DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 00:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

KAKVA KATKALIZMA DALEKOVODA
upravo je netko istresao 1700 komada po bidu DLKV sve do 320 kn!!!
Izgleda da će DLKV na 300 kn već danas?!

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

Kolega Fedja

ako je netko primjerice kupio 1000 dlkv po 390, pa 1000 po 340, a ima joz za 10 X po toliko…
Pa njemu paše da pada i sve mu je ovo dobra kupnja

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

dlkv kirurski precizno do 320,00kn….po drugi put…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ne znam jesu li istinite ove afere koje dolaze do nas, ali činjenica je da je strahovit pritisak na prodajiu i da DLKV svaki dan padne cca 10 kn, što znači da bi do kraja tjednna mogao biti na 300 kn a onda ćemo vidjeti kuda dalje. Sve to ne čudi obzirom na ogroman free float od 90% dionica, a možda i svih 100%. Dobra firma, katastrofa od dionice. Mnogi su je preporučivali na 380 kn kao best buy ,a ona samo tone i tone [bye]

Preporučivali su je i na cijeni 1500-1950 kn. Npr. hrvoje Stojić je prognozirao da do kraja 2008.g. ide na 5000 kn.
I opet će tako preporučivati dok svi kokošari prodaju po cijenama ispod 1000 kn, cijene koja je realna za trenutno stanje.
A ova cijena je kao da mi netko nudi novi Renault za 1000 eura.


Kolega Fedja

ako je netko primjerice kupio 1000 dlkv po 390, pa 1000 po 340, a ima joz za 10 X po toliko…
Pa njemu paše da pada i sve mu je ovo dobra kupnja

Pa to i kažem,kolega Delux.
Na 250 kuna će biti fenomenalna kupnja.
A tek na 200.
Pa 05.03. sam ga kupio po 240, što ne bi sad po 200

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Kolega Fedya,ja bih volio kupit dlkv po 200 kn, a da poslovanje ostane na ovoj razini

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Kolega Fedya,ja bih volio kupit dlkv po 200 kn, a da poslovanje ostane na ovoj razini

Možda nečeš dugo da čekaš tu cenu. Poslovanje na ovoj razini? Onda če da bude i ispod ove cene i to debelo. Nema više tu šta da država pumpa. Ako ode gazda Jezda na turnir ovo če da bude dosta riskantna hartija.


Jos jednom bravo za dugorocnog ulagaca mirovinca g. Dinka

siroti dinko i on je u potrazi za lokalnim dnom…………. [cry]

ima li netko da se kuži u tehničku analizu pa da kaže dinku gdje je lokalno dno???
[bye]

http://www.kucilooro.webs.com/

Otpor je ovdje uzaludan. Vaši novci će biti asimilirani.

Resistance is futile! You will be assimilated!



Jos jednom bravo za dugorocnog ulagaca mirovinca g. Dinka

siroti dinko i on je u potrazi za lokalnim dnom…………. [cry]

ima li netko da se kuži u tehničku analizu pa da kaže dinku gdje je lokalno dno???
[bye]
[/quote]

Sve mi se čini da je dno bilo na 320. Počelo je gomilanje kupnje negdje oko te razine, a i sam sam malo podebljao količinu dklv u svom portfelju…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Mišljenje kolega cijena dalekovoda na dan 18,04,2009 cjena je bila 320 dok je lkpc bila990 a atlp650 pa me zanima u čem ja problem da ove ostale dioniceˇrastu polako ali su narasle a dlkv zapinje u čem ja ključ to je prije afere od neki dan.Poslove dobija a na cijeni dionice gubi a firma ok.

TA kazuje na nastavak pada, dno u ovom valu bi moglo biti na oko 290 kn

DPAVLETIC=DKONCAR=DSORC=MAJA4684=SCRAPMAN=....

New Report

Close