DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.10.2024. u 17:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ovdje se više ne zna ko koga.
A imao sam namjeru danas kupovati. Priznajem, obeshrabrili me mediji.

Pa mogao si kupovati na S3 i prodati na dnu GAP-a.


Očito je da je slučaj s Skladgradnjom na tankim nogama pa sada treba inkriminirati još nekoga – izbor je pao na IGH i Dalekovod.
Radnici i dioničari su kolateralne žrtve!

Moji novinarski došaptači govore da je policija zaplijenila sve registre s ugovorima Skladgradnje u našim škverovima. A tu su im narasla krila…Najednom su se 2004. počeli baviti AKZ-om tako što su SILOM preuzeli radnike jedne druge AKZ firme, koja se morala povući iz posla pod pritiskom tadašnje politike. A onda su Skladovci dobivali posao po 2-4 puta većoj cijeni od normalne, slično kao u HAC-u.
Će da leti perušina ako bude istjeravanja na čistac…i sa Skladom, i s Dalekimvođenjem.

Previše se buke diglo ovde. Ako i nije bilo istrage sada bi moglo da bude. A jel sve čisto – to če vreme da pokaže. Lično – čisto sumnjam. I dalje tipujem na turnir u Remetincu.

Dalekovod je sjajna firma s vrhunskim potencijalom, ali na žalost to je i Podravka, PTKM, HPB i još neki. DLKV je dio šire priče koja je popunjavala cjelinu. Tu su svakako HEP i HAC najjači. Nadam se da će kad ova kriza prođe i DLKV biti na mjestu kojeg zaslužuje. Također netko će morati platiti robijom sve ono što se događa zadnjih deset godina jer tolika količina novca jednostavno ne smije nestati. To je bezobrazluk svih bezobrazluka. Trio MKB je samo operativa kao i Šestak i co.
Master mind je malo pametniji barem za sada. Sve ovisi o tome koliko daleko će kopati.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Ovdje se više ne zna ko koga.
A imao sam namjeru danas kupovati. Priznajem, obeshrabrili me mediji.

Znaš kako ti imenjak kaže: "Plaši se kada su drugi pohlepni, ali budi pohlepan kada su ostali plašljivi".

Gazde tvrde da se ne vodi nikakva istraga protiv njih, ali ja bi još pričekao koji dan…



Očito je da je slučaj s Skladgradnjom na tankim nogama pa sada treba inkriminirati još nekoga – izbor je pao na IGH i Dalekovod.
Radnici i dioničari su kolateralne žrtve!

Moji novinarski došaptači govore da je policija zaplijenila sve registre s ugovorima Skladgradnje u našim škverovima. A tu su im narasla krila…Najednom su se 2004. počeli baviti AKZ-om tako što su SILOM preuzeli radnike jedne druge AKZ firme, koja se morala povući iz posla pod pritiskom tadašnje politike. A onda su Skladovci dobivali posao po 2-4 puta većoj cijeni od normalne, slično kao u HAC-u.
Će da leti perušina ako bude istjeravanja na čistac…i sa Skladom, i s Dalekimvođenjem.
[/quote]

Tako i nastaju SLUČAJEVI…..rekla mi baba na placu i sl!
Zamisli ….Policija zaplijenila Ugovore! Pa mogli su poslati Financijsku policiju da pročešlja poslovanje i Brodogradilišta i Skladgradnje. Ali to naivni građani nepuše….Treba POLICIJA zaplijeniti nešto do čega se može doći bez ikakvih problema. Tako ispada kao da su dilali drogu,…Uglavnom samo šuplje priče!
Zašto se npr ne PROČEŠLJA Ugovor za izgradnju plinovoda za Plinacro.

Evo i cijelog demantija

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/46300/Dalekovod-Sve-optuzbe-su-lazne.html


Evo i cijelog demantija

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/46300/Dalekovod-Sve-optuzbe-su-lazne.html

Ovo je stvarna istina a novinari su lešinari, jer ne mogu dopustiti da hrvatska poduzeća zarađuju, a kada ne zarađuju onda se pojavljuju afere…

Treba tužiti jutarnji list zbog takve neistine, pa makar cijeli jutarnji list propao jer nanesena je velika šteta i za tu štetu novinari i cijelo novinsko društvo jutarnji list mora odgovarati…..

Nije dalekovod državna firma da mogu samo tako bacati optužbe i još besramno lagati. A sve zbog cilja da se poveća tiraža jutarnjem listu…

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Evo i cijelog demantija

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/46300/Dalekovod-Sve-optuzbe-su-lazne.html

Ovo je stvarna istina a novinari su lešinari, jer ne mogu dopustiti da hrvatska poduzeća zarađuju, a kada ne zarađuju onda se pojavljuju afere…

Treba tužiti jutarnji list zbog takve neistine, pa makar cijeli jutarnji list propao jer nanesena je velika šteta i za tu štetu novinari i cijelo novinsko društvo jutarnji list mora odgovarati…..

Nije dalekovod državna firma da mogu samo tako bacati optužbe i još besramno lagati. A sve zbog cilja da se poveća tiraža jutarnjem listu…
[/quote]

Tako su i Marinac i ekipa dali demantij a da ne pričam kako su se ovi iz HAC-a kleli da mirno spavaju i da su optužbe protiv njih smiješne

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Tako su i Marinac i ekipa dali demantij a da ne pričam kako su se ovi iz HAC-a kleli da mirno spavaju i da su optužbe protiv njih smiješne

Podravka je u državnim rukama, Hac državne ruke, priberi se i lakše diši nauči razlikovati privatnu firmu od državne …… I kao što su ovi u HAC odgovarali za loš rad i Podravki tako bi bilo i da novinari koji namjerno lažu a zato jer su povezani s mafijom i ostvaruju korist za svoj đep…..

Uskok treba provjeriti vezu između AZ fonda i toga novinara koji je namjerno plasirao lažnu vijest….
Tko je kupovao jučer treba provjeriti svaku transakciju…

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

….no comment…..



Evo i cijelog demantija

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/46300/Dalekovod-Sve-optuzbe-su-lazne.html

Ovo je stvarna istina a novinari su lešinari, jer ne mogu dopustiti da hrvatska poduzeća zarađuju, a kada ne zarađuju onda se pojavljuju afere…

Treba tužiti jutarnji list zbog takve neistine, pa makar cijeli jutarnji list propao jer nanesena je velika šteta i za tu štetu novinari i cijelo novinsko društvo jutarnji list mora odgovarati…..

Nije dalekovod državna firma da mogu samo tako bacati optužbe i još besramno lagati. A sve zbog cilja da se poveća tiraža jutarnjem listu…
[/quote]

Vrijeme će pokazati da su u laži kratke noge – ne treba sekirati i gubiti živce.

New Report

Close