DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 15:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


..Ističe kako su i do sada imali transparentan odnos prema ulagačima i javnosti, a ulazak u Službeno tržište samo je korak više. “Očekujemo da nam se poveća investitorska baza. Naime, fondovi koji su veliki ulagači sada imaju još veću mogućnost ulagati u Dalekovod. Isto tako, kotiranje na Službenom tržištu povećava ugled kompanije”, kaže Martinčić.
..kako lažljivka slaže navlakušu!?
prvi puta sam ušao u DLKV 22.10.2007.god. po 1740,00 kn, i od tad pa do dana današnjeg sam bio u neprekidnom minusu!
kako samo Martinčićka može ovako javno i besramno lagati i mene i hrpu ostalih ulagača koji su tada uložili u DLKV..
da su "imali transparentan odnos prema ulagačima i javnosti"!
pa da! i jesu, istina!
od 22.10.2007. god. su transparentno prebacivali moju lovu na njihov konto, i ne samo moju!
nikad više nećeš mene, DLKV- glasnogovornice, Y…T!

Neznam koja je dionica kupljena u to vrijeme donijela profit do današnjeg dana, ali ako si pravovremeno ulazio i izlazio nebi danas bio toliko ogorčen.


..Ističe kako su i do sada imali transparentan odnos prema ulagačima i javnosti, a ulazak u Službeno tržište samo je korak više. “Očekujemo da nam se poveća investitorska baza. Naime, fondovi koji su veliki ulagači sada imaju još veću mogućnost ulagati u Dalekovod. Isto tako, kotiranje na Službenom tržištu povećava ugled kompanije”, kaže Martinčić.
..kako lažljivka slaže navlakušu!?
prvi puta sam ušao u DLKV 22.10.2007.god. po 1740,00 kn, i od tad pa do dana današnjeg sam bio u neprekidnom minusu!
kako samo Martinčićka može ovako javno i besramno lagati i mene i hrpu ostalih ulagača koji su tada uložili u DLKV..
da su "imali transparentan odnos prema ulagačima i javnosti"!
pa da! i jesu, istina!
od 22.10.2007. god. su transparentno prebacivali moju lovu na njihov konto, i ne samo moju!
nikad više nećeš mene, DLKV- glasnogovornice, Y…T!

Barem ste iskreni, mnogi se hvale pravovremeni ulaskom, pa izlaskom, i tako nekoliko puta, sve sami znalci.Sigurno ima i takvih , al večina rođo moj nije to osjetila.Samo si pojedinci umišljaju, a oni pravi koji su i okrenuli neku lovu iskreno oni se neće hvaliti sa nekim brutalnim zaradama.Ako ste več kupovali po toj cijeni , ćekajte , što drugo vam preostaje……………………………………………………………..

otvoreno na 360,11…. [bye]

Cijenjeni kolege,

da li smo propustili neke info o DLKV-R-A?

…promet već preko milon kuna… [thumbsup]

…promet već preko milon kuna… [thumbsup]


A samo prošli tijedan hrpa napisa kako dlkv ide ispod 300 k, stručnjaci su se samo malo prevarili, jedino je LEGA shasha opetovano branio ovu dionicu, koliko je tu zalutalih likova……………………………………


Cijenjeni kolege,

da li smo propustili neke info o DLKV-R-A?


ako nisi kupio ,,propustio si sisanje ,budi zadovoljan…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Cijenjeni kolege,

da li smo propustili neke info o DLKV-R-A?


ako nisi kupio ,,propustio si sisanje ,budi zadovoljan…. [cool]
[/quote]
Zakaj šišanje? Pa tek se pola sata trguje……..a i sutra je dan.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ovo je spas za nas male dioničare.Uprava ovime vrača povjerenje fondova da ovi svi natpisi po novinama nisu točni.Gledajte kako tone IGH-a,tako bi tonuo i DLKV da nije ovo napravljeno.Inače nam je situacija u državi,holdingu i da ne nabrajam dalje KOMA.Lijepi pozdrav svima koji su u DLKV-u.

Nažalost idemo i mi polako u minus. Ali ne brine me, tu ću biti još 2 godine i dočekati cijenu cca 5000 kn.


Ovo je spas za nas male dioničare.Uprava ovime vrača povjerenje fondova da ovi svi natpisi po novinama nisu točni.Gledajte kako tone IGH-a,tako bi tonuo i DLKV da nije ovo napravljeno.Inače nam je situacija u državi,holdingu i da ne nabrajam dalje KOMA.Lijepi pozdrav svima koji su u DLKV-u.

Bojim se da je ovo danas ipak jednokratni, da ne kažem jednodnevni, učinak obavijesti o višoj kotaciji. Sutra ćemo biti pametniji, ali bojim se da ova obavijest neće uspjeti poništiti niti 1/3 negative što su je novine nanijele ovoj dionici [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

http://seebiz.eu/hr/burze/zaran-peric-dubai-ce-donijeti-rast-crobex-a,63480.html

New Report

Close