DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 20:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

bok,,,dividenda hoče ove g, biti,,,,


bok,,,dividenda hoče ove g, biti,,,,

jeli ti pitaš ili nas informiraš?

pa dobro zašto pada cijena DLKV?
nismo mi izgubili posao u CG nego IGH i THNK! [angry]
mi dobivamo poslove po cijelom svijetu- pa padamo, a oni ih gube -pa rastu… koja je ovo blesava burza! [angry]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

http://www.vecernji.hr/vijesti/hrvatska-ce-energetske-projekte-2020-uloziti-15-milijardi-eura-clanak-101541


pa dobro zašto pada cijena DLKV?
nismo mi izgubili posao u CG nego IGH i THNK! [angry]
mi dobivamo poslove po cijelom svijetu- pa padamo, a oni ih gube -pa rastu… koja je ovo blesava burza! [angry]

a reci mi zasto ne bi padalo, jel imas koju osnovu o tome da bi trebalo rasti, pa bolje je orociti pare nego ubaciti u dlkv, ja ga ne prodajem jer se jos uvjek nadam nekom boom-u u energetici i to ali sve je to li la


pa dobro zašto pada cijena DLKV?
nismo mi izgubili posao u CG nego IGH i THNK! [angry]
mi dobivamo poslove po cijelom svijetu- pa padamo, a oni ih gube -pa rastu… koja je ovo blesava burza! [angry]

Normalno je da pada jer je ovo neperspektivna dionica.
Naviknut ćete se prije ili kasnije

[thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Hrvatska svojom energetskom strategijom otvara vrata stranim investiorima, odnosno izravnim vanjskim ulaganjima u ostvarenju elektroenergetskih projekata u našoj zemlji. Do 2020. godine, prema energetskoj strategiji, u Hrvatskoj se u energetske investicije planira uložiti 15 milijardi eura, a u idućih desetak godina energetika će biti područje najvećih investicija i jedan od glavnih pokretača razvoja gospodarstva. Najavila je to premijerka Jadranka Kosor u svom govoru jučer u Budimpešti na energetskom summitu u organizaciji Višegradske skupnine.

– Očekujem da će deklaracija koju donosimo potaknuti gospodarstvenike zemalja regije u sudjelovanju u implementaciji projekata vezanih uz sigurnost opskrbe energijom. Očekujem da će EU također dati potporu ovim projektima kako bismo i kroz energetsku suradnju pronašli brži put izlazu iz gospodarske krize u našem kontinentu – poručila je premijerka koja je prva hrvatska predsjednica Vlade koja je sudjelovala i na sastanku premijera zemalja članica Višegradske skupine koju čine Mađarska, Češka, Poljska i Slovačka.

Energetski projekti za koje se Vlada opredijelila i od kojih, potvrdila je J. Kosor, unatoč krizi ne odustaje su dalekovod Ernestinovo-Pećuh koji će biti gotov u travnju, zatim gradnja LNG terminala na otoku Krku, ali i gradnja obnovljivih izvora energije, odnosno vjetroelektrana.

Premijerka je ustvrdila kako Hrvatska postaje jedan od važnih energetskih čimbenika u ovom dijelu Europe. Interkonekcijski plinovod između RH i Mađarske, nastavila je, popudbina je u energetskom smislu koju RH nosi u članstvo EU. Predsjednica Vlade je pak, kako je rekla, iznimno zadovoljna razgovorom s premijerima zemalja članica Višegradske skupine koju su Hrvatskoj "dali istinsku potporu što je još jedan znak da će RH uskoro postati članica EU".

http://www.vjesnik.hr/html/2010/02/24/Clanak.asp?r=gos&c=1



pa dobro zašto pada cijena DLKV?
nismo mi izgubili posao u CG nego IGH i THNK! [angry]
mi dobivamo poslove po cijelom svijetu- pa padamo, a oni ih gube -pa rastu… koja je ovo blesava burza! [angry]

….naravno perspektivne su samo one koje ti imaš , ako uopće imaš išta…..kako ti više ne dosadi ili bar napiši koliku plaću primaš za svoje baljezgarije……

Normalno je da pada jer je ovo neperspektivna dionica.
Naviknut ćete se prije ili kasnije

[thumbsup]
[/quote]

…naravno perspektivne su samo one koje ti imaš , ako uopće neku dionicu imaš ili si usput moga napisat koliku plaću primaš za ove baljezgarije po forumu……. [bye]



pa dobro zašto pada cijena DLKV?
nismo mi izgubili posao u CG nego IGH i THNK! [angry]
mi dobivamo poslove po cijelom svijetu- pa padamo, a oni ih gube -pa rastu… koja je ovo blesava burza! [angry]

Normalno je da pada jer je ovo neperspektivna dionica.
Naviknut ćete se prije ili kasnije

[thumbsup]
[/quote]

Kolega Fedya, bolje lupite po asku dok je još ovako nisko, imati ćete bolji ulaz i od kolege Severa i od kolegice Spomenke…………..poslije im to možete prodati po 400 kuna, njima je i to jako povoljan ulaz…… [wink]

Zar ne vidite da Vlada misli s vašim novcima ući u investicije od 15 milijardi eura u idućih deset godina. Nemojte čekati dugo, jer vlakić samo što nije krenuo? Karte molim [cool]

http://www.kucilooro.webs.com/




pa dobro zašto pada cijena DLKV?
nismo mi izgubili posao u CG nego IGH i THNK! [angry]
mi dobivamo poslove po cijelom svijetu- pa padamo, a oni ih gube -pa rastu… koja je ovo blesava burza! [angry]

Normalno je da pada jer je ovo neperspektivna dionica.
Naviknut ćete se prije ili kasnije

[thumbsup]
[/quote]

Kolega Fedya, bolje lupite po asku dok je još ovako nisko, imati ćete bolji ulaz i od kolege Severa i od kolegice Spomenke…………..poslije im to možete prodati po 400 kuna, njima je i to jako povoljan ulaz…… [wink]

Zar ne vidite da Vlada misli s vašim novcima ući u investicije od 15 milijardi eura u idućih deset godina. Nemojte čekati dugo, jer vlakić samo što nije krenuo? Karte molim [cool]
[/quote]

Dajte kolega vidra, pa kao da su kolega Vilim i Spomenka neko mjerilo.
Pa nemoguće je nemati bolji ulaz od njih i od kolege "Sve ispod 400 kuna je super kupnja" poznatijeg kao Geronimo.
To je jasno.
Vlada će ulaziti u investicije?
Ova Vlada vam je kao jaja iz Koke.
Ima ograničen rok trajanja.
Jedina razlika je što se Vlada usmrdila i prije isteka roka

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

DLKV je IMHO na ovim cjenovnim razinama OK buy, samo ovo netko brutalno rasprodaje unazad koji mjesec već. Kad god pomislim da više nema, kreće nova tranša. U top 10 nema promjene, ali nekako mi se čini kao da je prodaja od jednog subjekta (ovo je subjetkivno moj dojam, moguće da griješim). Pitam se koliko toga prodavač još ima i na koliko mu je to računa raspoređeno jer tolika količina dionica mislim da bi se vidla u top 10.

New Report

Close