DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 17:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nevjerojatan pesimizam na burzi, velika nelikvidnost, mi toliko zaostajemo u rastu za svitom…


Nevjerojatan pesimizam na burzi, velika nelikvidnost, mi toliko zaostajemo u rastu za svitom…

Ne bi mene to brinulo niti malo da nam je gospodarstvo stabilno, ali je koma totalna. U godinu dana bez posla je ostalo skoro 50.000 ljudi, a za iduću godinu crne prognoze očekuju isti takav broj.
Proračun ide na novi rebalans jer opet fali nekoliko milijardi, maloprodaja je u listopadu podbacila -15%, a prosinac koji je uvijek bio nažešći u potrošnji imat će pad od cca 2 milijarde. Ljudi su bez para, Kosorica nam mažnjava lovu kroz HARAČ (da, to je HARAČ koliko god da se gospodi iz Vlade ne sviđa taj izraz) i povećan PDV i totalno je osiromašila građane da našim novcem nahrani debele državne službenike s božićnicom, regresom itd…
Sve investicije su stale, kako državne, tako i privatne. Sreća da DLKV dobija nešto poslova vani, inače bi bilo gadno, ali za ostale ne znam kako će se izvući. Kod DLKV je dodatno loše što imaju ogroman free float od cca 80% i puno malih dioničara koji će u ovoj krizi prodavati dionice da bi preživjeli. Za DLKV kao firmu se ne bojim, ali cijena dionice na burzi mogla bi opasno zarolati dolje s prvim jačim padom tržišta. Ja sam kupovao na 400 kn, pa sad čekam da vidim gdje je dno da popravim prosjek….Imao sam nekih iluzija da ćemo se uskoro vratiti na 400 kn, ali surova stvarnost mi je otvorila oči, prije ćemo na 300 nego na 400 [embarass]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!




Cijenjeni kolege,

da li smo propustili neke info o DLKV-R-A?


ako nisi kupio ,,propustio si sisanje ,budi zadovoljan…. [cool]
[/quote]
Zakaj šišanje? Pa tek se pola sata trguje……..a i sutra je dan.
[/quote]
SISANJE NEGO STO [cool] pogledaj cjenu…bjezanija brale [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

-dlkv

hebiga ovaj zadnji trejd nije uspio, nula kuna po minuti
ali zato ona prva dva jesu [kiss]

http://www.kucilooro.webs.com/





Cijenjeni kolege,

da li smo propustili neke info o DLKV-R-A?


ako nisi kupio ,,propustio si sisanje ,budi zadovoljan…. [cool]
[/quote]
Zakaj šišanje? Pa tek se pola sata trguje……..a i sutra je dan.
[/quote]
SISANJE NEGO STO [cool] pogledaj cjenu…bjezanija brale [bye]
[/quote]
Cijena mi je o.k…………..ja i dalje skupljam

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


-dlkv

hebiga ovaj zadnji trejd nije uspio, nula kuna po minuti
ali zato ona prva dva jesu [kiss]

To vam je kolega ono kad krava da punu kantu mlijeka i onda sve prosuje na kraju

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


-dlkv

hebiga ovaj zadnji trejd nije uspio, nula kuna po minuti
ali zato ona prva dva jesu [kiss]


Hebiga, kad neznaš. Pusti dlkv, drži se hidre……tam nemreš fulat na trejdanju……mislim možeš samo ispušiti…

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.






Cijenjeni kolege,

da li smo propustili neke info o DLKV-R-A?


ako nisi kupio ,,propustio si sisanje ,budi zadovoljan…. [cool]
[/quote]
Zakaj šišanje? Pa tek se pola sata trguje……..a i sutra je dan.
[/quote]
SISANJE NEGO STO [cool] pogledaj cjenu…bjezanija brale [bye]
[/quote]
Cijena mi je o.k…………..ja i dalje skupljam
[/quote]
kolega …stamparija casha radi 30 sati na dan….pa skupljate od 380 kn……. [undecid]?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ako hočemo naprijed iz brodara skaču građevinari.
Kada nemam pojma?
Svi se nadamo da čemo dobit posla negdje u susjedstvu ili na istoku ili u Rusiji.
Koliko je to realno?
Mislim da da.
Dlkv , Ingra i Thnk su pre jake i pre ozbiljne sa dobrim renomeom i smatram da za njih nema zime.
Glede Bussines HRa i njihovog jutrašnjeg članka u najmanju ruku je neozbiljan i tendeciozan.
Nikakve nove info. Sve što su napisali bilo je več odavno poznato. Zašto su to napisali baš jutros?????

@inverter
kolega …stamparija casha radi 30 sati na dan….pa skupljate od 380 kn……. undecided?????

Istina, kolega. Kupovao sam i po 390, 380, 365, 326, a najviše po 33x. Imam ga dosta i u minusu sam trenutno.
Ne kužim ovo o štampariji………..misliš da nemam love……ili kaj. Pa ja sam debelo prije današnjeg dana napisao kada ću početi prodavati, jer ne mogu sve prodati u jednom danu. Kada vidiš naloge od 2500 kom. na bidu, znati ćeš da ja prodajem. A dotad, kaj bude. Možda i ispušim, ali teško.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


@inverter
kolega …stamparija casha radi 30 sati na dan….pa skupljate od 380 kn……. undecided?????

Istina, kolega. Kupovao sam i po 390, 380, 365, 326, a najviše po 33x. Imam ga dosta i u minusu sam trenutno.
Ne kužim ovo o štampariji………..misliš da nemam love……ili kaj. Pa ja sam debelo prije današnjeg dana napisao kada ću početi prodavati, jer ne mogu sve prodati u jednom danu. Kada vidiš naloge od 2500 kom. na bidu, znati ćeš da ja prodajem. A dotad, kaj bude. Možda i ispušim, ali teško.


prodajes na BIDU?????? ili tjeranje ovcica na kupnju….tim nalogom?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Jel ovo danas bilo zatvaranje gapa od prije tjedan dana, zdravi rast bi trebao biti održiv?

New Report

Close