DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ehhhhh sad se bojim potopa a dlkvd,,, to nezasluzuje,,,,,,,

Nema tu potopa po meni . Poslovi u Norveškoj , Švedskoj , Estoniji itd. i plus izgradnja vjetroelektrane i u planu jos tri .
Stabilna dionica sa mogucnošću dobrog rasta u ovoj godini .
Ispravite me ako griješim

tako je,,bravo lossanto,,,samo sam malo obeshrabren,I NARAVNO, IMAM DLKVD I NEEDAM GAA,,,

A STO TOČNO ZNACI–,PRIME-MARKET,,–


Nema tu potopa po meni . Poslovi u Norveškoj , Švedskoj , Estoniji itd. i plus izgradnja vjetroelektrane i u planu jos tri .
Stabilna dionica sa mogucnošću dobrog rasta u ovoj godini .
Ispravite me ako griješim

kad raste jedna dionica iz sektora, rastu i ostale, isto tako kad pada, padaju i druge. danas će izgledno biti jači pad IGH i THNK i to će neminovno dovesti do pada ostalih građevinara: INGR i DLKV, a vjerojatno i crobexa u cjelini. to vam je tako i nema druge nego istrpjeti i čekati opravak ili trejdati

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


Nema tu potopa po meni . Poslovi u Norveškoj , Švedskoj , Estoniji itd. i plus izgradnja vjetroelektrane i u planu jos tri .
Stabilna dionica sa mogucnošću dobrog rasta u ovoj godini .
Ispravite me ako griješim

ti si mali mišek..kakav mrtvi potop?
gledaj i čitaj vijesti..danas smo na 380 ili najkasnije sutra, ali ipak mislim danas

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

A onaj ruski potpis ugovora za Južni tok, ima li tu kakvog posla za građevinu i dlkv?



Nema tu potopa po meni . Poslovi u Norveškoj , Švedskoj , Estoniji itd. i plus izgradnja vjetroelektrane i u planu jos tri .
Stabilna dionica sa mogucnošću dobrog rasta u ovoj godini .
Ispravite me ako griješim

ti si mali mišek..kakav mrtvi potop?
gledaj i čitaj vijesti..danas smo na 380 ili najkasnije sutra, ali ipak mislim danas
[/quote]

Malo se previše zalječes sa tim jezikom a takvi inace polizu nesto sto nebi trebali .
Ja sigurno nisam mišek .
A po tome što gledaš vijesti vidi se da si puno informiran . Ako ti je to jedini izvor informacija daleko čes dogurati .
U startu ti je pala za 2.34 % .
Nečes tako brzo vidijeti 380 i čitaj sta pišem .




Nema tu potopa po meni . Poslovi u Norveškoj , Švedskoj , Estoniji itd. i plus izgradnja vjetroelektrane i u planu jos tri .
Stabilna dionica sa mogucnošću dobrog rasta u ovoj godini .
Ispravite me ako griješim

ti si mali mišek..kakav mrtvi potop?
gledaj i čitaj vijesti..danas smo na 380 ili najkasnije sutra, ali ipak mislim danas
[/quote]

Malo se previše zalječes sa tim jezikom a takvi inace polizu nesto sto nebi trebali .
Ja sigurno nisam mišek .
A po tome što gledaš vijesti vidi se da si puno informiran . Ako ti je to jedini izvor informacija daleko čes dogurati .
U startu ti je pala za 2.34 % .
Nečes tako brzo vidijeti 380 i čitaj sta pišem .
[/quote]
pazi ti razinu bahatosti!!!
ovaj tjedan ću je vidjeti i tebi malom mišeku prodati…heheh
čekaj i gledaj…
rađe si napravi novi nick…imaš ga već 2 sata…mišek mamin…
zašto admini dozvole ekipi da svaki dan naprave 15 nickova? ovo je smiješno…

p.s. eto nas na 340..nakon kaj odblokiraju igh eto nas na 350…a tijekom tjedna na 380…
btw ti čitaj kaj pišem i kaj piše seebiz.eu pogotovo kaj se piše u Buzinu..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Velika borba od 335-340 Kn. Ajmo naši, ajmo lijevi.

...





Nema tu potopa po meni . Poslovi u Norveškoj , Švedskoj , Estoniji itd. i plus izgradnja vjetroelektrane i u planu jos tri .
Stabilna dionica sa mogucnošću dobrog rasta u ovoj godini .
Ispravite me ako griješim

ti si mali mišek..kakav mrtvi potop?
gledaj i čitaj vijesti..danas smo na 380 ili najkasnije sutra, ali ipak mislim danas
[/quote]

Malo se previše zalječes sa tim jezikom a takvi inace polizu nesto sto nebi trebali .
Ja sigurno nisam mišek .
A po tome što gledaš vijesti vidi se da si puno informiran . Ako ti je to jedini izvor informacija daleko čes dogurati .
U startu ti je pala za 2.34 % .
Nečes tako brzo vidijeti 380 i čitaj sta pišem .
[/quote]
pazi ti razinu bahatosti!!!
ovaj tjedan ću je vidjeti i tebi malom mišeku prodati…heheh
čekaj i gledaj…
rađe si napravi novi nick…imaš ga već 2 sata…mišek mamin…
zašto admini dozvole ekipi da svaki dan naprave 15 nickova? ovo je smiješno…

p.s. eto nas na 340..nakon kaj odblokiraju igh eto nas na 350…a tijekom tjedna na 380…
btw ti čitaj kaj pišem i kaj piše seebiz.eu pogotovo kaj se piše u Buzinu..

[/quote]

Pa rekao si danas na 380 . A meni ih nečes sigurno prodavati jer me ne zanimaju .
Da me zanimaju kupio bi ih danas ili sutra do idu po povoljnoj cijeni .

Najviše volim ove nezainteresirane koji se interesiraju na topicu neinteresantne dionice.

...

New Report

Close