DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
4.281
1,274
3,34
3,36
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

i ja mislim,da je taj izvan top 10,jer u top 10 i nisu velike izmjene.ovaj kupac pričeka,da se pojavi nešto prodaje i onda opali.prije korekcije na zapadu pokupio sve do 358 ,a kad korekcija završi,mogli bi i puno više.

danas dokupljivao na razinama 342-341

gdje se dalekovodaši,dajte malo komentara,naravno optimističnih
nije mi jasno zašto ima malo komentara,kompanija zaslužuje više,barem se nadam

Mislim da će uskoro i dlkv pičiti prema višim cijenama kao i igh i tehnika. [thumbsup]


gdje se dalekovodaši,dajte malo komentara,naravno optimističnih
nije mi jasno zašto ima malo komentara,kompanija zaslužuje više,barem se nadam

Evo me, tu sam. Razmišljam……..

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-konstruktor%2c-igh-i-tehnika-dostavili-garancije!,68048.html

Odlična vijest, ne samo za članice konzorcija nego i za cijeli sektor. Neki dan je rečeno da će na tom
projetku raditi 5.000 ljudi, skoro svi iz Hrvatske. Još prošle godine kada je dobiven ovaj posao napisao sam a to ću ponoviti i sada da iako nije zvanično u konzoriciju Dalekovod će imati znatan udio
u ovom projektu. Treba zanti da Dalekovod ima izuzetnu poslovnu suradnju sa sve tri kompanije.
Sa IGH i Konstruktorom je skupa surađivao na mnogim projektima u hrvatskoj (od cestogradnje do
Spaladium Arene), a Tehnika im gradi Sky office. Iz tog razloga nevidim kome bi oni mogli dati drugom da im radi opremu na ovom prijektu. Osim toga, koliko se sjećam na ovoj autocesti trebalo bi biti negdje oko 40-tak tunela. Prisjetimo se tko oprema najbolje tunele u Europi.

http://www.dalekovod.com/novosti/2008/03-09-2008.html

Biti će ovdje puno zastupljen Dalekovod.

Netko se dobro nakrcao, a potom netko dobro iskrcao.

Dlkv je tu kada treba padati,a u rastu je najslabiji.


Dlkv je tu kada treba padati,a u rastu je najslabiji.

A opet teško je zamisliti da se neka ozbilnija autocesta radi bez njih bili oni u konzorciju ili ne… [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

…da nema burekinvestitora i DLKV bi bio u poz-blokadi…ugledajte se na investitore THNK…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…da nema burekinvestitora i DLKV bi bio u poz-blokadi…ugledajte se na investitore THNK…

Gledaj promet. Tehniku zablokira tko poželi ali Dalekovod je ipak nešto konkretnije.

who dares, wins

Decki ovdje IDE lijepi trend prema vecim vrijednostima… Navodno su dobili jos poslova u skandinaviji… Pricekajmo obavijest na ZSE!!!

Jedan veci posao kazu…. I dosta profitabilan!!!

Uz Montenegro bi mogao Dalekovod probiti vrh iz 2009!

Ponavljam ….. NAVODNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [proud]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close