i Tehnika u +.

Ovo je prestrašno da nakon objave posla od 80 milja EUR padamo. Imaju pravo koji kažu da ovo neki fond vrti i nadgleda cijenu da ne poraste [angry]
[/quote]

SAMODOL je rekao da kod nas nema mućki hahaha

New Report

Close