DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 21:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dalekovod do 02.12. tražio prevoditelja/prevoditeljicu za Libiju.

http://209.85.129.132/search?q=cache:8_mcBZoZyNgJ:www.biramkarijeru.hr/kategorija/ostalo/21/%3Fpage%3D10+Dalekovod+dd.+Mjesto+obavljanja+posla:+Libija,+Rok+prijave&cd=1&hl=hr&ct=clnk&gl=hr

Ajte vi koji ste dobri sa Malićem pitajte ga zbog čega. On je ipak najupućeniji u Dalekovod.


Dalekovod do 02.12. tražio prevoditelja/prevoditeljicu za Libiju.

http://209.85.129.132/search?q=cache:8_mcBZoZyNgJ:www.biramkarijeru.hr/kategorija/ostalo/21/%3Fpage%3D10+Dalekovod+dd.+Mjesto+obavljanja+posla:+Libija,+Rok+prijave&cd=1&hl=hr&ct=clnk&gl=hr

Ajte vi koji ste dobri sa Malićem pitajte ga zbog čega. On je ipak najupućeniji u Dalekovod.

Još im je u tijeku posao modernizacije ceste Nalut – Ghadamess u Libiji iz kraja 2008 (rok je kraj 2010.), a iskreno se nadam da im usluge prevoditelja nisu nuzne za taj projekt nego za nešto novo. Tko je bio zadnjih par godina u Libiji zna na što ceste tamo nalikuju i da predstoje veliki projekti u cestogradnji…(autoput bez ograde na sredini gdje svi voze +130 km/h odjednom fali komad ceste, a rupa 10 cm – pukle su mi obje prednje gume)

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Dalekovod do 02.12. tražio prevoditelja/prevoditeljicu za Libiju.

Još im je u tijeku posao modernizacije ceste Nalut – Ghadamess u Libiji iz kraja 2008 (rok je kraj 2010.), a iskreno se nadam da im usluge prevoditelja nisu nuzne za taj projekt nego za nešto novo.


Ili se dosadašnji prevoditelj iznervirao lošim libijskim cestama i otišao, ili traže nekog novog za novi projekt. Saznat ćemo.

Kako je Dalekovod u konzorciju za kupnju Aluminijskog kombinata u Mostaru – pobjedili na natječaju nije potpisan Ugovr zbog opstrukcije Bošnjačke strane – a Malićeve insinuacije idu u pravcu Mostara moguće je da je sva ova halabuka potaknuta iz redova AID-a u susjednoj nam državi. Cilj bi bio denuncirati kupce i onemogućiti im kupnju Aluminija u Mostaru. Valjda bi onda to isto ponudili Rusima koji su izgubili na natječaju!

Pogon Dalekovoda za prozvodnju Čel. stupova i ograda raznih profila,
u zadnje vrijemem kamioni s repro mat. dolaze češće nego inaće,
Skladišta im puna, a prije nekih 3 tjedna počeli su i sa noćnom smjenom.
To su Činjenice – bez drukanja

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

Kada vidim koliko posla imaju – Fakat mi nije jasno što se zbiva s cijenom dionice,
Al kad se sjetim da je to naš Crobex – tada mogu razumjeti zbrku i kontra-Logiku 🙂

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA


Dalekovod do 02.12. tražio prevoditelja/prevoditeljicu za Libiju.

Mislim da če uskoro da traže dobre advokate.


Kako je Dalekovod u konzorciju za kupnju Aluminijskog kombinata u Mostaru – pobjedili na natječaju nije potpisan Ugovr zbog opstrukcije Bošnjačke strane – a Malićeve insinuacije idu u pravcu Mostara moguće je da je sva ova halabuka potaknuta iz redova AID-a u susjednoj nam državi. Cilj bi bio denuncirati kupce i onemogućiti im kupnju Aluminija u Mostaru. Valjda bi onda to isto ponudili Rusima koji su izgubili na natječaju!

Malić puca na vlasništvo u Aluminij Mostar preko Tlm Šibenik pošto je Tlm bio vlasnik 15% Aluminija a Dalekovod je jedan od vlasnika Tlm

Imate ovdje koje se sve mogućnosti pružaju u Libiji.

http://www.hgk.hr/wps/portal/!ut/p/_s.7_0_A/7_0_P2?legacyWcmClippingUrl=http%3A%2F%2Fhgk.biznet.hr%2Fhgk%2Ftekst3.php%3Fa%3Db%26page%3Dtekst%26id%3D1757%26kid%3D1937

Projekti infrastrukture, stambene izgradnje i izgradnje željezničke mreže u Libiji

U okviru gospodarskih aktivnosti, od privremenog otpravnika poslova u Tripoliju, gosp. Vojka Senkera dobivena je obavijest o međunarodnim natječajima u Libiji.

AECOM, američka consuting tvrtka, angažirana od strane Libyan Housing and Infrastructure Board (HIB), kao Program Manager koji nadgleda svaki segment i fazu ogromnih ulaganja od najmanje 50 milijardi dolara u stambeno-poslovnu izgradnju, programe cesta i željeznica i komunalne infrastrukture. AECOM je najveća strana consulting tvrtka angažirana do sada u Libiji, s oko 300 zaposlenih u Libiji.

Kada to povežem sa ovim,

Poslovni, 14. rujan 2009.| Suzana Varošanec

"Dalekovod se upravo nalazi usred važnih poslovnih pregovora, a novi potencijalni poslovi vrijedni su više stotina milijuna eura", kaže Miličić i najavljuje da ovoga tjedna u Dalekovod dolaze dvije delegacije stranih investitora, a riječ je o potencijalnim partnerima iz Libije i Nigerije.

vjerujem da se radi o ipak nečem novom.

Ne znam jesu li istinite ove afere koje dolaze do nas, ali činjenica je da je strahovit pritisak na prodajiu i da DLKV svaki dan padne cca 10 kn, što znači da bi do kraja tjednna mogao biti na 300 kn a onda ćemo vidjeti kuda dalje. Sve to ne čudi obzirom na ogroman free float od 90% dionica, a možda i svih 100%. Dobra firma, katastrofa od dionice. Mnogi su je preporučivali na 380 kn kao best buy ,a ona samo tone i tone [bye]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

Polako kolega BRUTALNA zarada je zagarantirana!

e moji znalci [bye]

Bojim se da se ovdje već nazire nalog na bidu na 250 kuna.
Ali s obzirom da je kolega Geronimo naglasio da je svaka kupnja ispod 380 kuna odlična kupnja onda možemo zaključiti da je svakim danom sve bolje i bolje kupovati DLKV.
Nadam se da se kolega Geronimo dobro nakrcao i da uživa u ovim Božićnim akcijama i da će naći vremena čestitati svim ostalim sretnim kupcima.
Da li vas trebam podsjetiti što sam vam ja govorio na 400 kuna za DLKV ?
Mislim da ne moram.
Ali dobro, svako je kovač svoje sreće.
O,.ne, u trenutku dok ovo pišem DLKV je pao na 321 kunu.
Pa to je super cijena [bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

New Report

Close