DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 13:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@buda
Naveo sam da je to zadnje kaj sam našao. Belišće i dalekovod se ne mogu uspoređivati. "uzletio"……to i ne očekujem od dlkv, ali ga bar neće rokati. Koliko vidim, Malić se smirio, afere nema……uprava ne karta belu u Remetincu. Da sada puno ne trkeljam………rekao sam svoje od 748 -756 stranice. Naveo sam čak i neki datum kada očekujem puno više od uvrštenja na službeno tržište. Živi bili, pa vidjeli…..

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Nitko nije odg. jednostavnim jezikom dali je dobro ili loše za male dioničare što žele na službeno tržište? Mislim da je jako puno onih koje to zanima (incl. me) 🙂


Nitko nije odg. jednostavnim jezikom dali je dobro ili loše za male dioničare što žele na službeno tržište? Mislim da je jako puno onih koje to zanima (incl. me) 🙂

Tko to pogodi zaraditi će, znaš da znanje košta. [lol]

who dares, wins


Nitko nije odg. jednostavnim jezikom dali je dobro ili loše za male dioničare što žele na službeno tržište?

Žele u višu, strožu kotaciju. Iz druge u prvu ligu.
Mislim da nije potrebna velika filozofiija da se shvati.

samo prilika da se veliki iskrcaju


samo prilika da se veliki iskrcaju

Daj ti meni molim te reci tko je od TOP10 prodavao ispod 400 kn?
Za CTG mi nemoj pisati jer je svima jasno da su njihovi nalozi na prodaji imali samo jedan cilj.


http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/56146/ttl/Slom-hrvatske-cestogradnje/Default.aspx

Forkasti za idućih par godina……Tko pogodi kako će se to odraziti na građevinara kao što je Dalekovod zaraditi će silne novce koje će svi ostali izgubiti……

hm, pa dalekovod koliko znam i nije igrač cestogradnje, to su Viadukt, IGH, Hidrel ?

samo me zanima kako će se kretat dalekovod sljedeći tjedan, oće ko ingra krenut u pad ili će nastavit rast?


samo prilika da se veliki iskrcaju

zato ih ti preduhitri u ponedjeljak [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Tko to još misli da je ulazak na službeno tržište prilika za iskrcavanje velikih, što će to biti iskrcavanje na Normandiju.
Tek kad se iskrcaš sa velikom lovom čeka te velika neizvijesnost i borba što s tim novcima. Kriza je posvuda i sada nitko ne može plasirati veća sredstva sigurno , lako niti nepimjetno.
Ulagači koji imaju veći broj dionica DLKV-R-A nisu tu od jučer nego su već duže vrijeme tu gdje jesu,i tu se dobro osjećaju. Nisu oni daily traderi niti mogu biti,jer je promet na ZSE ono što jeste.
Koliko vremena treba da se netko iskrca ko ima više desetaka tisuća dionica kada je prosječni dnevni promet 4000-5000 dionica. To traje ljudi moji i još k tomu ne bi oni sami prodavali , i drugi trguju , te se nakon tjedan dana vidi tko prodaje a tko kupuje i koliko.
Motiv ulaska na službeno tržište je i zbog toga da se svaki ugovor i slično stavlja pod povećalo, transakcije se striktnije prate ,te je to odgovor uprave na afere koje u zadnje vrijeme nanose štetu tvrtki, sa porukom da se tu nema što kardinalno kriti jer je protuzakonito.
Ulazak na službeno tržište je veliki plus kod inozemnih investitora(ako ne i uvijet za dobivanje poslova), jer se kod nas neće puno toga interesantnog događati u idućem srednjoročnom periodu.

http://www.poslovni.hr/134447.aspx

who dares, wins

..Ističe kako su i do sada imali transparentan odnos prema ulagačima i javnosti, a ulazak u Službeno tržište samo je korak više. “Očekujemo da nam se poveća investitorska baza. Naime, fondovi koji su veliki ulagači sada imaju još veću mogućnost ulagati u Dalekovod. Isto tako, kotiranje na Službenom tržištu povećava ugled kompanije”, kaže Martinčić.
..kako lažljivka slaže navlakušu!?
prvi puta sam ušao u DLKV 22.10.2007.god. po 1740,00 kn, i od tad pa do dana današnjeg sam bio u neprekidnom minusu!
kako samo Martinčićka može ovako javno i besramno lagati i mene i hrpu ostalih ulagača koji su tada uložili u DLKV..
da su "imali transparentan odnos prema ulagačima i javnosti"!
pa da! i jesu, istina!
od 22.10.2007. god. su transparentno prebacivali moju lovu na njihov konto, i ne samo moju!
nikad više nećeš mene, DLKV- glasnogovornice, Y…T!

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena" John F. Kennedy

@ sherry
Skuliraj malo, tko ti je kriv što si uletio u balon taman prije puštanja zraka. Pogodio si trenutak, zaista. Svi su pričali o balonu, svi se slagali, svi sve znali, ali eto, netko mora biti zadnji. A to si bio ti. I zašto sad kriviš dotičnu?

Do najbližeg zida i lupi! I budi sretan što žele u elitu. Mnogi mufljuzi žele van.

Take money and run....

New Report

Close