DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.10.2024. u 15:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ajme koje šišanje je danas bilo. Tri čistačice saniraju podove [lol]

who dares, wins

"Tekst u Jutarnjem listu je pun netočnih konstrukcija temeljenim na, većim dijelom, neistinitim podacima", navode iz Dalekovoda. Pritom dodaju da je potpuno netočna tvrdnja u naslovu da su državne tvrtke u poslu s Dalekovodom izgubile 2 milijarde kuna. Dalekovod je zbog toga pokrenuo postupak podnošenja tužbe protiv nakladnika, urednika i novinara. "Dobit na inozemnim projektima je veća nego kod kuće i takvi nam napadi nanose nenadoknadivu štetu", stoji među ostalim u komentaru.

Ja bi sada od jutarnjeg lista putem suda tražio nadoknadu štete u iznosu od 100 milijuna Kn, jer ovakvim neistinama mora se stati na kraj, pa makar propao cijeli jutarnji list……

Pad od 10 posto je skoro 90 milijuna Kn na gubitku vrijednosti tvrtke… Ovako to će biti

pouka za sve ostale novinare……….. Ne možeš nekoga proglasiti krivim a sudskim putem nije dokazana krivnja

I treba se pozvati na Ustav RH…… Dalekovod sigurno dobiva parnicu……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ajme koje šišanje je danas bilo. Tri čistačice saniraju podove [lol]

Slučajno ili ne, jesi li primijetio da je šišanje uvijek tempirano tako da bude obavljeno u petak?
I onaj 11.09., kad je prošlo 23.000 dionica, je bio petak.

Ako si pratio trgovinu mogao si zaključiti da je jutros netko okinuo po bidu ( upleteni) sa cca 1000 kom i onda se je lijepo protrgovalo sa još cca 8000 kom po cijenama koje su bile još niže a ovi iz uprave u opće nisu izašli sa nikakvim očitovanjem na događanja juče na Skupštini i na natpise u novinama tako dugo dok se Burza nije zatvorila. Tu ih je više koji su sudjelovali u dezinformacijama.

who dares, wins

Ne daj bože ovdje nešto pozitivno o DLKV napisati, jedinice pljušte sa svih strana. Puno ih je izgleda bilo na frizuri jutros.

Otvaranje sa GAP-om, proboj nagli dolje, povrat do dna GAP-a al bez ulaska u GAP zonu.
Ne sviđa mi se iskreno ova situacija!


Eto,a kad ste se svi isčuđavali zašto AZ fond prodaje po toj smiješnoj cijeni od 420 kuna i kad sam vam ja pričao da je AZ fond na čelu s g. Dinkom Novoselcem uvijek korak ispred svih ostalih onda ste me popljuvali.Jednostavno je tome tako i lijepo sam vam objasnio koje su to dionice sa perspektivom a koje nisu što se da lako izračunati MPP metodom.
Ali dobro, mislim da bi se AZ fond trebao riješiti još tih tričavih 26 000 komada negdje do ljeta 2010.
Samo malo strpljenja, to brzo dođe,Božić,proljeće,Uskrs,kraj školske godine i AZ fond je vani.
Biće DLKV za godinu-dvije dana opet na 350 kuna, ove kratkoročne oscilacije vas ne bi trebale brinuti

Bravo kolega Fedya! Bravo! Bravo!
Sjećam se vašeg posta i postupio sam po njemu te sam sačuvao pare odnosno nisam ih izgubio.
Očito je da ste vi vizionar a ne svi ovi lažni i samozvani proroci. Ušli ste na dnu izašli na vrhu najavili rapsodiju na Puntu i još nebrojeno puno dobrih predviđana iznjeli na forumu. I sve točno i bez pogreške.

Jedan je i neponovljivi Fedya. Nepogrešiv!

ŽIVIO! ŽIVIO! ŽIVIO!
[/quote]
A tko si ti???


Ako si pratio trgovinu mogao si zaključiti da je jutros netko okinuo po bidu ( upleteni) sa cca 1000 kom i onda se je lijepo protrgovalo sa još cca 8000 kom po cijenama koje su bile još niže a ovi iz uprave u opće nisu izašli sa nikakvim očitovanjem na događanja juče na Skupštini i na natpise u novinama tako dugo dok se Burza nije zatvorila. Tu ih je više koji su sudjelovali u dezinformacijama.

Ma uvjek se može netko upecati.Možda je nekog prevarilo..kako i ne bi koliko je crnila izneseno u zadnje vrijeme.
Ne vjerujem da je to povezano sa zakašnjelim očitovanjem
Gordan Malić druka već mjesecima i zaštićen je ko lički medvjed
Ovim zadnjm tekstom je pretjerao maksimalno…vidit ćemo da li će biti kakvih konzekvenci po njega
Po prstima bi mogao dobiti..to sigurno
Ali šta ga briga kad ga njegovi pravi poslodavci nagrađuju izdašno [bye]

sijem žito raste grahorica

Za Koliko je ono Dalekovod oštetio HEP – za 1 milijardu na cijeni struje?
To je notorna neistina i nepoznavanje tržišta – novinar je izašao iz komunizma ali komunizam nije izašao iz njega! Tko ti može garantirati cijenu bilo čega – nitko.
HEP je ugovor o isporuci sklopio prije završetka kalendarske godine i u to vrijeme su vrijedile sasvim druge cijene.
Tjekom godine situacija je se drastično promijenila na štetu HEP-a glede cijene, a ugovor ga je obvezivao i HEP je ugovor ispoštivao jer da nije možda bi štete koje bi platio bile puno veće.


Za Koliko je ono Dalekovod oštetio HEP – za 1 milijardu na cijeni struje?
To je notorna neistina i nepoznavanje tržišta – novinar je izašao iz komunizma ali komunizam nije izašao iz njega! Tko ti može garantirati cijenu bilo čega – nitko.
HEP je ugovor o isporuci sklopio prije završetka kalendarske godine i u to vrijeme su vrijedile sasvim druge cijene.
Tjekom godine situacija je se drastično promijenila na štetu HEP-a glede cijene, a ugovor ga je obvezivao i HEP je ugovor ispoštivao jer da nije možda bi štete koje bi platio bile puno veće.


Sve je točno o ćemu pišeš ali šteta je nanesena
Eto baš gledam najavu za RTL-ov dnevnik
Baš ta info je udarna vijest..neovisno što nije točna
Ustvari nije točna konstatacija da je dalekovod oštetio HEP..HEP se je sam oštetio lošim poslovanjem i lošim ugovorima(valjda su zato i smjenili nesposobnu upravu) a Dalekovod je napravio super posao za kompaniju i male dioničare što se u konačnici i vidi u bilanci.

sijem žito raste grahorica

Ja sam tu totalno pogriješio jer sam nekako pročitao u onoj obavijesti za sjednicu Nadzornog odbora od 01. 10. da se je to trebalo održati juče. I nitko živ da se nađe i da me ispravi ili pita link [embarass]

who dares, wins

Ovdje se više ne zna ko koga.
A imao sam namjeru danas kupovati. Priznajem, obeshrabrili me mediji.

New Report

Close