DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 18:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Može li ovo utjecati na cijenu?

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/dorh-istrazuje-dalekovod-i-cijenu-rijeckih-bukobrana,68864.html


Ne, jer je već utjecala i srušila cijenu dlkv. Moć medija je ogromna, naročito kada se piše u negativnom kontekstu. Da nije žalosno, bilo bi smiješno.
Baš me zanima šta će i kako će ti isti mediji sročiti članak, kada (htjeli ili nehtjeli) moraju nešto pozitivno napisati o dalekovodu.
Onako, usput……vratili su se predstavnici dlkv (jučer) iz Kazahstana. Da vidimo šta će nam predstaviti……

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Može li ovo utjecati na cijenu?

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/dorh-istrazuje-dalekovod-i-cijenu-rijeckih-bukobrana,68864.html


Ne, jer je već utjecala i srušila cijenu dlkv. Moć medija je ogromna, naročito kada se piše u negativnom kontekstu. Da nije žalosno, bilo bi smiješno.
Baš me zanima šta će i kako će ti isti mediji sročiti članak, kada (htjeli ili nehtjeli) moraju nešto pozitivno napisati o dalekovodu.
Onako, usput……vratili su se predstavnici dlkv (jučer) iz Kazahstana. Da vidimo šta će nam predstaviti……
[/quote]

Da lagano vežemo pojaseve? Polijećemo! [smiley]



Može li ovo utjecati na cijenu?

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/dorh-istrazuje-dalekovod-i-cijenu-rijeckih-bukobrana,68864.html


Ne, jer je već utjecala i srušila cijenu dlkv. Moć medija je ogromna, naročito kada se piše u negativnom kontekstu. Da nije žalosno, bilo bi smiješno.
Baš me zanima šta će i kako će ti isti mediji sročiti članak, kada (htjeli ili nehtjeli) moraju nešto pozitivno napisati o dalekovodu.
Onako, usput……vratili su se predstavnici dlkv (jučer) iz Kazahstana. Da vidimo šta će nam predstaviti……
[/quote]

U kojoj je to fazi???

http://www.poslovni.hr/140546.aspx

Ulaganje u cestovnu infrastrukturu na području Dubrovačko-neretvanske županije u ovoj će godini iznositi 730 milijuna kuna,
Bačić je istaknuo kako radovi na autocesti Zagreb-Dubrovnik neće biti zaustavljeni već će se nastaviti punim intenzitetom
Od ukupno 530 milijuna kuna predviđenih za gradnju autocesta u Dubrovačko-neretvanskoj županiji najveći se dio, 520 milijuna kuna odnosi na puni profil autoceste Ravča-Ploče,
[/u]

Iz Dalekovodove prezentacije prilikom uvrštenja u služebeno tržište ZSE

Investitor: HAC
Vrijednost projekta (mil EUR): 53
Opis: Opremanje dionice Ravča-Ploče

Status: Odgođeno

Dobro, promjenio se status.

Bilo kako bilo vlada će ako se izjalovi posau u C.G. morati uću u za ova vremena rizičnu investiciju nastavka radova na autocesti prema Dubrovniku.
Za Dalekovod je ova druga opcija bolja jer tu već ima dogovorene projekte i kada se sve drugo vezano za energetiku posloži za koji mjesec, godina i neće biti uopće tako loša.

Nema nikoga sa nečim novim.
Zar smo izgubili Kazahstan?


Nema nikoga sa nečim novim.
Zar smo izgubili Kazahstan?

a kaj da pišemo… u zadnje vrijeme se ionak komunicira samo na način: "špekul sim špekul špekul tam"… strpljenja ljudi nemre sve u pet min, cijela nova ulagačka godina je ispred nas, biti će DLKV-R-A i na barem 100 kuna višim razinama, možda i na nižim, ali ja kažem da prije vrijedi ono prvo… a to vrijedi i za sve ostale dionice

oooo vid šta prošlo, i tata bi sine

Da pitao bih moje prijatelje iz dalekovoda(radnike),kad če mo na upuhavanje optičkih kablova,društvu je spora veza…motorola 2009 koridor C5

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

… posao neće propasti-u CG će se raditi…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


oooo vid šta prošlo, i tata bi sine

Prošlo ti je jer sam ja sklonio nalog kupnje 50kom sa 343,53.
He he!

26.11.2010 - Dan D

svaka čast filija

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close