DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 08:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
3.810
1,134
3,32
3,38
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

koliko oni moraju biti dobri,da bi veliki to nagradili,ovi neki gubitaši se nagrađuju,jer su im minusi smanjeni,a dlkv se gazi
tko je tu lud

Ma to su ovi na asku ispod 355 već uračunali [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Vaš link

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

b,

Vaš link


bibi polako srušit ćeš ga na 320 [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Novi poslovi Dalekovoda u Francuskoj, Estoniji i Švedskoj

Dalekovod je danas u tri odvojena priopćenja objavljena na Zagrebačkoj burzi izvijestio o sklopljenim ugovorima na tržištima Francuske, Estonije i Švedske.

Sve skupa 2,5 milijuna eura.
Ako ovako nastave možda do 6 mjeseca skupe i za plaće radnicima.
Držimo fige
[bye]
[/quote]
hahahaha, ma di si Fedya, ratni druže [lol] bez tebe bi mi ovdje bilo dosadno……
Kakav 6 mjesec? Pa do tada smo u stečaju, što znači da će biti za plaće……
[lol] Sada gibam……moram ovima iz uprave pomoći spakirati torbe za Remetinec…..ipak sam ja ovdje samo potrčko…..

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


b,

Vaš link


bibi polako srušit ćeš ga na 320 [lol]
[/quote]

postavio bidušu … [pray]

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379




Novi poslovi Dalekovoda u Francuskoj, Estoniji i Švedskoj

Dalekovod je danas u tri odvojena priopćenja objavljena na Zagrebačkoj burzi izvijestio o sklopljenim ugovorima na tržištima Francuske, Estonije i Švedske.

Sve skupa 2,5 milijuna eura.
Ako ovako nastave možda do 6 mjeseca skupe i za plaće radnicima.
Držimo fige
[bye]
[/quote]
hahahaha, ma di si Fedya, ratni druže [lol] bez tebe bi mi ovdje bilo dosadno……
Kakav 6 mjesec? Pa do tada smo u stečaju, što znači da će biti za plaće……
[lol] Sada gibam……moram ovima iz uprave pomoći spakirati torbe za Remetinec…..ipak sam ja ovdje samo potrčko…..
[/quote]

Znate da sam ja uvijek tu kad je najteže, kolega Alabama.
U mene se možete pouzdati.
Recite, da li će ovi novi veliki poslovi na stranim tržištima biti dovoljni da pokriju troškove antifriza za kamione te troškove ogrjeva i deka za radnike u Norveškoj?

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Nego, kolega Alabama je najavio iskrcaj krajem siječnja ili početkom veljače pa se pitam jesu li ovi komadi od 200 – 300 njegovi ili još netko ima sličan termin.


Nego, kolega Alabama je najavio iskrcaj krajem siječnja ili početkom veljače pa se pitam jesu li ovi komadi od 200 – 300 njegovi ili još netko ima sličan termin.

Nisu moji, kolega. Pa nisam lud da sada prodajem. Vidiš da se tu zekam sa fedyom. Čekam FI…….a i malo veći poslić…….da nebude samo za plaće kak on veli…….hebote, sad sam se sjetio da sam zaboravio kupiti lješnjake na placu………bem ti starost, kaj sad ženi reći?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Nego, kolega Alabama je najavio iskrcaj krajem siječnja ili početkom veljače pa se pitam jesu li ovi komadi od 200 – 300 njegovi ili još netko ima sličan termin.

Nisu moji, kolega. Pa nisam lud da sada prodajem. Vidiš da se tu zekam sa fedyom. Čekam FI…….a i malo veći poslić…….da nebude samo za plaće kak on veli…….hebote, sad sam se sjetio da sam zaboravio kupiti lješnjake na placu………bem ti starost, kaj sad ženi reći?
[/quote]

Feđa ti se ne zeka, on ti je mrtav ozbiljan kad se raspiše o Dalekovodu, a kad u Jutarnjem izađe neki članak sav radostan odmah kupuje i tiskano izdanje, izrezuje i slaže u porodični album.., za lješnjake ti baš i ne mogu pomoći, Feđa može…, ali onda bi ostao bez jedinog..[rolleyes].,
…kaži ženi da ti pravi kolače s orasima…

Evo malo pregleda današnjeg mrcvarenja, sve u rasponu 5-6 kuna…

@sappy
Ma znam kolega, ali kada nemožeš protiv njega…….mlad je i nadobudan…….a kao da mu se nekamo žuri. Pa kak se meni nikam ne žuri? Narast će dlkv……….pa ja sam na nekim dionicama i 5 godina čekao i uzeo 800%……zna to dobar dio starih forumaša ovdje……..da ne nabrajam sada….

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

update…

New Report

Close